Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ogrodnik Tris...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 13 września 2009 - 10:48

Pogratulować, jeden przyczepił się Jarania a drugi go upomniał a następnie pojechał po trisie bo napisał JP. Mistrzostwo, proponuję wszystkie posty od #35 w górę usunąć a jeżeli macie takie życzenie to nie wszczynać żadnych spin za to że jeden jara albo napisze JP tylko zrobić sobie jakąś rozmowę na priv. Pozdrawiam
  • 0

#42 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 13 września 2009 - 11:00

co z wami jest ludzie? no bez jaj. jednych to interesuje drugich nie. czepiacie sie o byle gówno. Nie macie do powiedzenia w temacie nic no to nie piszcie. Równie dobrze, ja mogę się doczepić, że gracie na piratach i macie nielegalną windę - przeginacie.
  • 1
Dołączona grafika

#43 FAKE

FAKE

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 13 września 2009 - 11:12

Ja mam nieleglana winde !! tak btw tez kiedys mialem taka przygode z kumplami tylko mielismy maly problem z slimakami i kretem ;/ tak wiec zostaly z 4 drzewka ale tyle siana bylo ze sie tym nie przejmowalismy zbytnio xD Ladnie wyrosly gratulowac ! xD wiem ile trzeba w to pracy wołożyć, ale za to jaka satysfakcja xD nastepnym razem porozdwajaj główna lodyge to bedziesz mial gesciejsze krzuny.
  • 0

#44 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 września 2009 - 11:13

A co maja do tego zainteresowania?

Jak ja napisze ze mnie interesuje jak 40 letni facet dyma 6 latke albo strasznie mnie jaraja zdjecia jak sie ludziom gardla podzyna, to tez sie mam ze wszystkimi tu podzielic wokol zdjeciami?

Zed chcial zobaczyc te zdjecia? To mu wyslij na maila.


Tawerna powstala 2,5 roku temu dlatego, gdyz dosc mialem na Kobie bandy idiotów chwalących się co dziś wciągali nosem albo jakie gówno se w twarz wcierali. Bylo mowione ze tutaj czegos takiego nie bedzie. Lubisz jarac? Super. Ok. Wszystko jest dla ludzi. Ale to forum nie sluzy do dzielenia się takimi sprawami.


P.s Kwiatki fajne. Wszyscy widzieli, a wiec temat zamykam
Jezeli ktos ma powazne argumenty ktore wyjasnia mi czemu ten temat sluzy na naszym forum to otworzę.

P.S 2

FFFF podobno jestes tu moderatorem, jak ktos wpierdzieli temat z seksem z kozą to tez powiesz komus, ze jak go nie interesuje to niech nie wchodzi, a potem sie autora zapytasz czy Ci koze na dymanko podesle?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1