Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kupno Steam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 pL4stII .dll

pL4stII .dll

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 02:34

Witam. Zastanawiam sie czy kupic steam i jakim sposobem.

a) Kupić w sklepie komp. za 50 zł

b ) sciagnac steama i kupic na allegro cd-key za ok. 20-25 zł.



plusy AD a) Gwarancja działającego steama :)

minusy AD a) Duzo kasy ;(



Plusy AD b ) Mniej Kasy do wydania

minusy AD b ) mogą nas wyrolować :(





Ogólnie o steam

+:

1 (PRIORYTET) możliwosc nauki gry 'na lepszych graczach' , obserwowania ich, uczenia sie nowych skanów itd.

2 dobrzy admini na serwerach steam (np Tawerna lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> ) , latwo sie walczy z cheatami

3 mapy które na serwerach NS nie pojawiaja sie czesto, a czasem wogole jesli serwem dowodzą , za przeproszeniem, dzieci dusta, np: Survivor, chateau, piranesi itd.



-:

1 Na serwerze ns widziałem steamowca, który laguje co (mniej wiecej) 3 mapy, ma ping 100 i mówi ze to przez steam

Czy steam zacina sie tylko na serwerach NS?  Czy to wina komputera??

2. słysze ze steam sie czesto psuje, jesli bede pechowcem i mi padnie, to co , 25 - 50 zl wywwalone w "BLOTO"??



Proszę pomożcie mi analizując + i - kupna steama, doradźcie czy kupować go i jakim sposobem [ a) czy b ) ] , bo chciałbym sobie zagrać na tawernie, jak widziałem fragmovie raHHa, reva, Czesc 1 i 2 z tawerny, i jak widziałem skany to normalnie az sie chce pomyslec jak to mozliwe ...

Użytkownik pL4stII .dll edytował ten post 27 czerwca 2009 - 02:35

  • 0
Dołączona grafika

#2 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 27 czerwca 2009 - 02:42

kolego nie wiem ktory to jest temat odnosnie steama ale wydaje mi sie ze robisz z tego niezly cyrk ...

ja bym na twoim miejscu kupil w empiku albo na allegro cs anthology ...

steam sie nie psuje nie wiem kto ci takie durnoty naopowiadal przez steama nie mozesz miec lagow tylko dlatego ze go massz ... jak bedziesz miec steama to po cholere grac co na NS ? ...

i btw masz cos do tych map ? Survivor, chateau, piranesi itd. na tawernie byly grane tereaz zostalo piranesi tylko nie wiem czemu
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#3 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 27 czerwca 2009 - 02:44

nie ma możliwości żeby steam zacinał się na ns
nie wyrzucisz pieniędzy w błoto bo stem działa normalnie nigdy problemów z nim nie miałem
a co do kupna to już twoja wolna wola ja tam zawsze preferuje sklep i giere w pudełeczku:)
  • 0

ws2xe1.jpg


#4 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 27 czerwca 2009 - 02:45

Jeśli tak bardzo chcesz... odp A (wole nowe ;) ). Steam nie widziałem takich przypadków , żeby się psuł czy coś :blink: . W razie co pomożemy jak będzie to możliwe. Kolejną rzeczą jest zwiększenie skilla B) (duża ilość serwerów bh ,kz, hns, dr, tp itd...). Nie zapomniane szarpanie sobie nerwów w skakaniu :P , czy też graniu (to moje przeżycia bynajmniej ^^).Mam Steam z 2lata + i nie żałuje wydanych tych 50 zł... Ta suma to chyba nie majątek lepiej wydać raz 50 zł , niż kilka razy 25 na allegro , takie moje zdanie jest <_<. Btw Steam to same korzyści w moich krzywych oczach , cena nie jest wysoka jeśli grasz w 1.6 na NS to strata czasu. :huh:

Konio nie każdy jest taki pro elo jak ty i wiesz wszystko (nic nie wiesz ^^). Typ mógł nie widzieć zdarza się , a ty robisz z tego grom wie co. Nie spinaj się bo nie ma po co, spokoju trzeba trochę (nie skacze dziś i jest dobrze :P).

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 27 czerwca 2009 - 02:50

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#5 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 27 czerwca 2009 - 02:54

temat przeniesiony do działu, w którym powinien on był się znaleźć, patrz gdzie zakładasz topic.

Btw. ja kupiłem oryginalne CZ w media za ... 19.90.

Była taka promka czy co, nie wiem. Mam z 4 lata już minimum i żadnych problemów nie było, nie ma i nie będzie. Czasem valve tylko poszaleje z updejtami, ale reszta jest git.
  • 0
Dołączona grafika

#6 pL4stII .dll

pL4stII .dll

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 02:54

kolego nie wiem ktory to jest temat odnosnie steama ale wydaje mi sie ze robisz z tego niezly cyrk ... <BR><BR>ja bym na twoim miejscu kupil w empiku albo na allegro cs anthology ... steam sie nie psuje nie wiem kto ci takie durnoty naopowiadal przez steama nie mozesz miec lagow tylko dlatego ze go massz ... jak bedziesz miec steama to po cholere grac co na NS ? ... i btw masz cos do tych map ? Survivor, chateau, piranesi itd. na tawernie byly grane tereaz zostalo piranesi tylko nie wiem czemu


Hehe jak by co to te mapy dałem do plusów .....Pozatym WIELE osób na nsie mówią że laguje im steam , wiec nie wiem..... No i teraz mam taki metlik ze nie wiem co robic zupelnie ; />A temat zalozylem zebyscie mi doradzili a nie jezdzili po mnie , wiec Konio prosze , moze nie jestem taki super jak ty, ale nie musisz mowic ze cyrk..







Sory FFFF ale nie wiedzialem gdzie to wsadzic. Wsadzilem do porad..

Użytkownik pL4stII .dll edytował ten post 27 czerwca 2009 - 02:55

  • 0
Dołączona grafika

#7 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 27 czerwca 2009 - 02:57

nie wiem ile jeszcze tych tematów założysz odnośnie kupna stima ale ok.. -_-

"mogą nas wyrolować sad.gif" wyroluja Cie jak kupisz używane konto;] teraz sprzedają konta nowe.. ale co to za problem jak możesz prosto z valve kupić samego cs'a?;] przykładowo Omay kupił przez sklep w steamie za 6$ jak dobrze pamietam;] i jakoś nikt go nie wyrolował :O a jeśli się już tak bardzo boisz to idz do empiku i wydaj całe 50 zł i kup anhtology tylko mówie.. jak miałem taki przypadek (2 znajomych też) że zamiast 1.6 miałem sourca ;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#8 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 04:08

Ale macie problemy :X Ofc. że allegro czy gamepad
  • 0

#9 pL4stII .dll

pL4stII .dll

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 10:21

A ostatnie pytanie . Ocb z tym protokołem v47 i v48?

Jak kupie steama, zeby wejsc na serw NS bede musiał odpalać NSa?
  • 0
Dołączona grafika

#10 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 10:23

Tak, ale raczej powinni wgrac dllki na protokol v47 i v48 na ns. Tylko ze wtedy statystyki typu /rank nie dzialaja ale dzialaja psycho statsy wiec podpowiedz tam adminom ;p
  • 0

asdasdas


#11 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 lipca 2009 - 10:29

Ja powiem Ci tak - sam kupilem steama przez neta ( samego cd-keya ) w jednej z firm zajmujących się hostingiem serwerów CS i nie mogę narzekać. Zapłaciłem połowę mniej niż w sklepie, w każdej chwili mogę otrzymać ten cd-key ponownie i wszystko jest ok.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#12 pL4stII .dll

pL4stII .dll

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 10:43

Ja dostałem za koszenie trawy u znajomej ojca 20 zł wiec z kupnm nie ma sprawy - ale no teraz zrobiłem konto steam , i gdzie wogoel mam wpisac ten cdkey jak go kupie?

Oto screen

Dołączona grafika




Wogole nie wiem czemu pisze mi witaj riit , gdzie riit to nazwa mojego konta na POCZCIE , a na steam dałem sobie inną :P

Pomoże ktoś jak to trzeba wszystko ? Bo ciupnąłbym na tawernie :P
  • 0
Dołączona grafika

#13 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 01 lipca 2009 - 10:46

gry -> aktywacja produktu w steam ;)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#14 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 lipca 2009 - 10:53

Twoja nazwa konta na Friendsach, a nazwa konta konta, do którego się logujesz, to zupełnie dwie inne nazwy :P Ta pierwsza jest wszędzie widoczna, ale za to tą drugą Steam będzie się posługiwało właśnie np. przy takich powitaniach.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#15 pL4stII .dll

pL4stII .dll

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 10:59

naprawde ostatnie pytanie, bo kurde mam metlik



http://allegro.pl/se...tring=steam key



link do wyszukiwania, a tu pewien cytat





Half-Life Platinum Steam key


Regulamin

1) Aukcja dotyczy tylko klucza elektronicznego, bez płyt CD/DVD z grami.
2) Przesłany klucz nie podlega zwrotowi.
3) Wysyłka wyłącznie na adres e-mail konta Allegro.
4) Na płatność czekam 7 dni. Na tej aukcji kupisz nowy, nieużywany klucz Steam (nie mylić z kontem Steam lub CD key'em), dzięki któremu będziesz mógł grać w: 
Counter-Strike 1.6

Counter-Strike Steamworks Beta
Half-Life
Half-Life: Opposing Force
Half-Life: Blue Shift
Day of Defeat
Team Fortress Classic
Deathmatch Classic
Ricochet







To jest najtansze za 21,99, dobry koles, ale kurde ten pogrubiony tekst sam sobie nie przeczy??

nieuzywany klucz steam( nie mylic z kontem steam i cd key'em) ??

Z drugiej strony pisze bede mogl grac w CS 1.6 , ale jak? oO

Pomocyy ;(



Tak, ale raczej powinni wgrac dllki na protokol v47 i v48 na ns. Tylko ze wtedy statystyki typu /rank nie dzialaja ale dzialaja psycho statsy wiec podpowiedz tam adminom ;p



to dziwnie, niejaki bl1nd gra na obu serwerach , Tawerna i Fabryka fragow . tak jak ja


no i jakoś gra , a fabryka to NS serw - czyli mówisz ze ma zainstalowanego ns i s?
  • 0
Dołączona grafika

#16 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 01 lipca 2009 - 11:05

gościu konto steam zakładasz dopiero jak kupisz klucz - bezpieczniejsza wersja niż kupno konta czy cdkeya, bo masz pewność, że klucz był nieużywany.
  • 0
Dołączona grafika

#17 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 01 lipca 2009 - 11:07

dobra może coś się wyjaśni bo pewien mętlik powstał na początku.

CD-KEYa masz np. jak kupujesz w pudełku tego anthology, tam na książeczce masz właśnie ten cd-key. a do samego STEAMa musisz mieć klucz steam, też śmieszne cyferki ale w innej kolejności. to co potrzebujesz teraz to właśnie steam key który wklepiesz później tam gdzie Ci wskazałem wyżej. Ja sam taki klucz steam na allegro kupiłem, koleś nazywał się Moonq czy coś takiego, był z ekipy strony g2play.pl czy jakoś tak, jak możesz to daj to 5zł więcej i kup u tego typa bo bardzo miły no i szybka reklamacja (czasem ktoś sfarci i te kody strzeli i są nieważne, to mówisz kolesiowi że jest nieaktywny, on daje Ci nowy a tamten zwraca do steam żeby zablokowali).

w CSa będziesz mógł grać normalnie, ale za pomocą oryginalnego steama to tylko w 1.6 w protokole 48 (nowszym). Chyba, że ściągniesz sobie NS na kompa i dodasz do steama jako oddzielną aplikację spoza steam (tak też można).
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#18 pL4stII .dll

pL4stII .dll

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 11:22

gościu konto steam zakładasz dopiero jak kupisz klucz - bezpieczniejsza wersja niż kupno konta czy cdkeya, bo masz pewność, że klucz był nieużywany.



czyli musze kupic a pozniej zalozyc steam? ale nie rozumiem , dlaczego tak?



btw, jest na allegro taki ziom "csteam" , 37 steam keyow sprzedał i  wszystkie dotarły, 37 pozytywów ma .

http://allegro.pl/it...ey_od_razu.html czyli to moge zamowic?
  • 0
Dołączona grafika

#19 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 01 lipca 2009 - 11:24

wydaje się być w porządku.

No lepiej i bezpieczniej jak kupisz klucz, później zakładasz konto do którego tylko Ty masz dane, na Twojego maila przychodzi hasło w razie czego itp. Także to jest dobre rozwiązanie.
  • 0
Dołączona grafika

#20 pL4stII .dll

pL4stII .dll

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 11:29

wydaje się być w porządku.

No lepiej i bezpieczniej jak kupisz klucz, później zakładasz konto do którego tylko Ty masz dane, na Twojego maila przychodzi hasło w razie czego itp. Także to jest dobre rozwiązanie.



ale prosze wyjaśnij mi dlaczego , i jakie niebezpieczeństwa grożą jeśli kupie klucz jak juz mam konto steam? nie moge tego pojąć..
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0