Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ban !@#$%^&*()


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 EEKOZA?

EEKOZA?

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 05 kwietnia 2009 - 09:33

Mój nick: EE KOZA ?
Mój Steam ID: STEAM_0:0:7817244
Serwer: Tawerna TP
Data oraz godzina zdarzenia: 10 minut temu
Mapa: cbble
Opis wydarzenia: dostałem bana na 1 dzień od admina Owi za... no właśnie za co ? ? :)

Użytkownik EEKOZA? edytował ten post 05 kwietnia 2009 - 09:36

  • 0

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 kwietnia 2009 - 09:37

zeby przyciagnąc was po raz kolejny na forum celem wyjasnienia sytuacji.

Otóż dostaję informacje od n osób o tym że na 150% podpowiadacie sobie z bananem. Niestety nikt was za rękę nie złapał. Ja nie gram także nie mogę sam powiedzieć jak to wygląda. Jeżeli jednak powiadamia mnie o tym wiele osób to coś musi być na rzeczy albo niesamowity skill, albo dobre haxy, ablo ventrillo /ts. Niestety z doswiadczenia wiem ze to pierwsze występuje niezmiernie rzadko. Dlatego prosiłby o wyjaśnienie. Zapraszam również pozostałych graczy do dyskusji
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 05 kwietnia 2009 - 09:39

Przypadkiem to nie jest, że bs obstawiacie w bardzo fajny sposób bez komunikacji na serwerze i jak jesteście w jednym teamie bardzo często lecicie razem również bez słowa na sayu bądź przez mica. Nie powiecie też, że to jest przypadek.
  • 0
Dołączona grafika

#4 EEKOZA?

EEKOZA?

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 05 kwietnia 2009 - 09:47

Owi mam Cie za rozsądnego człowieka i niech tak zostanie, ale nie wierz w to co mówią ludzie z serwera... najlepiej sam sprawdź że to nie prawda, że podpowiadamy sobie przez komunikatory głosowe. Jest HLTV można sobie poobserwowac:) Wiem wiem nie masz czasu... ale jeśli nie masz czasu to nie podejmuj pochopnych decyzji i nie banuj mnie za domniemania bo Pan bumek, asienka albo inny matołek powiedzieli ci ze sobie podpowiadamy...

Przypadkiem to nie jest, że bs obstawiacie w bardzo fajny sposób bez komunikacji na serwerze i jak jesteście w jednym teamie bardzo często lecicie razem również bez słowa na sayu bądź przez mica. Nie powiecie też, że to jest przypadek.


Po 1 jeśli raszujemy to zdarza sie że biegniemy jeden za drugim,
po 2 obstawiamy dobrze bs bo widzimy co kryjemy i nie bedziemy sie patrzec oby dwoje w to samo miejsce, to chyba logiczne?
Po 3 gramy ze sobą od 4 lat wiec znamy sie jak łyse konie:)
Po 4 zawsze idziemy do tego samego teamu chyba ze juz nie ma slota w druzynie do ktorej chciemy sie wbić, można to zauważyc bo czesto bywa tak ze zabijamy sie w rundzie na noże ( na mapie na ktorej dostałem bana też bylismy w tej samej druzynie )

Użytkownik EEKOZA? edytował ten post 05 kwietnia 2009 - 09:50

  • 0

#5 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 kwietnia 2009 - 09:55

Ban dany tylko i wyłącznie po to aby was przyciagnac na forum do rozmowy. Ja wiem ze to głupio, ale innej możliwości nie mam. dodatkowo bylem poinformowany o tym ze odpowiadaliście na rzeczy których nie mielibyście prawa widzieć (Ty bodajże grales a koza byl nieżywy) po czym Ty wiedziałeś co było powiedziane. Jednakze po analizie logów wyszlo, ze odpowiadałeś kompletnie innej osobie i tylko zbieg okolicznosci sprawil ze wygladalo tak jakbys znal to co bylo pisane na teamsay. Takze tu jest dowód obalony na waszą korzyśc.

Ban zdejmuję (jako ze byl celem przygonienia na forum) liczę jednak że bedziecie dalej uczestniczyc aktywnie w dyskusji.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#6 EEKOZA?

EEKOZA?

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 05 kwietnia 2009 - 09:57

Ban dany tylko i wyłącznie po to aby was przyciagnac na forum do rozmowy. Ja wiem ze to głupio, ale innej możliwości nie mam. dodatkowo bylem poinformowany o tym ze odpowiadaliście na rzeczy których nie mielibyście prawa widzieć (Ty bodajże grales a koza byl nieżywy) po czym Ty wiedziałeś co było powiedziane. Jednakze po analizie logów wyszlo, ze odpowiadałeś kompletnie innej osobie i tylko zbieg okolicznosci sprawil ze wygladalo tak jakbys znal to co bylo pisane na teamsay. Takze tu jest dowód obalony na waszą korzyśc.

Ban zdejmuję (jako ze byl celem przygonienia na forum) liczę jednak że bedziecie dalej uczestniczyc aktywnie w dyskusji.

Dzieki:)
  • 0

#7 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 kwietnia 2009 - 10:01

Wszystkich tych którzy twierdzą, że banan i koza mają haxytsa,vt lub podpowiadają se w jednym pokoju proszę o obejrzenie dema, zrobienie screenów czy przylapanie ich an gorącym uczynku. NIe twierdzę ze tak nie jest ale dowody są po ich stronie.

Ale nie jestescie na straconej pozycji - jest jeszcze jedna mozliwosc. Jako ze to nasz serwer i skoro bardzo duza część osób zgłasza zastrzeżenia to możemy po prostu poprosić panów aby u nas nie grali - mamy do tego pełne prawo. Brutalne ale takie jest życie.

ja jeszcze napiszę od ISP w celu dowiedzenia się jak wyglada adresacja u nich w sieci. Jezeli to jest routerek to znaczy ze obaj siedzą w tym samym pokoju/domu
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#8 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 05 kwietnia 2009 - 10:02

bodziu z dejda tez graja ze soba od 50lat w cs ale mysle ze ciezko im jest bez komunikacji grac :O a wy panowie naprawde nic nie mowicie

ss im robilem i lipa wiec pozostaje vt/ts

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 05 kwietnia 2009 - 10:04

  • 0

ws2xe1.jpg


#9 EE BANAN?

EE BANAN?

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 05 kwietnia 2009 - 10:42

to może Oni nie są tacy dobrzy jak my? :) poza tym wy gracie CIĘŻKIMI standardami i niczym nie możecie nas zaskoczyć:) oczywiście są na waszym serwerze osoby które to potrafią, ale nie oszukujmy się jest to tylko parę osób :) poza tym jak gramy z KOZA to jesteśmy w tym samym team wiec nie ma możliwości podpowiedzi i są tylko nie liczne sytulacje jak jest inaczej...

i My nie biegamy zawsze wszedzie razem ja biegam tak jak mam resp gdzie blizej tam biegne tak samo KOZA.

co do ustawiania na bs to widze jak ustawia sie koza i jesli ust sie 1 to ja ust sie tak zeby pokryć coś innego albo z innego kąta:)

I jeszcze jedno gralismy duzo bardzo duzo cw 2n2 i jedynymi komunikatami to bylo B A dalej wiem co mam robic :)
  • 0

#10 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 05 kwietnia 2009 - 11:15

Może i to będzie trochę offtop ale skoro graliście sporo cw2n2 zagrajcie w naszym turnieju i pokażcie że macie rację :)
  • 0

#11 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 05 kwietnia 2009 - 11:58

tak dla wiadomości w0rms http://gamingcrew.pl...?showtopic=3473 Post # 15 to właśnie oni więc już się wszystko okaże :)
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0