Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze akcje, mini-filmy z Tawerny i nie tylko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
281 odpowiedzi w tym temacie

#81 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 04 stycznia 2008 - 01:15

no mozesz sobie sciagnac to, tam na dole klikasz download :|
  • 0

#82 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 08 stycznia 2008 - 03:14

http://files.filefro...;/fileinfo.html
Film z ciekawymi akcjami, które zrobiłem na tawernie 2007, niektóre fajne, niektóre mniej, niektóre z ct, niektóre z terro, tych jest więcej w porównianiu do ostatniego filmu, co sie niektórym będzie bardzo podobało :D
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#83 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 08 stycznia 2008 - 05:20

http://marin.lepere.googlepages.com/ wrzuc to wpisz hud_saytext 0 i później zacznij robic filmiki
zapoznaj się również z botem (nie pamiętam jak to się nazywa) do freelooka

Użytkownik QUIt edytował ten post 08 stycznia 2008 - 05:23

  • 0

#84 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 08 stycznia 2008 - 05:34

jak dla mnie to filmik dno, 0/10 ocena moja, tak jak pisal quit i pisalem w innym poscie.
  • 0

#85 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 stycznia 2008 - 08:29

omg 0/10 to moze przesada;p chlopak sie staral;d;p co do tych tekstow ze nei wylaczyl i tam pare p*****ek to film spoko;p tylko poszukaj se tych cfg nawet na google wgraj se je i potem rob film bo to wszystko oszpeca;p
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#86 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 08 stycznia 2008 - 09:02

will tych ,,pierdołek" to chciałbym uniknąć więc powiedz co to są za pierdołki :D
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#87 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 08 stycznia 2008 - 09:10

naprzyklad .cfg z moviemakera, fixy do ramek z hltv no i poczytaj dokladniej o zgrywaniu klatek z cs'a do filmu a bedzie przejzysciej, plynniej sie ogladalo, zobaczysz :) Efekt bedzie znaczacy.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 08 stycznia 2008 - 09:11

  • 0

#88 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 08 stycznia 2008 - 09:47

Wiesz może się nie znam na robieniu filmów ale mojego kompa nie poprawie, we frapsie zgrywa sekwencje z prędkościa 12-13 klatek na sekundę, kuzyn ma te same ustawienia we frapsie ale 3 raqzy lepszego kompa i mu zgrywa 60-70 klatek na sekundę :( Jak wogóle gram to mam do 60 fps, czasem spadają ponizej 20 fps (aztec, cpl_mill)
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#89 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 08 stycznia 2008 - 09:53

wyłącz synch. pionową ;s
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#90 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 08 stycznia 2008 - 10:05

Ta najpierw sterowniki do karty musze sciagnac...
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#91 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 08 stycznia 2008 - 10:10

ja tam w filmikach z csa mam w d*pie efekty i nie patrze na nie w ogole. ja chce zobaczyć tylko wyraźnie jakieś kozackie fragi w tle z ciekawą nutą. Dlatego w swoich filmikach nie robie elo w ch efektow tylko podstawowe i od razu do rzeczy i nie wydaje mi sie zeby ktoś czuł nude ogladając rahH.pl produkcje ;p

Użytkownik RahH edytował ten post 08 stycznia 2008 - 10:10

  • 0
Dołączona grafika

#92 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 08 stycznia 2008 - 10:38

a i taka mala rada nie zgrywaj frapsem tego bo fraps to najgorsze gowno jak zgrywasz w csie.


PS. Poczytaj troche o tym na boardzie co i jak Predator ja zerwalem z nocke, poczytalem co i jak, znalazlem odpowiednie fixy do wywalenia naprzyklad ramke z hltv czy score itp. poszperaj, poczytaj tez a bedzie o wiele lepszy efekt :) A z tymi klatkami chodzi mi o to ze w csie robisz na 30 klatek bodajze nie pamietam dokladnie i potem dajesz na velocity caly film w Vegasie 3x i bedzie 90.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 08 stycznia 2008 - 10:41

  • 0

#93 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 09 stycznia 2008 - 06:06

http://marin.lepere.googlepages.com/ wrzuc to wpisz hud_saytext 0 i później zacznij robic filmiki
zapoznaj się również z botem (nie pamiętam jak to się nazywa) do freelooka


Boże ludzie przecież ten link jest do cfg i wszystkich potrzebnych hud'ow itp :s


bl00keRs odwrotnie w CS'ie dajesz 90 później zwalniasz film 3krotnie w vegasie i będzie film z efektem blur ... :]

Użytkownik QUIt edytował ten post 09 stycznia 2008 - 06:08

  • 0

#94 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 09 stycznia 2008 - 02:07

A tak wogule chyba zapomnieliscie o tym co pisalo na poczatku tematu i o tym co przypomniał rahh: NIE WAŻNA JAKOŚĆ FILMY, EFEKTY, TYLKO FRAGI/AKCJE/SKANY !!! A tak btw. z całym szacunkiem rahh też ma saytext i sie go nie czepiacie ;x

Użytkownik Predator edytował ten post 09 stycznia 2008 - 02:09

  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#95 KoNdI

KoNdI

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 1 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 09 stycznia 2008 - 02:36

Zgadzam się z Predatorem bo faktycznie najważniejsze są fajne akcje i co z tym związane film może nie jest super jakości ale jak pisał to nie jego wina, że ma słaby komputer. Uważam, że to jeden z lepszych filmów tawerny i jak kupi sobie nowego kompa to zrobi 10x lepszy film :D no i właśnie się tak czepiacie o saytext ale już rahhowi nikt nic nie powie ;) Faktycznie może i oszpeca to film ale wystarczy że powiedział to bl00kers i starczy następnym razem myślę że już tego nie będzie :)
  • 0

#96 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 09 stycznia 2008 - 04:14

Przecież u mnie w nowszych produkcjach nie ma huda ani textow ;)
http://pl.youtube.co...h?v=JivwRLuY1LU

lub w lepszej jakosci do obejrzenia od razu tu:
http://files.filefro...;/fileinfo.html

Dla mnie sie liczą tylko fragi i muza plus to żeby film nie był nudny.
  • 0
Dołączona grafika

#97 Lisu

Lisu

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 301 postów
  • Ską…d:Ropczyce

Napisano 09 stycznia 2008 - 04:38

Np. mi by się nie chciało spędzać całego dnia przed kompem żeby zrobić jakieś 3minuty w dobrej jakości, 30min i jest w złej bez zbędnych bajerów. To dobre dla botów
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika


One death is a tragedy
One million is a statistic


#98 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 09 stycznia 2008 - 07:22

dobre moze i dla Ciebie bo sie na filmach kompletnie nie znasz widac. Racja, ze nie chodzi o jakis film choinka bo jak napisalem takie filmy psuja ( z zbyt duza iloscia efektow ) ale efekty sa przydatne i film estetyczniej wyglada nie wazne jaki by mial komputer to efekty da sie zrobic tylko trzeba na ten temat troche poczytac.

A co do tego kompa to moze i ma slabego ale da sie na 90 zgrywac i w vegasie zmniejszac o 3x i masz 30 fps co styka a film bedzie energiczniejszy. Na tej stronie co podal quit masz te fixy do cs'a i na boardzie jak dobrze poszukasz masz wiecej rzeczy typu: sciany ladniej wygladaja, niebo mozesz sobie dac naprzyklad dark to bedzie ciemne niebo, fajny wyglad. Duzo zeczy jest ale mowie Ci poczytac cos a bedzie efekt bajerancki :) a z jakoscia to trzeba pokombinowac bo jak robi w film w .avi to wpip miejsca zajmuje ale tez jest takie cos jak kompresja zeby to umiec tez trzeba poczytac ( all co pisze na boardzie jest w forum Filmy ) i z tych kilku gigow wychodzi Ci w dobrej jakosci .avi film na 300-500mb. A tak na tych efektach ogolnie to nie wiem jakby co jak je robic bo nie mam czasu sie uczyc ale wiem jak sprawa wyglada.

A co do tej oceny co dalem wyzej to rzeczywiscie przesadzilem bo sie napracowal chlopak, wiem jak bo kiedys siedzialem dniami nad zrobieniem filmu, ktorego nigdy nie zrobilem i jakie czasochlonne to jest ale naprawde nie podoba mi sie film.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 09 stycznia 2008 - 07:27

  • 0

#99 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 09 stycznia 2008 - 09:09

Ale jakim programem sie da zgrywac 90 fps ?? :O jak ja siedze na serwie to mam 50 fps wiec jak moge wyciagnac 90 ?? jakim programem, bo chyba nie przez komende startmovie ^^
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#100 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 09 stycznia 2008 - 10:43

no wlasnie ;] czytales moze jakis poradnik na boardzie ?

wchodzisz do cs'a ( pls nie zgrywaj frapsem nastepnego filmu bo to jest shit ) szukasz akcje, masz juz ja to dajesz w konsoli startmovie elo 90, startomovie - zaczynanie nagrywania, elo - nazwa zrzutow, 90 - ilosc klatek. To wszystko mozesz w csie robic bez niczego, potem tylko wchodzisz naprzyklad do Videomacha i zlepiasz to, dodajesz jakies tam male efekty i film jak tralala. Jedynie jak chcesz sie pobawic w cos lepszego to mozesz oczywiscie wziasc Vegasa.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0