Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tutorial Bh - Dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 12:16

Dejda jaki Ty tempak jestes to szok. Sam tluku skakales X miesiecy zanim odkryles ze przy bhopie nie trzyma sie W lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />

http://www.youtube.c...h?v=aUtxsfuymxc Macie, bo sie nigdy nie nauczycie. Jest myszka, jest klawiatura i próbojcie i zrobicie sobie jumpa na scroolu jak tam pisze i bedziecie normalnie skakać, ot filozofia.

btw Jak komus przeszkadza jakosc youtube niech wejdzie na xtreme jumps, zalozy konto i pobierze sobie normalny filmik. Tam sa takie guidy do wszystkiego, longjump, wskakiwanie na rozne skalki etc

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 15 czerwca 2009 - 12:19

  • 0

#22 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 czerwca 2009 - 12:19

OT FILOZOFIA... ja staram sie tłumaczyć i pokazywać jak sie skacze... od tego jest specinfo na serwie... Nie wyszło ci coś bociek , że ja lewy jestem to nie znaczy, że oni są.:P Łatwiej sie nauczyć jak ktoś ci tłumaczy... to było prawdą jest i będzie :/

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 15 czerwca 2009 - 12:22

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#23 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 15 czerwca 2009 - 12:19

ale uczył się sam bez żadnych pomocy więc mu się nie dziwię...dobrze że chce nauczyć innych szybko ogarnąć bh za to szacun dla niego :)
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#24 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 12:24

Zebym z kolega nie pokazal mu tego filmiku pewnie dalej by skakał na W. Chociaz fakt, szacun dla niego, ze potrafil zrobic kilka lvli na goldbhopie trzymajac W :rolleyes:
Metoda prob i bledow, Xtreme jumps, tam guidy, sciagaja mapki i niech skacza, az sami sie w koncu naucza.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 15 czerwca 2009 - 12:27

  • 0

#25 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 czerwca 2009 - 12:39

Nie chodź Bodziuuu bo już mnie w******* zaczynasz... dam ci mapę przejdź z twego filmiku proszę bardzo w każdej chwili można za votować na to... zwatpisz:/. Co z tego ze ja skakałem z W skakałem bo lubiłem ja dymie.. Teraz skacze o wiele lepiej od ciebie nie moja wina ze ja do tego smykałki nie mam. Nauczyłem sie bh bo skakałem o wiele więcej godzin od was, bądź z siebie dumny ze nauczyłeś sie szybciej ode mnie. Skacz do góry i uszami klaskaj pogratulować ci tylko. Oglądajcie ten filmik i sie uczcie n/c ja sie już nie wtrącam.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#26 Marurban

Marurban

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 12:42

Napewno obejrzenie kilku filmikow, i podejrzenie techniki najlepszych jest dobrym pomyslem, jednak nauka metoda prob i bledow jest niezbedna.
  • 0

#27 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 01:41

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód:
na życzenie autora tematu, zamykam / FFFF
Termiś na życzenie autora tematu postanowił temat otworzyć.


Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga TAWERNA[TP]

Użytkownik ShataN edytował ten post 15 czerwca 2009 - 03:50

  • 0

#28 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 czerwca 2009 - 10:40

Walił bodzia i jego filmik :D. Zgłaszać się tam bo mi nudno co racja to racja kto tłumaczy to nauka idzie lepiej niż z filmiku. Skoczyłem teraz kilka razy 245 oraz 2 razy 246 po tłumaczeniu znajomego. Filmik katowałem ile wlezie zrozumiałem z niego dużo, ale nie wiedziałem co źle robię. Wtedy ziomek mi powiedział i jest good .Rady są cenne od osób co się na tym znają. Nie mówię , że pro jestem czy coś no ,ale coś tam umiem B). Jedni do tego maja smykałkę (np Bodziuuuu , Songoku) ,a inni skaczą po kilka godzin (np Ja :() . Jeśli się zdarzy coś takiego że nie będę wstanie czegoś wyjaśnić (jeszcze nie spotkałem się z czymś takim w tej dziedzinie) to zawsze znajomi moi pomogą. wsp_421 dodawać, na chwilę obecną uczę 5 osób w tym 2 osoby z Tawerny. Nie narzekają na moje metody a są szybkie całkiem efekty z tego co widzę. Poza Dumbassem bo sie wygłupia , ale jak chce to umie :P i się stosuje jak trzeba do rad.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#29 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 czerwca 2009 - 12:02

Ludzie potrafi ktoś robić te filmy itd bo temat zdechł , ładnie pięknie ludzie się do mnie pozgłaszali ,ale co z tego jak połowa chce obrazu umieć skakać B). Pewna osoba zarzuciła mi , żeby skakać bhopa wystarczy znać zasady. Z jednej strony racja ,ale trzeba też dużo ćwiczyć. Na udowodnienie mej tezy :D postanowiłem zrobić screena z dzisiaj i wrzucić go z czasem mego skakania porannego jeszcze wieczorkiem se poskaczemy hihi :]

Załączony plik  4h.JPG   65,36 KB   22 Ilość pobrań


Wiec jest problem bo specjalnie rozmawiałem z ludźmi wkręciłem ich do tego , a nie ma kto mi zrobić tego filmiku...
Apel do ludzi ogarniętych niech mi pomogła z tym filmikiem, bo mi nudno nie mam co robić , a muszę coś zrobić:P.

Dziękuje za uwagę ^^


Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 22 czerwca 2009 - 12:04

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#30 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 12:30

Kupy nie zróbta :X
  • 0

#31 ZcV

ZcV

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 217 postów
  • Ską…d:Mońki

Napisano 22 czerwca 2009 - 01:40

dejdaaa 4h męczył się z 220 lj xD
  • 0
Dołączona grafika

#32 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 22 czerwca 2009 - 01:47

myślę, że moglibyście jakiś dystans zachować, chłopak się stara i stara ale potrzebuje ludzi.. dlatego pyta.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0