Skocz do zawartości


Zdjęcie

[gracz] ___________giron#


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 25 kwietnia 2009 - 08:31

Mój nick: amciek na fejku
Mój Steam ID: niewazne teraz
Serwer: Tawerna TP
Data oraz godzina zdarzenia: przed chwila, tj. 21:20 około
Mapa: prodigy
Opis wydarzenia: najpierw typ mnie dzgnal i przeprosił, jak mu powiedzialem ze wale taka druzyne ze to juz 2gi raz i mam 23 hp to do mnie koleś "japa", powiedziałem sam jesteś japa no i TK. demka nie mam, jak będzie potrzeba dodam później, macie mój wyciąg z logow.
Dowod/y:



____________giRoN# attacked a teammate
DispeL./1sluchawka/ dropped
DispeL./1sluchawka/ has left the game
(Terrorist) DispeL./1sluchawka/ : oddaj mu amciek

____________giRoN# killed amciek na fejku with knife
(Terrorist) ____________giRoN# : sry

DispeL./1sluchawka/ (RADIO): Fire in the hole!
(Terrorist) ____________giRoN# : japa

My name is mekju killed Negcjujacy Chomik with ak47
DispeL./1sluchawka/ connected
Witaj na Tawerna TP.
Zapraszamy na forum http://tawerna-cs.org
*** Duracell* killed ? with a headshot from m4a1 ***
____________giRoN# attacked a teammate
DispeL./1sluchawka/ is joining the Terrorist force
____________giRoN# died
____________giRoN# attacked a teammate
Requesting tempdecal.wad from server
mosad connected
Error: server failed to transmit file 'customization'
mosad is joining the Counter-Terrorist force
* Zabity przez ____________giRoN# z knife @ 1.m (100hp, 0ap) >> brzuch: 1 lewe ramie: 1
____________giRoN# dropped
____________giRoN# has left the game
* Trafiles ____________giRoN# 0 razy, 0 obrazen >> zadnych trafien
*DEAD* KEA[dfx] : nie no wez czlowiek



Trochę to nie po kolei, nie wiem czemu, żywcem z logow. Nie wstawiam w tagi CODE, bo podkreślam działalność kochanego gracza. Nosz po prostu nosi mnie. Proszę o wyciągnięcie jego SID z logów. Snapa nie zrobiłem, bo wyszedł odrazu po TK.


@edit: kochaś wrócił. SID w załączniku.

Użytkownik AmCIEk edytował ten post 25 kwietnia 2009 - 08:38

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#2 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 kwietnia 2009 - 08:50

typek dzgnal Cie nozem i zaraz przeprosil. wtedy Ty wylales swoje zale na temat druzyny w jakiej sie znajdujesz wiec gracz wzial sobioe to do serca, poczul sie urazony i napisal zebys sie zamknal... ;/ pewnie ostro pojechales przez ten microfon ze az Cie zabil i wyszedl...


i znowu to napisze:

jak to spiewal peja: "kiwam glowa, ide dalej bo mam na to wyj**ane"
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#3 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 08:53

Amciek full szacun ale....Bedziesz pisać skarge za kazde ta/tk ? Ja tez dziś dostałem 2x banie na respie, ale trudno, bywa. Skarga to skarga, na jakiegoś dłuższego bana, a nie na 1 dzień. Czasami zdaje mi sie, ze nie którzy piszą te skargi, aby ot ta sie pokazać.
  • 0

#4 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 25 kwietnia 2009 - 09:18

zostaw tego peje wodny i innych gosci.. Chyba jakaś forma sprawiedliwości się należy, koleś tnie go 2 razy pod rząd, a wy co olał nie?? Ja wiem , że amciek pod względem skarg jest nadpobudliwy, ale tu ewidentnie widać przykład powiedzenia "jak kota nie ma to myszy harcują". Powiedzcie mi jeszcze co to da jak skarge olejemy?? Dopiero jak jakiegoś admina potnie to reakcja bedzie?? za to jest ban do 30 dni niech rada zadecyduje.

Użytkownik plaj edytował ten post 25 kwietnia 2009 - 09:18

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#5 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 25 kwietnia 2009 - 09:20

dobra wiecie co w d*pie to mam. robta co chceta. chcialem pomoc, troche ogarnac serwer bo byl rozp*****.


@up plaj - nie że nadpobudliwy, po prostu staram sie pomoc. nie traktujcie mnie jak jakiegos szczyla co pisze skarge co minuta, nie mam uprawnien zadnych wiec sytuacje zostawiam do roztrzygniecia radzie plemienia.

@down tak dziabnal specjalnie, przeprosil, ok. ale ten tk to raczej niepotrzebny byl, nawet jesli sie spial na mnie. tym bardziej ze to pierwsza rudna, wiadomo trzeba wygrac zeby rozruszac. tepe.

Użytkownik AmCIEk edytował ten post 25 kwietnia 2009 - 09:24

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#6 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 09:22

DO 30 dni. Ale plaj, za zabicie 3 osob na serwie jest ban na 120 minut. Nie raz ludzie tkuja, ja w amxbans mam tez pewnie conajmniej kilka za tk. Gra sie tu tyle czasu i sam tkowalem przez przypadek na bana. Przy skanie 5 hitow to jest caly hej. Gosc moze strzelil specjalnie, ale kazdy popelnia bledy i nie jest to podstawa do dania bana na 30 dni !

Edit

Nikt nie mowi, że robisz zle, ale dawanie bana na 30 dni dla typa za tk/ta to glupota. Przeszkodzil w grze, to trzeba bylo zwrocicl mu uwage, pokazac pkt w regulaminie, a nie pisac skarge na forum. Jak typ notorycznie robi to samo i jest bezkarny - ok skarga i ban.

Wlasnie, admina potnie. k***a mac, zacznijmy od tego ilu adminow gra na serwerze B) zazwyczaj jak wchodze to nie ma nikogo ze znajomych. Jak gra palacz, will, plaj i biszop to jest z kim pograc. Admini jakos malo widzą niestety, jakieś chyba klapki maja na oczach, co do czitow i zachowania nie ktorych i to trwa juz od jakiegos czasu :D

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 25 kwietnia 2009 - 09:31

  • 0

#7 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 kwietnia 2009 - 09:34

a co mam napisac Plaj?! zawsze idzie o to samo

ktos cos ci zrobi

-i co ty kur.... robisz
-zamknij sie
-sam jape zamknij
-zamykaja sie drzwi
-i ty tez
-morda ty szmat.... bo cie zaje.....
-ty ch..... dopadne cie na ulicy
(sprawa na forum)



a gdyby bylo tak:
-i co ty kur.... robisz
-nie przeklinaj, przepraszam
-dobra spoko niech bedzie
(SPOKÓJ)

wiem denny przyklad ale jednak cos moze wyjasnic
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#8 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 25 kwietnia 2009 - 09:41

przykład jak przykład, ale gówno się ma do zaistniałej sytuacji. tyle.

sory za słownik ale bez sensu to sie troche robi, olejcie to i tyle. klozet.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#9 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 kwietnia 2009 - 09:50

troszeczke wyobrazni kolego. gdybys powiedzial " no panowie tak nie moze byc ze drugi raz z rzedu dostalem knifem" to by nie napisal do Ciebie zebys sie zamknal

chodzi mi o taki sposob wypowiedzenia swojej zlosci zeby nie wynikly z tego potem zadne klopoty, trzeba przewidziec co sie stanie pozniej jak szachista ktory przewiduje 4-5 ruchy przeciwnika w przod

EDIT:
pewnie ze najprosciej to sie obrazic "ok zamknijcie temat nie chce mi sie z wami gadac bo nie chcecie wykonac mojego polecenia" trudniej przyznac sie do bledu lub pomyslec a nastepnie zrobic

2EDIT:
to jest pierwsza skarga ktorej tresc zwiazana jest z twoja osoba. reszta skarg napisanych przez Ciebie odnosi sie do roznych graczy a Ty byles tylko obserwatorem calego wydarzenia i za taka prace w imieniu wszystkich adminow chcialbym Ci podziekowac , jest to wielka pomoc z Twojej strony. tak trzymac...GJ.....

Użytkownik wodny edytował ten post 25 kwietnia 2009 - 10:13

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#10 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 09:55

a najlepsze jest to, że ktoś się sprzeciwi i post "ok, temat close, koniec tematu". Trzeba się zastanowić przed stworzeniem tematu. Jakby tak każdy miał pisać skargi o ta/tk to było by ich 10x tyle jak nie lepiej :) Skoro Cie za 1 razem przeprosił to znaczy, że jednak wiedział, że zrobił zle. Skoro znowu Cie atakował, cos musiales mu napisać.

btw. Czy za skargi sa jakies te punkty ? B)
  • 0

#11 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 25 kwietnia 2009 - 10:12

L 04/25/2009 - 21:18:46: "____________giRoN#<2149><STEAM_0:1:18540196><TERRORIST>" attacked "amciek na fejku<2069><STEAM_0:1:21359590><TERRORIST>" with "knife" (damage "19") (damage_armor "1") (health "23") (armor "93")

L 04/25/2009 - 21:18:48: "DispeL./1sluchawka/<2145><STEAM_0:1:18468539><TERRORIST>" say_team "oddaj mu amciek"

(damage_armor "18") (health "66") (armor "82")
L 04/25/2009 - 21:18:55: "____________giRoN#<2149><STEAM_0:1:18540196><TERRORIST>" say_team "sry"



Tutaj coś musiałeś powiedzieć przez mic., jak nie ma dowodów, świadków, można przyjąć że to była prowokacja.



L 04/25/2009 - 21:19:00: "____________giRoN#<2149><STEAM_0:1:18540196><TERRORIST>" say_team "japa"

L 04/25/2009 - 21:19:02: "____________giRoN#<2149><STEAM_0:1:18540196><TERRORIST>" attacked "amciek na fejku<2069><STEAM_0:1:21359590><TERRORIST>" with "deagle" (damage "13") (damage_armor "3") (health "10") (armor "90")

L 04/25/2009 - 21:19:03: "____________giRoN#<2149><STEAM_0:1:18540196><TERRORIST>" attacked "amciek na fejku<2069><STEAM_0:1:21359590><TERRORIST>" with "knife" (damage "19") (damage_armor "1") (health "-9") (armor "89")

L 04/25/2009 - 21:19:03: "____________giRoN#<2149><STEAM_0:1:18540196><TERRORIST>" killed "amciek na fejku<2069><STEAM_0:1:21359590><TERRORIST>" with "knife"
  • 0
Dołączona grafika

#12 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 kwietnia 2009 - 10:16

L 04/25/2009 - 21:18:48: "DispeL./1sluchawka/<2145><STEAM_0:1:18468539><TERRORIST>" say_team "oddaj mu amciek"

a to jest perelka... kolejna prowokacja -_- i po cholere to??!!
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#13 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 25 kwietnia 2009 - 10:16

To jest temat skarg, a nie rozpatrywania swojego punktu widzenia na sprawy o d*pie marynie. Kolejny post w podobnych tematach będzie karany 10%, bo to są kpiny.

Tak czy siak nie powinien tak robić, uprzedziłeś mnie Atze z logami - dzięki. Dla kolegi damy 3 dni przerwy za utrudnianie gry i atakowanie swoich - może się czegoś nauczy.

PS. Bądźcie tacy aktywni jak trzeba pomóc, coś zrobić. Krzykaczy nie brak...

PS 2. Skargi piszcie jak widzicie, że jest coś nie tak!! Nie ma czegoś takiego, że ktoś coś powie i nie piszecie. PISAĆ PISAĆ PISAĆ !!

Poczułeś się urażony, ktoś Ci przeszkadza, ubliża, a nie ma @, zgłaszaj to do nas!

Użytkownik FFFF edytował ten post 25 kwietnia 2009 - 10:19

  • 0
Dołączona grafika

#14 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 25 kwietnia 2009 - 10:38

@Bodziu - tak, napisałem tak jak napisałem bo zauważyłem że z prostej skargi zrobił się kocioł to po co ciągnąć dalej, przyjdzie ktoś kto spojrzy na to obiektywnym okiem, zrobi coś i zamknie. A tak jest płacz i zgrzytanie zębów :x
nie robie tego dla żadnych punktów czy srunktów, czy też żeby polepszyć mój wizerunek jako potencjalnego kandydata na admina. Po prostu napisałem bo stwierdziłem, że trzeba.

@wodny - uwielbiam sarkazmy.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#15 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 10:42

Nie zmienia to faktu, że jednak skarga wcale nie jest w porzadku.
Czy ktokolwiek wyjaśnij, co Amciek powiedział do typa, który ponownie go zaatakował ? Moze tekst "ze mam cos tam w d*pie" podzialal tak samo jak "jestes lou bot etc".
Ogarnijcie sie ludzie. Ok, jestes urazony tym, że zostales zaatakowany, ale skoro Cie przeporsil, to po co dalej komentowales ? Milczar kiedys napisal (sam to odczulem na sobie) ze powokatorzy powinni byc karani 2x :) Ale i tak zrobicie jak chcecie, temat zostanie zamkniety i tyle.

Czekam z niecierpliwoscia na kolejny idiotyczny temat w dziale Skargi lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
  • 0

#16 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 25 kwietnia 2009 - 11:28

ja jedno, Wy drugie. Jakbym typa sprowokował i wtedy by mnie dednal to ok, olac go. Ale pisze to z innego powodu. Mniejsza, zaraz poleci druga super skarga. Close?
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#17 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 26 kwietnia 2009 - 08:57

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga Tawerna TP
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0