Skocz do zawartości


Zdjęcie

Test Najlepszych Słuchawek Dla Graczy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 26 marca 2009 - 10:20

Witam, widząc wiele tematów odnośnie wątpliwości jakie macie przy nabywaniu słuchawek, postaram się zestawić najpopularniejsze 'hełmofony' dla graczy.

W teście udział biorą :

-Creative Fatal1ty Gaming Headset
-Sennheiser PC 350 Gaming
-Steelseries Siberia
-Steelseries 5H v2
-Razer Carcharias
(nowość!)

Średnie ocen będą liczone uwzględniając wagę czynników : Wygląd - 0.1, Jakość - 0.4, Mikrofon - 0.25, Komfort - 0.3, Cena - 0.2.

Creative Fatal1ty Gaming Headset



Zaczniemy od Creative Fatal1ty Gaming Headset, które są bardzo popularne i polecane przez graczy Tawerny. Firma Creative to zakład pracy specjalizujący się niemalże typowo w sprzętach dźwiękowych (głośniki, słuchawki, karty dźwiękowe, odtwarzacze mp3 itp.). Opisywany przeze mnie produkt jest przeznaczony typowo dla esportowych graczy. Na początku może kilka danych technicznych :

Słuchawki :

-Przetworniki: 40-to milimetrowe magnesy neodymowe
-Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
-Impedancja 32 Ohm
-Czułość (przy 1kHz): 110dB/MW
-Kolor : Czarny

Mikrofon :

-Kondensator z funkcją redukcji szumów
-Pasmo przenoszenia: 100Hz-15kHz
-Impedencja: <10 kohm
-Czułość (przy 1kHz): -40dBV/Pa
-Długość przewodu: 2.5 m (przewód z miedzi beztlenowej)
-Wtyczki we/wy: dwie złocone wtyczki 3.5mm stereo minijack
-Waga netto: 200g (bez opakowania)

Załączony plik  fatal1ty.jpeg   54,85 KB   6 Ilość pobrań

Wygląd : Zdecydowany atut tego wytworu.Słuchawki same w sobie wykonane są bardzo estetycznie, nie zbyt duże (co sprzyja wyjazdom lanowym) plus dodatkowa gąbka na łączniku między muszlami.

Jakość : W opinii graczy klasa słyszalnego dźwięku jest na prawdę wysoka. Słychać niemalże wszystko, rewelacyjna izolacja od otoczenia.Jedyne do czego można się doczepić to stosunkowo kruchy kabel, ale przy szanowaniu sprzętu nie ma z tym problemu.

Mikrofon : Dość innowacyjne rozwiązanie. Mikrofon jest odłączany od słuchawek co jest ciekawym pomysłem. Jakość nadawanego głosu jest wysoka, dobra redukcja szumów, nie skupia dźwięków z otoczenia oraz jest bardzo elastyczny, można go wyginać jak tylko nam się podoba.

Komfort : Wygodne, ale...Tu niestety pojawia się problem. Gracze niemalże jednogłośnie oceniają, że słuchawki grzeją w uszy i przy dłuższej grze niezbędne jest zdjęcie słuchawek na pewien czas i ochłonięcie.

Cena : Oscyluje od 130zł do 180zł. Patrząc na plusy tego produktu, nie jest to zbyt duża wartość co sprawia, że te słuchawki są dość popularne.

Moja ocena : Wygląd - 8/10, Jakość - 8.5/10, Mikrofon - 9/10, Komfort - 7/10, Cena - 10/10.

Średnia ważona : 2.11

Sennheiser PC 350



Kolejnym sprzętem testowanym przeze mnie będzie Sennheiser PC 350. Może pare słów o firmie. Niemiecka działalność jest bardzo solidna. Akcesoria Sennheiser postrzegane są za najlepsze na świecie pod każdym względem w swojej branży. Zajmują się typowo sprzętem dźwiękowym (słuchawki, głośniki, akcesoria telefoniczne). Produkt ten jest przeznaczony jednak przede wszystkim dla komputerowych graczy.

Dane techniczne :

- Typ: Dynamiczne / Dookołauszne
- Głośnik: 38 mm
- Pasmo przenoszenia: 10 Hz ? 26 kHz
- Czułość: 108 dB(A)
- Impedancja: 150 Ohm
- Długość przewodu: 3 m
- Przewód: Miedź OFC
- Wtyk: Jack 3.5 mm
- Prowadzenie przewodu: jednostronne
- Czułość mikrofonu: -38 dB @ 94 dBSPL
- Pasmo przenoszenia mikrofonu: 50 Hz ? 16 kHz
- Technologia tłumienia szumów otoczenia
- Kolor : Czarny

Załączony plik  sennheiser350.jpg   18,46 KB   9 Ilość pobrań

Wygląd : Jak zwykle Sennheiser obdarza nas wysokim poziomem estetycznym. Słuchawki same w sobie mogą wydawać się na duże, ogromne muszle, bardzo masywny wysięgnik mikrofonu.

Jakość : Wykonane z bardzo solidnego materiału. Klasa słyszalnego dźwięku na prawdę miażdżąca, wychwycimy każdy szczegół. Zakładając produkt Sennheiser całkowicie odcinamy się od otoczenia ciesząc się wysoką jakością brzmienia.

Mikrofon : Jak już wcześniej wspomniałem - bardzo masywny wysięgnik mikrofonu, emitowany głos jest bardzo czysty, jeszcze skuteczniejsza redukcja szumów niż w Creativach. Nie wszystkim użytkownikom jednak odpowiada elastyczność, nie można we wszystkie strony wyginać wysięgnika.

Komfort : Najlepsze z najlepszych, dopasowują się do kształtu głowy, uszy nie bolą od dłuższego użytkowania.

Cena : Oscyluje od ... 470 zł nawet do 570zł (różnią się zawartością kompletu, dodatkowe ściereczki do czyszczenia). Nie zmienia to faktu jednak, że na nasze polskie warunki jest to kosmiczna suma, którą trzeba wydać.

Moja ocena : Wygląd - 7/10, Jakość - 10/10, Mikrofon - 9/10, Komfort 10/10, Cena 3.5/10.

Średnia ważona : 2.13

SteelSeries Siberia



Nadszedł czas na przybliżenie sylwetki dwóch produktów firmy SteelSeries. Jeden z głównych sponsorów SK Gaming zajmuje się tworzeniem sprzętu tylko na potrzeby graczy. Przez 8 lat istnienia SS zdążyła wypracować sobie renomę na rynku esportowym. Wychodząc na potrzeby esportowców stworzyli model SteelSeries Siberia. Co ciekawe ten typ słuchawek jest dostępny w róznych kolorach.Producenci pokusili się nawet o damską wersję sprzętu wydając je w różowej barwie.

Dane techniczne :

- Komunikacja z komputerem : przewodowa
- Długość przewodu : 2,8 m
- Złącze : 3,5 jack + 6,3 mm konwerter
- Pasmo przenoszenia : 18 - 28 000 Hz
- Impedancja głośników : 40 Ohm
- Mikrofon : z regulatorem głośności, odczepiany
- Pasmo przenoszenia mikrofonu : 80 HZ - 15 kHz
- Czułość mikrofonu : 38 dB
- Kolor : biały/różowy/czerwony/czarny

Załączony plik  sss.jpg   53,92 KB   8 Ilość pobrań

Wygląd : Twórcy dali wybór graczom koloru produktu, co jest niewątpliwym atutem. Słuchawki wydają się być lekkie, nie obciążają zanadto uszu. Słuchawki posiadają opaskę oraz druty nad głową. Prezentują się bardzo ciekawie.

Jakość : Wykonane dość solidnie, dźwięk płynący z głosników jest bardzo wysokiej jakości. My możemy się odciąć od otoczenia używając SS Siberia, ale używanie w otoczeniu innych osób, powoduje im dyskomfort. Dźwięk przenika na zewnątrz, więc na lanach może być to kłopotliwe, gdy blisko nas siedzi inny gracz.

Mikrofon : Odpinany z osobnym przewodem o długości jednego metra, posiada redukcję szumów,emituje czysty głos, łatwy w dopasowaniu do wygodnego użytkowania.

Komfort : Niewątpliwie są wygodne, dopasowują się do kształtu głowy. Ich lekkość nie powoduje ucisku uszu. Nie można niczego zarzucić.

Cena : Od 210zł do 250zł.

(Ocena w dużej mierze dzięki recenzji www.espmania.pl/steelseries-siberia-red-full-size-headset oraz www.entertainmentopia.com/scripts/displayHardware.php?id=15 )

Moja ocena : Wygląd - 8.5/10, Jakość - 6.5/10, Mikrofon - 8/10, Komfort - 9/10, Cena - 7/10.

Średnia ważona : 1.9

SteelSeries 5H v2



Z tej samej firmy postanowiłem też przedstawić sylwetkę SteelSeries 5H v2. Zaprojektowane zostały przy udziale graczy i ich głównym przeznaczeniem jest używanie na arenie esportowej.

Dane techniczne :

- Komunikacja z komputerem : przewodowa
- Długość przewodu : 3 m
- Złącze : jack
- Pasmo przenoszenia : 16 - 28 000 Hz
- Dynamika głośników : 110 dB
- Impedancja głośników : 32 Ohm
- Mikrofon : z regulatorem głośności, wysuwany
- Pasmo przenoszenia mikrofonu : 75 - 16 000 Hz
- Czułość mikrofonu : -38 dB
- Impedancja mikrofonu : 2 000 Ohm
- Kolor : srebrno-czarny

Załączony plik  ss5hv2.jpg   32,24 KB   9 Ilość pobrań

Wygląd : Wykonane bez zbędnych bajerów, dość masywne, klasyczny czarny wygląd plus gąbka na opasce. Ciekawe rozwiązanie to wysuwany mikrofon.

Jakość : Co do materiału producentom nie można niczego zarzucić. Jakość dźwięku jest dobra, lepsze wygłuszenie i osoby przebywające w otoczeniu gracza nie słyszą odgłosów z muszli. Podobnie jak przy Creativach kabel narażony na przetarcia, ułamania, ale wg mnie leży to w kwestii dbania o sprzęt.

Mikrofon : Dobre rozwiązanie z wysuwaniem go. Głos emitowany jest czysty, skutecznie redukowane szmery, szumy. Przez graczy oceniany raczej pozytywnie.

Komfort : Dobrze dopasowują się do kształtu głowy, masywność powoduje sporadyczne bóle uszu, słabo przepuszczają powietrze, podobnie jak w Fatal1t'ach przy dłuższej rozgrywce trzeba je zdejmować na krótki czas.

Cena : 270-300zł

Moja ocena : Wygląd - 7/10, Jakość - 8.5/10, Mikrofon - 9/10, Komfort - 7/10, Cena - 6.5/10.

Średnia ważona : 1.95

Razer Carcharias



Ostatnimi słuchawkami ocenianymi przeze mnie będą nowe Razer Carcharias. Motto firmy "For gamers, by gamers" mówi wszystko. Konkurencyjna działalność do SteelSeries. Zajmuje się tylko sprzętem dla maniaków gier komputerowych. Model Carcharias został wydany na polski rynek w połowie lutego roku 2009. Ciężko było dotrzeć do opinii graczy, ale udało się zasięgnąć ocen przede wszystkim zagranicznych użytkowników. Czy jest warty swojej ceny? Postaram się ułatwić i zasugerować odpowiedź na to pytanie.

Dane techniczne :


- Pasmo przenoszenia : 20?20000 Hz
- Impedancja : 32 omy przy 1 kHz
- Czułość (przy 1 kHz, 1 V/Pa): 102+/-4 dB
- Moc : 200 mW
- Głośniki : 40 mm z neodymowymi magnesami
- Kabel : 3 m w otulinie z włókna
- Wtyczka : 3,5 mm jack
- Pasmo przenoszenia : 50?16000 Hz
- Czułość : (przy 1 kHz, 1V/Pa): -37+/-4 dB
- Signal-to-noise ratio : 50 dB
- Tryb zbierania dźwięków : jednokierunkowy
- Kolor : Czarny

Załączony plik  razercarcharias.jpg   129,02 KB   9 Ilość pobrań

Wygląd : W 100% czarne, na pewno ogólny widok nie powala, ale przecież nie wizerunek jest najważniejszy.

Jakość : Starannie wykonane, jakości dźwięku nic zarzucić nie można. Dobrze wygłuszone, miękkie, wygodne muszle. Kable osłonione grubszą powłoką co zapewnia lepszą wytrzymałość. Sprzęt w dużym stopniu nastawiony na długie użytkowanie.

Mikrofon : Stosunkowo długi i gruby pałąk, aczkolwiek bardzo elastyczny i przystępny do formowania odpowiedniej pozycji. Wysoka jakość mówionego głosu, zredukowane do minimum szmery i szumy.

Komfort : Poprawiona wygoda używania słuchawek firmy Razer, bardzo przyjemne miękkie muszle, bez problemu można używać dłuższy okres czasu bez zdejmowania

Cena : 270-290 zł

Moja ocena : Wygląd - 6.5/10, Jakość - 9/10, Mikrofon - 8.5/10, Komfort - 9/10, Cena - 6.5/10.

Średnia ważona: 2.07

(Bardzo przydatne recenzje ze stron www.tweaktown.com/reviews/1777/2/razer_carcharias_gaming_headset/index.html i http://www.engadget....and-impressions )

Moje top5 wygląda w sposób następujący :

1.Sennheiser PC 350
2.Creative Fatal1ty
3.Razer Carcharias
4.SteelSeries 5H v2
5.SteelSeries Siberia


Wszystkie oceny zostały podane w oparciu o :

- Konsultacje ze znajomymi posiadającymi sprzęt.

- Opinie z licznych for komputerowych ( www.pcformat.pl , www.forum.tuning-pc.pl , www.tweaktown.com , www.trustedreviews.com , www.entertainmentopia.com , www.bit-tech.net ), esportowych ( www.forum-wiaderko.com , www.steelseries.com , www.razerzone.com , www.madgamer.pl ) oraz sklepów komputerowych ( www.kustompcs.co.uk , www.progamer.pl , www.proline.pl , www.komputronik.pl , www.qoop.pl , www.4play.pl , www.gral.pl , www.twenga.pl , www.procpu.pl , www.skapiec.pl , www.gram.pl , www.espmania.pl , www.h4g.pl )

- Moje subiektywne zdanie - miałem trzy z modeli słuchawek na głowie (co pomogło mi ocenić jakość dźwięku, komfort, wygląd)

Mam nadzieje, że w jakimś stopniu rozwiałem Wasze wątpliwości odnośnie wyboru słuchawek. Zestawiłem raczej najpopularniejsze i najciekawsze pozycje na rynku dla graczy.

FFFF, wszelkie prawa zastrzeżone ?.

Użytkownik FFFF edytował ten post 27 marca 2009 - 03:48

  • 0
Dołączona grafika

#2 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 26 marca 2009 - 04:59

Nie wiem skad te zalosne oceny wziales i jakim niby cudem najlepsze sluchawki SteelSeries 5H v2 zajely ostatnie miejsce a pierwsze Creative fatality, huehuehue, zal dupe sciska, widac Creative fatality>SS 5hv2 USB 7.1, huehuehue pozdro dla znawcy.
  • 0

#3 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 26 marca 2009 - 05:02

Nie wiem skad te zalosne oceny wziales i jakim niby cudem najlepsze sluchawki SteelSeries 5H v2 zajely ostatnie miejsce a pierwsze Creative fatality, huehuehue, zal dupe sciska, widac Creative fatality>SS 5hv2 USB 7.1, huehuehue pozdro dla znawcy.


czlowieku przeczytaj wszystko ze zrozumieniem a potem pisz hue hue :X

moze oceny trochu nie dokonca dobrane.. ale pod uwage byly brane takze ceny wyglad etc;] to ze Ty masz najlepsze pro elo 5H ktore sam uwazam za najlepsze nie znaczy ze on tez ma tak uwazac.. popatrz ze napisal MOJA OCENA
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#4 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 26 marca 2009 - 05:09

no tak oceny nie muszą pasować każdemu jednak trochę przesadzone :/
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#5 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 26 marca 2009 - 05:16

Prosze Cie ...
Sprawdz wlasciwosci Razera, ktore tego kosztuja 270-290zloty a teraz spojrz na wlasciwosci SS5Hv2 i masz jak na dloni widoczna roznice przewazajaca na SS, ktore bez 7.1 kosztuja wlasnie w tych graniach, 7.1 stoja po 350zl na allegro, ktore szczerze polecam i bija o glowe nie tylko cenowo ale i jakosciowo wszystkie razem tu wziete ^_^

Poza oczywiscie sluchawkami Zawadiaki 3D.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 26 marca 2009 - 05:18

  • 0

#6 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 26 marca 2009 - 05:18

bl00keRs wiem o co Ci chodzi, ale jeśli ktoś chce wydać mało a mieć w miarę średniej klasy sprzęt to właśnie porównanie jest dla niego :) więc nie musisz aż tak krytykować pracy FFFF
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#7 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 26 marca 2009 - 05:20

Wlasnie moze byc to spowodowane, ze kase mam i wybieram zawsze to co lepsze nizeli to co gorsze i tansze ^_^
Czyli jednym slowem wole dolozyc siano i kupic cos lepszego nizeli sobie zalowac i kupic gorsze ale ok.
  • 0

#8 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 marca 2009 - 05:37

bl00kers ale zrozum ze nie kazdy ma tyle siana co ty... to ze ty se kupujesz wszystko co najdrozsze nie znaczy ze wszystkich innych na to stac. Fakty faktem troche oceny pokickane mozna to jeszcze przeciez dopracowac. Po to ten temat jest aby uwagi zglaszac... chociaz czasem patrzac na wypowiedzi niektorych by sie odechcialo cokolwiek robic...
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#9 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 26 marca 2009 - 05:42

Wlasnie moze byc to spowodowane, ze kase mam i wybieram zawsze to co lepsze nizeli to co gorsze i tansze ^_^
Czyli jednym slowem wole dolozyc siano i kupic cos lepszego nizeli sobie zalowac i kupic gorsze ale ok.


zacznijmy od tego ze Polska to nie Szwecja;] bylem tam i wiem jak tam sie zarabia a jak tu.. to jest jak porownanie 1 korony szweckiej do 1 funta;] widzisz roznice?.. w Polsce sie tak niestety nie zarabia, pozatym nie kazdy jest w Twoim wieku i nie pracuje (bo wydaje mi sie ze Ty jednak pracujesz ^^) wiec tez rodzice nie dadza kazdemu 300 zl zeby sobie sluchawki dla zabawy kupil;]
wiadome ze lepiej dolozyc trochu kasy i miec cos dobrego(sam tak robie..) ale jesli ktos nie ma takich mozliwosci to jednak musi grac na tym slabszym sprzecie;x

zreszta kazdy ma swoj gust a o gustach sie nie rozmawia wiec moze skonczmy juz ta dyskusje ;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#10 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 26 marca 2009 - 05:55

Patrząc na potrzeby graczy i fundusze jakimi dysponują, wziąłem pod uwagę ceny - bardzo ważny czynnik jak nie najważniejszy. Są bardzo duże dysproporcje i to podległo ocenie, wygląd może nie jest dobrym wyznacznikiem oceny, ale jednak wizualny efekt też w jakiś sposób przyciąga. Mógłbyś Panie Blokers troche szacunku okazać, bo mi w przeciwieństwie do Was chce sie coś robić i mi zależy. Jak Ci nie pasi to zrób sobie na swoim zaj**istym sterowym forum osobny artykuł (choć niech zgadnę, nie będzie CI się chciało?). Na szczęście to POLSKA (nie wiem jak ta Twoja Szwecja - ironia ON) i każdy ma tu prawo do swojego głosu i opinii.

Użytkownik FFFF edytował ten post 26 marca 2009 - 05:56

  • 0
Dołączona grafika

#11 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 marca 2009 - 08:12

FFFF dlatego zmien temat na "Mój subiektywny test....." zrób dwie listy - jedna z uwzględnieniem czynnika cena . Druga bez niego. Daj wagi poszczególnym cechom (wygląd przecież nie jest tak samo ważny jak jakość dzwięku) i będzie git majonez.

Wtedy to będzie Twoja opinia jasno z jasnym zaznaczeniem na słowo TWOJA SUBIEKTYWNA i nikt nie będzie mogl sie przyczepić. Bedzie mial zastrzezenia? Niech zrobi swoją.

Aha i oddziel słuchawki od siebie jakims nagłówkiem i odstępem bo niewiadomo gdzie się konczy jedna a gdzie druga.

Dobra robota.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#12 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 27 marca 2009 - 03:50

Uwzględnienie ceny jest kluczowe dlatego też zostawiłem ten czynnik. Zastosowałem uwagi Owiego odnośnie wag danych cech. Parę modeli zmieniło się miejscami w rankingu.
  • 0
Dołączona grafika

#13 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 27 marca 2009 - 04:10

bl00kers, tak wybrzydzasz ? zrób sam i zobaczymy :)
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#14 ErwiN

ErwiN

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 27 marca 2009 - 04:21

Chciałem Dodac ze creative fatality-gaming
kosztuja od

100-120zł MAX!



Ja swoje kupiłem za 120zł + kurier czyli cos koło 150zł ale kilka dni pozniej na allegro widziałem creative fatality za 99zł :]



A Tak  na temat .. to chciałem bl00kers Ci powiedziec jedna zasade

"DROZSZE NIE ZNACZY LEPSZE!"


I Powiem Ci że ja swoje kupiłem za te 120zł i jestem z nich zadowolony i nie czuje potrzeby kupna np H5 .. po prostu nawet jak bym mial kase to bym nie chciał bo by mi było szkoda wydawac 300zł na słuchawki skoro moge kupic o połowe tansze o podobnych parametrach .. pozatym na temat słuchawek creative fatality jeszcze nie narzekałem mi sie jakos uszy czy co tam nie pocą i jeestem z nich zadowolony sa wygodne, ładne, lekkie, maja dobra jakosc odtwarzania i odczepiany mikrofon ktory moge sobie odłaczyc jak słucham muzyki zeby mi nie przeszkadzał .. Tak Wogole to zamknijcie ten teamt bo nie warto ciągnac to dalej .. FFFF dodał ten temat dla graczy powiedział co ma do powiedzenia nie potrzebujemy tu nie potrzebnego spamu i wykłócanie sie co jest lepsze a co  gorsze :)

Pozdr0!


Użytkownik ErwiN edytował ten post 27 marca 2009 - 04:22

  • 0

Z blokowiska małolat niespełna 16 lat.
Cudowny dzieciak umysł młody wiedzy głodny.
Wybrał kierunek odwrotny niż jego rówieśnicy.

Chcesz To Wejdz Ale Na Własna Odpowiedzialnosc ..
Tylko Nie Mów Pozniej Że Cię d*pa Boli ...


Dołączona grafika


#15 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 27 marca 2009 - 05:41

Podobnych parametrach ^_^ Nie badz smieszny, widac, ze cale zycie grales na sluchawkach z ACOSSA do mp3 playera.
Creative fatality gaming ? OK a gdzie sie znalazy SS 3h, 4h, ktore bija je o glowe a sa w takiej samej/podobnej cenie?

Oczywiscie, ze nie wszystko drozsze znaczy lepsze ale prosze Cie...
  • 0

#16 pawzad

pawzad

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 27 marca 2009 - 06:17

Chwalisz swoje, nie jestes obiektywny.
  • 0

#17 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 08 kwietnia 2009 - 06:29

Boże, a mnie rozbawiają te Creative..... To jest taki shit że nie wiem. Jest pewna zasada z Creativ'em - jest dobry tylko i wyłącznie w głosnikach, słuchawek jego nigdy się nie kupuje. O wiele lepsze są Plantronics 367 podobne cenowo, a jak ktoś ma dołożyć 40 zł to 377 i nie będzie przynajmniej miał czegoś małego które bo spadnięciu na podłogę się psują(sprawdzone - spadły 3 razy na podłoge przez przypadek - 1 tydzień grania i odpadła słuchawka). Plantronicsy za to są masywne i spadły mi już kilka razy i nic się nawet nie stało.
  • 0

asdasdas





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0