Skocz do zawartości


Zdjęcie

[gracz] Kk


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 04 lipca 2009 - 10:16

Mój nick: LeBrOn
Mój Steam ID: nie wazne
Serwer: TP
Data oraz godzina zdarzenia: dzisiaj 11
Mapa: inferno
Opis wydarzenia: PTB przeniosło mnie do tt wychodzę z respa, a tu kosa nożem na respie do 25hp po czym oddając mu zabija mnie "Zeus" swoim piorunem...Następnie gracz znów zaczyna mnie atakować aż ginę po czym wychodzi zrobić reconnecta by uniknąć kary...następnie zaczyna mnie wyzywać i rzuca we mnie heniami...Chciałbym także wnieść pewną nową opcję do amx. Czy jest możliwość przedłużenia zabijania piorunem od Zeusa do 10sek po rozpoczęciu rundy?? Zauważyłem, że bardzo często się to zdarza, a Zeus zabija tylko na samym respie bodajże do 3sek.
Dowod/y: demo, screen

Screeny:
Załączony plik  3.JPG   92,22 KB   11 Ilość pobrań Załączony plik  2.JPG   82,16 KB   10 Ilość pobrań Załączony plik  4.JPG   69,01 KB   10 Ilość pobrań

Załączony plik  5.JPG   82,47 KB   8 Ilość pobrań
  • 0

#2 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 04 lipca 2009 - 10:20

zaraz ściągnę demo... i pierwsza uwaga, po co oddajesz?:( przez to się zaczyna zawsze afera nie lepiej olać?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


pokaz mi gdzie on Cie nożem zaatakował bo na demku nic takiego nie ma... za same teksty odpocznie tydzień
następnym razem przydałoby się status zrobić żebym nie musiał buszować w logach i czas tracić

http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=7191

07/04/2009 - 10:50:30: "kk<406><STEAM_0:1:9786551><TERRORIST>" attacked "2012-Baklazany zaatakuja Ziemie<247><STEAM_0:1:25338255><TERRORIST>" with "knife" (damage "72") (damage_armor "7") (health


dobra znalazłem w logach bo na demku nie widać... to zrobimy z 7dni 14 - kultura wypowiedzi + TA

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 04 lipca 2009 - 11:00

  • 0

ws2xe1.jpg


#3 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 04 lipca 2009 - 10:40

Co mam olać ?? Mniej więcej od tygodnia jest tak na serwerze czasami jak wejdą tacy ludzie jak on...od dzisiaj będę robił na okrągło screeny z wyzwiskami kierowanymi w moją stronę i przymusowym tk...Nie oczekuję dla niego żadnej kary, bo po części sam też jestem winny, ale puściły mi nerwy, bo ileż można tolerować zachowania takich ludzi ?? Oddałem mu 2 razy. Najpierw jak mnie walnął tym nożem, a drugi raz na końcu z digla 1 strzał po czym walił we mnie full-auto póki go Zeus nie zabił. Zrób z tym co chcesz i jak uważasz za stosowne. Ja tylko zgłosiłem tą sprawę tylko dlatego byście zauważyli ile takich zachowań ostatnio występuję na serwerze TP. Najwidoczniej wakacje nie każdemu dobrze służą...
  • 0

#4 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 04 lipca 2009 - 11:00

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód:
skarga rozpatrzona

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga TAWERNA[TP]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0