Skocz do zawartości


Zdjęcie

kabul off ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co z kabulem? (13 użytkowników oddało głos)

Co robimy z kabulem ?

  1. Zostawiamy (8 głosów [61.54%])

    Procent z głosów: 61.54%

  2. Wyrzucamy (5 głosów [38.46%])

    Procent z głosów: 38.46%

Głosuj

#1 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 29 lipca 2007 - 01:29

Wiem że za chwile mnie zlinczujecie ale co tam...
Proponuje wywalić kabula z mc.. dzisiaj tak się przyglądałem i zauważyłem że jak są dwa w miarę ogarnięte awp w teamie to nie ma gry.. Można by było też pomyśleć nad wymianą na jakąś inną mapke, chociażby którąś z podstawowych albo na jakąś lepszą awp_ ...
Głosujcie w sondzie i piszcie posty z waszymi opiniami...
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#2 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 29 lipca 2007 - 01:39

zonk dobrze prawi polac mu :> dwie dobre afupy w ct i terro ma pograne, to jest odkryta mapa idealna dla awp. Tylko na jaka mape zamienic kabula ;]

Użytkownik z0nk edytował ten post 29 lipca 2007 - 01:41
na razie zastanawiajmy sie nad tym czy wywalic czy zostawic.. pozniej bedziemy myslec co wstawic..

  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#3 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 29 lipca 2007 - 01:41

nie żartuj nawet tak. $@^@!#@^$%& tak wszystko wywalmy !!! kabul musi zostac w dzien! co z tego że awp ? kozak mapa. Mateja musi trenowac!!
Jak chcecie to napisze temat żeby cbble wywalic bo to jest faktycznie 4326!!#@^%@#h%
  • 0
Dołączona grafika

#4 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 29 lipca 2007 - 01:58

No ku*** ja już nie mogę... Fakt ze jak się zacznie zabawa w awp to ciężko coś ugrać, tylko jak byś nie zauważył mamy 10! słownie dziesięć map w mc dziennym. W nocnym tylko 4... To sie nudne robi, z 5 mapek by trzeba dodac do dziennego.
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#5 Lisu

Lisu

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 301 postów
  • Ską…d:Ropczyce

Napisano 29 lipca 2007 - 02:03

Głosować na nie bo niemożna na niej z pompy zabic nic , bo awp tylko i awp . Siedzi taki bot jeden z drugim i czeka i czeka na tego jednego fraga , ukampiony w ciemnościach mapy .

Użytkownik LisuUUu edytował ten post 29 lipca 2007 - 02:31

  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika


One death is a tragedy
One million is a statistic


#6 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 29 lipca 2007 - 04:21

Gram na kabulu zawsze w T, chyba ze mnie przeżuci :P i nie sprawiają mi problemu kampy, zawsze sie znajdzie jakis sposób a mapka jest spora i daje duze mozliwości skutecznego raszu.
Oczywiście jest nudna jak ktos na niej gra zeby tylko postrzelac z awp, zbiera zbiera a jak nazbiera to go zabiją, z awp... http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif

Użytkownik Atze edytował ten post 29 lipca 2007 - 04:21

  • 0
Dołączona grafika

#7 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 29 lipca 2007 - 05:08

nie podoba się wam AWP na kabulu ?
przecież to taka fajna broń. sposób na nią jest prosty rzucasz smoka i zabijasz kampera jednym strzałem z byle czego. poza tym to jest najlepsza broń do raszu. a kabul jest najlepszą do tego mapką.
ktoś musi osłaniać z awp raszującą drużynę. na kabulu jest tyle możliwości dojścia do bs'a, że przecież awp nie przeszkadza. można albo pójść dużymi schodami i awp nic nam nie zrobi, przeciez rzucamy smoka i zabijamy kampera np. z glocka, a jak nie to możemy pójść bramą, tam kamper nas nie zobaczy, albo pójdziemy małymi schodami, w domku nas nie widać bo ciemno, albo przeskoczyć, jak na progu zbytnio nie wieje. tam to już w ogóle nas nie widać.

poza tym przeciez awp nie zabija od razu, zanim przeładuje to go z łatwością zabijemy smokiem. nikt przecież nie używa żadnych skryptów na szybkie przeładowanie, czy zmianę zooma. a to tyle czasu trwa, ze kamper nie ma szans. kabul musi zostać bo to jedna z niewielu map, na której można pokazać kamperom z awp gdzie jest ich miejsce.........
  • 0

#8 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 29 lipca 2007 - 05:11

Jakos zawsze gram w terro i ani awp mi nie przeszkadza ani nie zauwazylem zeby CT mialo jakas duza przewage. A jak ktos stoi w miejscu, biega w jednej linii albo z glocka na odleglosc probuje kogos zabic to sie nie dziwie ze grac mu sie nie chce. Ja jestem za zostawieniem. Jak bedziemy tak wywalac to w koncu zostana 4 mapy. A jak ma byc na cos zamieniony to ciekawy jestem na co, na jakiej nowej mapie ludzie beda grali.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#9 tactical

tactical

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipca 2007 - 05:26

Kabul to moja ulubiona mapa i chciałbym aby została :) Co z tego, że lubię awp :P Mapka jest jasna, miła :wink3:
  • 0

#10 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 29 lipca 2007 - 05:27

wlasnie kabul musi zostać! ja zawsze gram w terro na kazdej mapie, chyba że walone PTB mnie przeniesie do lamerskiego CT!! i przeważnie biegam z kalachem i jestem elo. zamykać temat nie ma co tu dyskutować! Kabul zostaje i tyle. Musi być jakas przestrzenna mapa a nie tylko d2,inferno, nuke!!
  • 0
Dołączona grafika

#11 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 29 lipca 2007 - 05:32

Kabul zostaje nie ma bata :)
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#12 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 29 lipca 2007 - 07:32

moze niech ktos ogarniety zrobi mape de_tawerna w Valve Hammer Editor ^^
  • 0
:>

#13 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 29 lipca 2007 - 10:03

mapa się robi zobacz w odpowiednim temacie. kabul zostaje.
  • 0

#14 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 30 lipca 2007 - 10:04

ZOSTAJE! Co do waszych narzekan to ja nie rozumiem... nie raz wybiegalem na duze schody w T z kalaszem i wystarczy sie ruszac troche to nie jest tak latwo ustrzelic z awp, gorzej jak jestem w ct i mam awp http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif Ale nie raz widzialem sytuacje ze T K@R@LO CT na tej mapie...
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0