Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ricked


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 13 czerwca 2009 - 01:51

Data zdarzenia: 13.06 ok 02:00
Nick podejrzanego: ricked nam znany
STEAMID: STEAM_0:1:23283524
Ewentualny rodzaj czitu: wh/esp
Kto złapał: moja
Link do dema: http://tawerna-cs.or...h...ost&id=3009
Link do screena/profil gracza:
Czasy i opis podejrzanych akcji:

02:36 ???
02:48 cofnął się więc walimy przez ściankę żeby dobić..
05:42
08:06 no spoko, jednego widziałeś bron tam, a drugi za rogiem? nie ruszał się nic a nic ale w niego prujesz..


Proszę o obiektywną ocenę dema, jak to będzie mało dołącze demo z hltv, nie kierujcie się tym, że raz został uniewinniony.

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 20 lutego 2010 - 08:23

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#2 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 13 czerwca 2009 - 09:13

02:36
hahaha no tak hajtowy skan, wszystko idealnie w typa :rolleyes:
02:48
tak tak, idealnie w typa ha :rolleyes:
5.30
tutaj tez skaczesz celownikiem przy typie za sciana i specjalnie pudłujesz eh
05:42
tutaj juz idealnie namierzasz na niego i strzelasz lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
08:06
Widac ze w 1 typka zaczales strzelac przez przypadek, potem zaczales walic do tego od razu z lewej hahaha potem spokojnie dobiles tego drugiego. Skoro tak hajtowo skanujesz, to czemu za 3 scianka poszlo tylko kilka strzalow a w tamte lecialo full auto ? :) :) Potem jeszcze ten typek wybiegajacy ze srodka :D

Jak dla mnie sprawa prosta, cheater i do zbanowania. Plaj niech jeszcze obejrzy jeszcze demo i sam zdecyduje na koniec.
Quit z tego sie raczej nie wybronisz <_< widać z miejsca jak sie kryjesz, albo skanujesz obok typa, a potem od razu z d*py wiesz dokladnie gdzie kampi, zabijasz typa skanem i dla nie poznaki skanujesz dalej to miejsce B) Po prostu śmiać sie chce. Do wora !
  • 0

#3 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 13 czerwca 2009 - 12:17

widziałem jak walił po @esp, po prostu żal, tak samo jak ten drugi Noo[t], jednego zbanowałem, drugiego też bo pewny byłem. Ale nie, trzeba biurokracje obejść :x jeszcze pretensje miał, "prosze o demo gdzie niby haxy mialem bocie"..



plaj
1 ostrzeżenie, kolejne wg taryfikatora. Poczekaj cierpliwie.

Użytkownik plaj edytował ten post 13 czerwca 2009 - 12:34

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#4 grab0l

grab0l

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 13 czerwca 2009 - 01:42

02:36
hahaha no tak hajtowy skan, wszystko idealnie w typa :rolleyes:
Bodziu, skoro jestes hajtowy i umiesz grac to powinienes wiedziec ze terro biega albo po jednej stronie srodka albo po drugiej, skanujac z balkonu masz idealna pozycje na ludzi wybiegajacych z obu tych miejsc. MOZG ON
02:48
tak tak, idealnie w typa ha :rolleyes:
Wystawala mu lufa przez chwile i CT sie z nim strzelal
5.30
tutaj tez skaczesz celownikiem przy typie za sciana i specjalnie pudłujesz eh
Na moje nic nadzwyczajnego, zwykla akcja w ktorej raz trafiam raz pudluje
05:42
tutaj juz idealnie namierzasz na niego i strzelasz lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
jak wyzej, caly czas ta sama akcja
08:06
Widac ze w 1 typka zaczales strzelac przez przypadek, potem zaczales walic do tego od razu z lewej hahaha potem spokojnie dobiles tego drugiego. Skoro tak hajtowo skanujesz, to czemu za 3 scianka poszlo tylko kilka strzalow a w tamte lecialo full auto ? :) :) Potem jeszcze ten typek wybiegajacy ze srodka :D
Tutaj mnie rozwaliles :D Bodziu, zainwestuj w sluchawki, skoro kogos zaczynam skanowac, i dostaje to chyba slychac jak "jeczy" i przy okazji pilnuje srodka, bo zazwyczaj jest tak, ze nie kazdy wbiegnie ;]

Jak dla mnie sprawa prosta, cheater i do zbanowania. Plaj niech jeszcze obejrzy jeszcze demo i sam zdecyduje na koniec.
Quit z tego sie raczej nie wybronisz <_< widać z miejsca jak sie kryjesz, albo skanujesz obok typa, a potem od razu z d*py wiesz dokladnie gdzie kampi, zabijasz typa skanem i dla nie poznaki skanujesz dalej to miejsce B) Po prostu śmiać sie chce. Do wora !



Twoja ocena na moje jest niczym z NON STEAMA wiec ogarnij sie i popytaj kolegow czy znaja kretsona
  • 0

#5 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 13 czerwca 2009 - 02:39

jego ocena, może bardzo często stanowić Twoje być, albo nie być bierz to pod uwage i bez zbędnych komentarzy.

Jak dla mnie to inferno czyste. Nie dojrzałem żadnej akcji( jak we wcześniejszych), które kazałyby mi się zatrzymać i przewertować kilka razy. Skany są, ale miejsca raczej ograne. All idzie podciągnąć pod ogranie słuch, chyba że coś przeoczyłem, wieczorem doglądne.
Poprosiłem jeszcze bl00keRsa o ocene. Do tego momentu poczekaMY

Użytkownik plaj edytował ten post 13 czerwca 2009 - 03:14

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#6 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 13 czerwca 2009 - 05:29

No tak, ja się wiecej wypowiadać nie bede, jezdzisz celownikiem po modelach przez sciany. Grasz 6 lat, supci0 fajny jestes, prawie jak neo :rolleyes: szkoda ze wczesniej nigdy nikogo z nas nie oczarowales swoim skillem, a teraz w ciagu kilku dni ladujesz 2 razy w tym dziale :rolleyes:
btw zawsze smiac mi sie chce, jak slysze o jakichs kretsonach czy innych typach. ja tam idoli w tym swiecie internetowym nie mam i nie jaram sie byle kim, to po 1, a po 2 ocenilem demo, wiec badz laskaw na mnie nie najezdac, wara od moich kolegow mozgu i innych rzeczy :)
  • 0

#7 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 335 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 czerwca 2009 - 10:51

Chlopaki sprawa stoi w miejscu, to jest w końcu clear czy nie?
  • 0

#8 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 19 czerwca 2009 - 10:22

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód:
oczyszczony

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga TAWERNA[TP]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1