Skocz do zawartości


Zdjęcie

Friendly Fire


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 30 marca 2009 - 08:49

Mój nick: Micro
Mój Steam ID: STEAM_0:0:10508999
Serwer: Tawerna TP
Data oraz godzina zdarzenia: 21:30
Mapa: de_prodigy
Opis wydarzenia:

Gramy na mapie de_prodigy, jestem counter'em, pośpieszam "ścieżką" od respa ct na domek. Zdążyłem się ustawić, terroryści wybiegają, zacząłem strzelać konkretne fullauto. Zabiłem jednego, drugiego, strzelam do trzeciego i nagle przed celownik (dokładnie w pole rażenia) wskakuje mi drugi ct. W tym momencie miałem 4 opcje do wyboru:
  • przestać strzelać i dać się zabić terroryście
  • zabić ct i terrorystę, za co zostałbym ukarany nagłą śmiercią w następnej rundzie
  • zabić ct, zginąć z rąk terrorysty i jak poprzednio umrzeć na respie
  • zabić obu, zbluzgać countera i pogodzić się z banem
Tak czy siak, w każdej sytuacji i tak bym zginął. Szczerze mówiąc nie zdążyłem się zastanowić, bo ledwo ct wskoczył mi pod celownik, a ja padłem od magicznego pioruna. Już pomijając fakt, że przez takiego bezmózgiego statsiarza można stracić nerwy, proszę o wyłączenie opcji automatycznej śmierci przy team attack'u.
  • 0

#2 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 30 marca 2009 - 08:52

Znam ten ból ;] Jeżeli poszkodowany (osoba otrzymująca kule :D) zostanie zaatakowany, a po tym zabity, sam ma okazję wymierzyc karę... Jestem za wyłączeniem tej opcji

pzdr
  • 0

#3 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 30 marca 2009 - 08:56

Powiem tyle że pozdro dla ADAMA :X
  • 0

#4 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 30 marca 2009 - 08:56

Jestem za :) ponieważ...już nie raz była taka sytuacja, że koleś zabił swojego z timu przez przy przypadek, bo ten wlazł mu pod celownik albo źle rzucił granatem. Niestety gracz zabity jest chamski i wybiera opcje zabij dla tego co go killnol. I tu dochodzimy do wniosku czy zrobił źle czy dobrze ? Oczywiście że źle, ponieważ jego team ma 1 zawodnika mniej i ma mniejsze szanse na wygranie rundy. Nie raz 1 typ może wygrać rudne albo zabić typa, który będzie rozbrajał pakę.

Użytkownik Snifer edytował ten post 30 marca 2009 - 08:57

  • 0

#5 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 30 marca 2009 - 09:00

Ogólnie niech to karanie zostanie, ale bez slaya.
Często są sytuacje, że zabijesz typa z flasha przez 2 ściany któy stał na 2 koncu mapy i miał 1hp, a i tak da Ci taki bezmózg slaya. I potem zaczyna się wyzywanie i strzelanie się na respie...
I ostateczni jest więcej straty niż pożytku.

Użytkownik ScaR edytował ten post 30 marca 2009 - 09:00

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#6 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 30 marca 2009 - 09:02

albo niechcacy da slaja jak ja dzisiaj :) no powinno byc bez slaya
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#7 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 30 marca 2009 - 09:12

Chodzi w tym temacie o to, że gdy strzeli się w swojego 5 strzałów dostaje się slaya mimo tego, że nawet atakowany tego nie chciał... Poza tym kwestia, czy TK powinno byc karane powinno leżec w kwestii poszkodowanego, ja bym jednak wolał, by została opcja slay, lecz, żeby usunięty był autoslay, który się włącza po wystrzeleniu 5kul w m8ta z teamu... Niedawno całkiem, skanowałem z pochy na kwadrat, nie wiedziałem, że stoi tam mój i bach, slay, ale przynajmniej go nie zabiłem ;]

Użytkownik thoughtless edytował ten post 30 marca 2009 - 09:18

  • 0

#8 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 30 marca 2009 - 09:22

To o czym wy piszecie to jest jakiś badziew ATAC'a, pisałem o tym Owiemu hohhohohoohoh dawno temu :D
Ale chyba nie da się z tym nic zrobić, ale fakt to jest wkur***, szczególnie przy skanowaniu...
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#9 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 30 marca 2009 - 11:16

trzeba uważać i rozważnie brać za te skany :) no cóż są typy co nie myślą i karają za nieumyślne TK, ale cóż na to poradzisz. Wspominałem już kiedyś, że Cs 1.6 jest gra dla cierpliwych i dla tych co umieją opanować nerwy :)
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#10 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 31 marca 2009 - 07:25

Ja jestem za zabraniem slaya. Dużo zależy od gracza, ja tam daje wybacz nawet jak kogos nie lubie, ale bez przesady, dla Pana PiXela - nadętego bufona zawsze będę dawać slay o ile będzię dostępne. Sam zabija - ani sorry ani nic, ale wybaczyć masz. Jak ktoś go zabije, to od razu bez zastanowienia daje Slay.
Podobonie w przypadku Micro. Rozumiem, ktoś was specjalnie zabije, ale jak widzisz, ja Ciebie tez raz PRZEZ przypadek zabiłem, bo zachowałeś się jak ten stats, przeprosiłem Cie kilkakrotnie, ale i tak dajesz mi Brak Celności.
Admini i inne ważne osoby myśle powinny dawać przykład, żeby nie karac bez powodu, a nie dawać slay na respie, bo typ napisał sorry, ale nie miał kasy na oddanie broni.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 31 marca 2009 - 07:26

  • 0

#11 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 31 marca 2009 - 10:21

Micro, zabrakło jednego podpunktu:
  • przestać strzelać i starać się zabić CT
Też nie wiem skąd stwierdzenie ze tak czy siak byś zginął, może jednak by się udało gdyby nie nerwy?
Ludzie tutaj pomyliliście pojęcia o slayu za 5xTA i slayu za TK.
Wszystko jest tak jak być powinno, już widzę co by się działo bez slaya, było by więcej TA a co za tym idzie TK, 5x to jest wystarczająco sporo, na tyle aby w porę się zorientować nawet przy full auto, że atakujemy swojego, chyba ze ktoś ma nerwa, chyba ze ktoś nie ogarnia, chyba ze ktoś chce to zrobić specjalnie, wiec dostaje slaya.


Może lepiej wyłączyć ff? ;>
  • 0
Dołączona grafika

#12 thoughtless

thoughtless

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Lębork

Napisano 31 marca 2009 - 11:56

Dla mnie tp wiąże się z tym, ze ff powinno byc ;] Ale 5x TA to lekka przesada, zdarzyło mi się, że skanowałem, i nie zorientowałem się, że biję po swoim... jeżeli nie da się wyłączyc autoslata TA, to może zrobic coś takiego, że zadane obrażenia dostaje poszkodowany, a także Ty? ; > Np. strzeliłeś w swojego za 10hp i Tobie weźmie tyle samo ; >

pzdr

Użytkownik thoughtless edytował ten post 31 marca 2009 - 11:56

  • 0

#13 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 31 marca 2009 - 01:12

FF ON slay OFF

tyle odemnie
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#14 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 31 marca 2009 - 08:16

a slap za 0 lub 1hp dla atakującego? Oczywiście przy pierwszym i każdym kolejnym ataku, nie po x5. Nie wiem czy to oddzielny plugin czy kwestia ustawienia ATAC?
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1