Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ban Od Blooda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 pL4stII .dll

pL4stII .dll

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 12:57

Mój nick:plastek
Mój Steam ID:STEAM_0:1:25598826
Data oraz godzina zdarzenia:
15.07.09 godzina 13;50
Mapa: de_cpl_mill
Opis wydarzenia:
runda pistoletowa, ide sobie z respa, a tu mnie koleś (cośtamcośtamNIGHTMARE) dziabnął z kosy niewiadomo za co zostawiając mi 30 hp. no to czekam czy powie: sory , to przypadek lub cos w tym stylu to nawet nie burknie, no to ide, i zostawiłem mu 40 hp. przez to on wziął zjechał mi do 2 hp, i jeszcze rzucił granata, zabił mnie, no ot ja dalem w next round zabij natychmiast, a tu coś takiego:

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Zbanowany przez Blood[AMXBANS]
Bana mozesz wyjasnic na tawerna-cs.org/amxbans[AMXBANS]
Przyczyna: 'TA'[AMXBANS]
Czas: '1 godzina'[AMXBANS]
Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:25598826'[AMXBANS]
Twoje IP: '83.29.226.228'[AMXBANS]
======================================
dostałem bana, chociaz JA mowilem adminowi "patrz ziom mi zostawił 30 hp, to nikt nie odpowiedział, a w chwili jak dałem mu kare dostałem bana.poprostu swietnie. czekam na odpowiedz w tej sprawie ;-/

Użytkownik pL4stII .dll edytował ten post 15 lipca 2009 - 01:00

  • 0
Dołączona grafika

#2 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 15 lipca 2009 - 01:03

co wy forum nie czytacie?

x razy było mówione, jak Ci ktoś coś zrobi to go olej ciepłym moczem, a jak Cie to aż tak bardzo zdenerwowało, było napisać skargę i dać na dowód demko. Fakt że zawracałbyś tyłek o byle co, ale koleś dostałby bana a Ty śmigałbyś dalej http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#3 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 lipca 2009 - 01:55

no skoro to byla kara z Team Attacka to za co Plasti dostal bana?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#4 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 lipca 2009 - 02:47

Ktoś, kto zaatakował plastiego, zrobił to przypadkiem ( oczywiście dzieci bawią się nożem wychodząc z respa ) - upomniałem go ( tego kogoś ). Po czym plasti z premedytacją, pogonił za tym kimś ( nie pamiętam nicku ) i go zaatakował kilka razy, a tamten oczywiście mu oddał. plastiego zdążyłem zbanować, drugiego pana nie bo uciekł z serwera.

EDIT

Plasti, to, że ktoś Cię nie przeprosił ( chociażby dlatego, że nie ma mikro lub nie chce mu się napisać ) to nie jest powód żeby samemu wymierzać karę. Ja tamtego gościa upomniałem chwilę po zdarzeniu i takie sytuacje zdarzają się naprawdę często, dlatego <czytaj post fukacza>

Użytkownik Blood edytował ten post 15 lipca 2009 - 02:49

  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#5 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 lipca 2009 - 03:04

Hehe zawszę można logi wyciągnąć.Teraz takie pytanie plastek.Po cholerę ty mu od dajesz,jaki jest w tym sens?Fukacz dobrze gada najlepiej zignorować,albo skargę na forum.Nie wymierzajcie sami kar ludzie!! Od tego są admini na serwerze,jest hltv,są logi i jest u@ (admin czat).Na pewno się komuś nie upiecze celowe utrudnianie gry innym,bo jakby nie patrzeć jest to utrudnianie gry :/.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#6 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 15 lipca 2009 - 04:21

To co wspomnieli moi poprzednicy, nie było sensu oddawać, ale akurat Plasti miał prawo oczekiwać zwykłego 'sory' - każdemu może się zdarzyć dziabnąć z kosy, ale trzeba się umieć potem zachować. Ja raz miałem taką sytuację i oddałem jeszcze broń poszkodowanemu.
Wniosek dla wszystkich - coś się dzieje to nie wymierzaj kary sam tylko wołaj admina, bądź zabezpiecz dowody! (pisałem o tym zresztą w moim poradniku http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif )
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#7 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 04:27

Ja chciciałem napisać iż nie traktuję tego machania nożem na respie tak pobłażliwie bo to naprawdę może po pewnym czasie irytować, i nie widzę najmniejszego sensu aby machać tym nożem
  • 0

#8 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 15 lipca 2009 - 05:51

to i ja se posta rypne

Opis wydarzenia:[/b] runda pistoletowa, ide sobie z respa, a tu mnie koleś (cośtamcośtamNIGHTMARE) dziabnął z kosy niewiadomo za co zostawiając mi 30 hp. no to czekam czy powie: sory , to przypadek lub cos w tym stylu to nawet nie burknie,

nie nawidze jak mnie ktoś na respie z kosy pociągnie.. i to nawet za 5hp a co dopiero za 70;] ja bym nie oddał ale bym opierdasił typa;]





plastiego zdążyłem zbanować, drugiego pana nie bo uciekł z serwera.

amx_last i czarno na białym Ci pisze sid drugiego pana :)

----

a tak ogólnie to jak juz 10 osób napisało nie warto oddawać bo tylko na tym można stracić.. http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/sleep.gif a ban słuszny był by wtedy gdyby obydwoje dostali banika http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/happy.gif papa

(chciałem być wyżej w TOP bo mam tylko 2 posty w 24h:( )

Użytkownik will edytował ten post 15 lipca 2009 - 05:52

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#9 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 lipca 2009 - 05:54

amx_last i czarno na białym Ci pisze sid drugiego pana :)


Aha, fajnie wiedzieć, że jest wogole taki plugin O_O
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#10 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 15 lipca 2009 - 05:57

to nic że post #3 Owiego został juz napisany po wygaśnięciu bana, a sprawa się dalej toczy;) ale co tam .. ;d z logów można by wyciągnąć jak Plastek pisał teksty typu: "jak Cie zaraz znajde to Cie zjade do 1hp" ban słuszny i chyba do zamknięcia:)


edit by pbl:no to ZaMyKaM

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 15 lipca 2009 - 06:01

  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0