Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hmm... Cheater?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 14 lipca 2009 - 07:49

Hmm... cheater?

Piszę tego posta zainspirowany moimi ostatnimi doświadczeniami oraz kolega Masmixem :)
Otóż:
Ostatnio naciąłem się na typka, który wysłał mi link do specjalnego programu do gry Team Fortress 2, który odblokowuje tzw. czapeczki. Są to modele głów postaci, heavy ma hełm do rugby, medic hełm z 1 wojny światowejDołączona grafika Dołączona grafika

Niestety, serwer główny TF2 daje te czapki dosyć wolno, według polskiego serwisu: "Szansa, że wylosowany przedmiot będzie czapeczką wynosi 0.3-0.44%". Dodam jeszcze, że posiadanie tych oto "czapeczek" nie wpływa na rozgrywkę, jak kevlar i helmet w CSie, nie zmniejszają obrażeń, nie dają criticów. Program jednak okazał się keylogerem i ukradł mi konto steam. Postanowiłem podzielić się tym faktem na forum, gdzie spotkałem się ze zdaniem Masła, że on cheaterów nie lubi i dobrze mi tak. Nie żywię ŻADNEJ urazy do kolegi Masmixa, powód napisania tego posta jest inny.
Gdzie jest granica między cheatami a programami supportu i modelami? Według mnie uproszczona definicja cheatów to "programy umożliwiające zdobycie lepszych statystyk niż inni gracze, nie wkładając w grę żadnego wysiłku i własnego talentu". w sumie, ten mój program można porównać do zmiany modeli w CSie, ale nie na takie, które ułatwiają trafienie, tylko upiększają grę.
A jaka jest wasza opinia w tym temacie? Czuję, że spotkam się ze sporym sprzeciwem, ale spróbujemy Dołączona grafika zapraszam do dyskusji



EDIT by ShataN: Używaj normalnej czcionki, okularów jeszcze nie potrzebujemy.

Użytkownik ShataN edytował ten post 14 lipca 2009 - 10:06

  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/


#2 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 14 lipca 2009 - 08:10

dla mnie to w pewnym stopniu tez jest czitowanie, bo jednak oszustwo to oszustwo, może nie w takim stopniu jak widzenie przez ściany czy co tam w tf2 mają jednak jest to rzecz która w pewnym stopniu ułatwia Ci grę. Jeśli te czapki tak trudno dostać to pomogły by Ci one w zdobyciu respektu wśród innych graczy, że niby jaki to Ty nie jesteś, że masz fajny czapek a oni nie;] nie nazwał bym Cie cziterem, tylko taki małym oszustem;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#3 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 14 lipca 2009 - 08:24

Dla mnie jest to głupota,po co się bawić tym...(Kto normalny wchodzi w linki od jakiś typów!!!).Dla chcącego nic trudnego można zmienić modele.Wykorzystać to w cs.Nie gram w takie gry więc nie wiem za bardzo jak to tam.Z racji,że trzeba jakimś programem to robić to już coś jest nie tak.Zgadzam się z Masmixem to jest oszustwo i tyle.

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 14 lipca 2009 - 08:26

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#4 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 14 lipca 2009 - 08:48

"A no to widzisz chciales oszukac innych to kara jest" (mój cytat z wczoraj). Nie napisałem nigdzie, że 'dobrze Ci tak', tylko stwierdziłem fakt, iż próba drobnego oszustwa skończyła się nauczką dla Ciebie, z której pewnie wyciągniesz wnioski. Nie jest to czitowanie, ale to co napisał will - takie 'małe' oszustwo. Modele w CS są dozwolone, ale nie wszystkie np czerwone T i niebieskie CT. Podobnie w ligach, tam każda podmianka jest zabroniona.

Użytkownik Masmix edytował ten post 14 lipca 2009 - 08:49

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#5 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 14 lipca 2009 - 11:27

nie znam się na gierce, ale ogólnie rzecz biorąc jak typ Ci daje link do jakiegoś nie znanego programu, którego nikt w tej grze nie używa to coś jest nie tak... dostałeś nauczkę teraz będziesz wiedział jak się zachować w tego typu przypadkach...
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#6 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 15 lipca 2009 - 07:57

tak, teraz wiem, żeby nie wchodzić w takie linki, konto już odzyskałem, ale kosztem tego, że typ sam odblokował hackami wszystkie archievmenty, a chciałem je zrobić sam. Pierwszy i ostatni raz dałem się na takie coś namówić. A will ma dużo racji, rzeczywiście, osoby na serwerach z czapeczkami uchodzą za farciarzy i zyskują respekt.
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0