Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamykam:/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ErwiN

ErwiN

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 19 kwietnia 2009 - 11:03

Mój nick:ErwiN
Mój Steam ID: STEAM_0:1:13820829
Serwer:DeathRun
Data oraz godzina zdarzenia:12:00 19.04.2009r
Mapa:Nie Znam
Opis wydarzenia:Wulgarne Odzywki
Dowod/y: screen

Zamknac Ryj to mozesez ty że rodzice pozwalaja Ci na to zebys tak do nich mowil to prosze bardzo ale do mnie tak nie bedziesz sie odnosic.. Troche szacunku szczeniaku..
Na serwerze był admin "123" i nawet nic na tego typu odzywki nie zareagowal..
A ten gracz kazal mi sie zamknac dlatego ze kazalem jakiemus dzieciakowi wylaczyc muzyke bo wlaczac ja ciagle ..

Gracz:Zamykam
Steam ID:STEAM_0:0:18538226

Załączone pliki

  • Załączony plik  1ss.JPG   74,97 KB   24 Ilość pobrań

Użytkownik ErwiN edytował ten post 19 kwietnia 2009 - 11:04

  • 0

Z blokowiska małolat niespełna 16 lat.
Cudowny dzieciak umysł młody wiedzy głodny.
Wybrał kierunek odwrotny niż jego rówieśnicy.

Chcesz To Wejdz Ale Na Własna Odpowiedzialnosc ..
Tylko Nie Mów Pozniej Że Cię d*pa Boli ...


Dołączona grafika


#2 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 19 kwietnia 2009 - 11:44

sorry ze nie na temat ale nie wytrzymam normalnie :)
erwin ogarnij sie czlowieku zamiast pisac w kazdym tygodniu po kilka skarg nie latwiej dogadac sie z adminem dac mu dowody albo jak sam mowisz na servie ? a jak nie to poprostu to olej no poprostu nie idzie czytac takich skarg twoich z podowu zamknij sie no prosze cie ... albo ja ci powiem japa i ty pojdziesz pisac skarge ? no smiech na sali masz 16 postow na forum z czesgo 3/4 to skargi ... o byle gowno tak naprawde
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#3 ErwiN

ErwiN

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 19 kwietnia 2009 - 12:06

sorry ze nie na temat ale nie wytrzymam normalnie :)
erwin ogarnij sie czlowieku zamiast pisac w kazdym tygodniu po kilka skarg nie latwiej dogadac sie z adminem dac mu dowody albo jak sam mowisz na servie ? a jak nie to poprostu to olej no poprostu nie idzie czytac takich skarg twoich z podowu zamknij sie no prosze cie ... albo ja ci powiem japa i ty pojdziesz pisac skarge ? no smiech na sali masz 16 postow na forum z czesgo 3/4 to skargi ... o byle gowno tak naprawde



no i? zasady to zasady ..
  • 0

Z blokowiska małolat niespełna 16 lat.
Cudowny dzieciak umysł młody wiedzy głodny.
Wybrał kierunek odwrotny niż jego rówieśnicy.

Chcesz To Wejdz Ale Na Własna Odpowiedzialnosc ..
Tylko Nie Mów Pozniej Że Cię d*pa Boli ...


Dołączona grafika


#4 pawzad

pawzad

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 19 kwietnia 2009 - 12:28

Przesadzasz czlowieku. Nie wiem, czy chcesz zapracowac sobie tym na admina i za kazda glupote chcesz, zeby banowano. Skoro napisal, zebys "zamknal ryj", to chyba mial jakis powod. Sytuacja sie nie powtarzala, wiec nie widze powodu, zeby gracz dostal bana. Poza tym ty go wyzywasz na forum plus pojazd po rodzinie. Ty masz prawo po kims jezdzic, a jak on do Ciebie napisal "zamknij ryj" to wielce obrazony panicz. Ochlon!
  • 0

#5 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 19 kwietnia 2009 - 12:45

szczeniak ten, gówniarz tamten.. hmm wydaje mi się że Ty do najstarszych nie należysz, że wszyscy dla Ciebie to gówniarze;)
  • 0

#6 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 kwietnia 2009 - 03:02

Przez 3 godziny zastanawiałem się co tu napisać, żeby znowu się nie powtarzać. Niestety nic nie wymyslilem i powiem tyle:

KTOŚ : "Ty p*****ona k***o niemyta, ja twoją rodzine spale k***a, psia mordo j**ana" ...

JA : "Koleś, nie jesteś sam więc zachowuj się kulturalnie i nie bede marnował czasu na rozmowę z Tobą no chyba że bedziesz milszy"


Erwin kiwasz głową idziesz dalej bo masz na to wyje......ane (jak to kiedys spiewal peja). Dobrze zrobiles że przyszedles na forum wyżalić sie na kogos kto napisal żebyś przymknął jadaczke :) ale to nie znaczy że ty możesz sie zachowywac tak samo w stosunku do niego. Tak się nigdy nie rozwiąże zadnej sprawy.



no i się powtórzylem :(

Użytkownik wodny edytował ten post 19 kwietnia 2009 - 03:04

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#7 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 19 kwietnia 2009 - 05:37

Nie od dziś powtarzamy, że jak się coś dzieje na serwerze to trzeba to zgłaszać. Zachowanie jego na pewno nie było na miejscu. Darujcie sobie komentarze, że nie potrzebnie. Jest przewinienie - zgłaszać! Tyle, że nie jest powiedziane, że w poście powinieneś wyrażać swoją opinię do sytuacji, czy też riposte - nie wiem jak to nazwać.

Podsumowując - jak się coś dzieje, pisz, ale może bez takich komentarzy.

Dla kolegi 'Zamykam' - 8 godzin odpoczynku od Tawerny -> http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=6414

/closed.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0