Skocz do zawartości


Zdjęcie

[zgłoszenie] Reklama


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 02 maja 2009 - 10:01

http://www.forum.cs-...t9011.htm#53609
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#2 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 maja 2009 - 07:23

Sory, ale nie spojrzałem na reklamę KorniKa, która jest bardziej rozbudowaną wersją Twojego posta na tym forum. Bliżej się przyjrzałem i niedość, że jest analogia na każdym kroku to i wypada stwierdzić, że w dużej mierze oparłeś się na jego opisie plus parę błędów składniowych co faktu nie zmienia, że coś robisz :)

Użytkownik FFFF edytował ten post 03 maja 2009 - 07:23

  • 0
Dołączona grafika

#3 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 03 maja 2009 - 09:12

To prawda że opierałem sie na jednej z reklam Kornika ;) , ale nie widzialem zeby na tym forum była juz ta reklama więc postanowiłem napisać, będąc tam zarejestrowanym. Jeżeli juz jest tam ta reklama to nie przyznawajcie mi tych punktów :)

Użytkownik abras edytował ten post 03 maja 2009 - 09:33

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#4 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 maja 2009 - 09:44

nie nie ma tam mojej reklamy lecz mozna bylo sie zapytac czy cos czy mozna nawet skopiowac cala... bo nie po to sie meczylem 30min zeby to jakos sensownie wygladlo tylko po to zeby pozniej jakis cwaniaczek se wzial zrobil kopiuj - wklej - kilka razy delete... ale w/e pkt moga byc bo przynajmniej umiesciles na lepszym forum niz ja.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#5 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 03 maja 2009 - 10:02

To nie o to chodzi Kornik że sobie zrobiłem kopiuj wklej bo wcale tak nie bylo. Wiem że wygląda podobnie bo wziąłem sobie twoją reklamę jako wzór ( masz rację ze powinienem zapytać, więc od razu chciałbym cię tu przeprosić, ale no cóż to bedzie dla mnie wskazówka na przyszłość, ) , jednak starałem się pisać własnymi słowami, bo to już było by zbyt perfidne abym całość skopiował i wykorzystał dla siebie.
W sumie to nie zależy mi nawet na tych pkt , tylko chciałem pomóc w rozwoju Tawerny ;), więc tak jak postanowicie tak bedzie :)
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#6 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 03 maja 2009 - 07:14

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga Tawerna TP
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1