Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwaga A Zarazem Aluzja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 05:38

Witam. Chciałbym poruszyć temat, który dotyczy każdego gracza Tawerny TP. Otóż zaobserwowałem, że od pewnego czasu ( od około 2tygodni ) na serwer TP zamienił się w serwer FFA z granicami raszu...Coraz częściej CT zachowują, w terro każdy łazi osobno i kampi jak najdłużej tylko by miec fraga do psychoranku -.-. No ale cóż tego akurat nie da się zmienić, bo grają ciągle te same osoby więc...Najbardziej mnie boli mapcykl. Najlepsze mapy takei jak: dd2, nuke, inf są grane tylko do 10:30 ( bodajże poprawcie mnie jeśli się mylę ), a potem sporadycznie popołudniu, a zamiast nich są takie zonki jak vertigo czy jednostronny kabul :F Czy jest jakaś szansa zmienienia mapcyklu i dodania do niego częściej od godziny 10:30 dust2, nuke inf czy chociażby zwykłego dusta, którego nie ma wcale ? Może zrobicie sondę i niech każdy zagłosuję do ustalonego terminu jakie mapy mają sie znajdować w mapcyklu ? Można by dodać jakąś mapę typu: irak, blue, russka ? Poproszę o Wasze opinie i co o tym sądzicie ? I na koniec chciałbym się spytać czy jest taka możliwość by ograniczyć czas spędzony na speccie ? Czasami siedzą ciągle po dwie osoby i nie można w ogóle wbić na serwer...pozdrawiam
  • 0

#2 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 28 lipca 2009 - 05:43

nie , żebym się czepiał ale najchętniej to byście grali standardy na okrągło , np do vertigo nic nie mam, szkodaże nie ma już clan_fire2, tawerny czy też chateau, ile mozna w kolko grac te same mapy dl niektórych najlepiej jak by leciał dd2 24/7 a i tak by byli niezadowoleni ...
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#3 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 28 lipca 2009 - 05:46

Proponowałbym założyć taki temat w dziale Tawerna[TP], zaraz poproszę o przeniesienie moderatora jeśli nie masz nic przeciwko.

Co do samego tematu - ostatnio gram tylko wieczorami (praca) i nawet jak jestem sam, mam ten pokręcony mikrofon ale drużynę prowadzę (TT). CTki dostają po d*pie ale nic sobie z tego nie robią.. Tutaj ilość adminów nie pomoże do końca bo zawsze są momenty, w których potrzebna jest uwaga samych graczy (zwykły przykład - brak admina). My jesteśmy dla Was i Wam pomagamy, widząc zaangażowanie jakiegoś gracza aż się pięknie gra i słucha..

Dlatego proponuję tępić grę FFA - skargi i dema. Jak zapomniałeś nakręcić, zapisz sobie na kartce i przylep do monitora żeby dnia następnego ściągnąć demo i napisać pełną skargę. Tutaj ceni się wkład gracza w pilnowanie porządku i to jest ten plus :)


PS. na każdej mapie można zagrać ładną drużynówkę, na każdej mapie możesz wygrywać rundy. Ale wiadomo - sam niczego nie zdziałasz..
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#4 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 05:48

Jak widzisz nie napisałem by na okrągło grać to samo tylko, że uważam Tawernę za solidny serwer, ale popołudniu jest taki mapcykl, że nawet się niechcę grać, bo nie ma gdzie poćwiczyć na mapach do cw. Raczej nazwa z "wieczorek map niestandardowych" niedługo zmieni się na "popołudnie map niestandardowych". Z resztą sam zauważ, że na kabulu czy też prodigy lub vertigo ludzie wychodzą i jest ich średnio z 11-12 na serwerze ( nie mam nic do prodigy, bo spoko mapa tylko dałem przykład ). A co z tym spectem ?

P.S. Przenieście jeśli macie taką potrzebę, mi to obojętne ważne by rozwiązać problem. Może jest i to tylko mój problem z tego co widzę, a nie wszystkich no ale cóż pokonwersujmy :P

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 28 lipca 2009 - 05:51

  • 0

#5 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 28 lipca 2009 - 05:54

Kolego a ty myślisz , że na zwykłym duscie byłby full? Na samych standardach to może pełen serwer by był i to też nie zawsze. Była kiedyś dodana mapa de_storm było wiele głosów , żeby dodać tą mape, po jej dodaniu po jakimś czasie zaczął się płacz i mapa wyleciała z mc.

A co do tego wywalania ze specta to był taki plugin kiedyś ale został usunięty , nie wiema ale chyba z powodu, że coś się z nim zaczęło psuć.

@EDIT
sry że 2 posty w krótkim czasie ale wolałem napisać nowy post niż edytować ...

Użytkownik abras edytował ten post 28 lipca 2009 - 05:55

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#6 GarezZ~?

GarezZ~?

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 06:01

Co ty gadasz, że na Kabulu, Vertigo czy Prodigy ludzie wychodzą ? Praktycznie zawsze serwer jest pełny, tylko bardzo sporadycznie jest troszkę mniej osób, ale takie mapy muszą być na serwie. Zastanawiam się czemu nie ma w mapcyclu mapy de_tawerna, która wg. mnie jest bardzo dobrą mapą i dla mnie niczym nie odstaje od innych na serwie. A co do tego FFA, jeśli na serwie są ludzie typu Milczar, FFFF, Amciek i reszta, która jest chętna do gry TP i prowadzenia to gra się elegancko i nie ma mowy o FFA ani ze strony CT, ani TT.
  • 0

#7 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 lipca 2009 - 06:07

po 1

Mapcykl jest ubogi poniewaz chcemy miec ciagle full serwer... ja tam bym dodal znowu clan 2 fire, cheatou, de_tawerna i mial w d*pie placzace dzieci ...
w mapcyklu dziennym sa trainy inferno itd, pewnie na nie nie trafiasz i dlatego ich nie widzisz.

NIE DZIECIOM STANDARDOW !! juz mi na sama mysl o graniu ciagle d2 inf nuke train chce sie rzygac...
obecny mapcykl uwazam za bardzo dobry ale brakuje mi w nim kilku map...

po 2

Admini nic nie pomoga w grze ffa jezeli to ludzie nie zaczna pomagac adminom ... ile razy ja juz mam dosyc bo nie moge chwili pograc bo ciagle musze kogos obserwowac, zwracac uwage itd.
Jezeli chcemy aby bylo tutaj super TP to musza tego chciec nie tylko admini ...

Użytkownik KoRniK edytował ten post 28 lipca 2009 - 06:09

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#8 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 28 lipca 2009 - 06:35

no to i ja coś napisze ;)

co do mc - jest on ułożony tak aby standardowa mapa była ok po 1, 2 mapach niestandardowych, żeby nie stykały się ze sobą i żeby nie było nie wiadomo ile niestandardowych map po kolei.
Co do mapy de_tawerna - została ona usunięta, bo w pewnym okresie serwer stawał się na tej mapie pusty, jednak myślę, że za jakiś czas będziemy mogli ją ponownie dodać ;) myślę, że też niebawem dodamy także tuscana.

zwykły dust raczej nie ma szans, ogromna liczba ludzi nie cierpi tej mapy, poza tym jest jednostronna;]

a co do samego ffa to tu się zgodzę z kolegą

Admini nic nie pomoga w grze ffa jezeli to ludzie nie zaczna pomagac adminom ...


  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#9 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 06:56

Zalezy w jakich godzinach sie gra, wystarczy 1-2 znajome osoby, ktore pobiegna za Toba i reszta druzyny zrobi to samo :] Niestety z rana graja w ogole jakies nieznane osoby, czlowiek wbija te statsy i to wszystko bo sie gra totalne ffa na fragi. Na tawernie gra sie TP wieczorem, jak wejda swoi ludzie i tak bylo chyba zawsze.
  • 0

#10 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 28 lipca 2009 - 09:51

temat wałkowany milion razy. Niestety dobre chęci są potrzebne, żeby drużyne poprowadzić, a nie każdemu się chce, większość ma to gdzieś. Admin teoretycznie nie ma obowiązku prowadzenia gry, ale jest to raczej naturalne, że powinien podnosić poziom rozgrywki.

Temat rzeka nie ma o czym gadać, potrzeba dobrych chęci plus dwóch ogarów w drużynie i można robić takie wbity, że przeciwnik nie wie ocb.
  • 0
Dołączona grafika

#11 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 10:11

Całego topiku nie czytałem ale zatrzymam się na dodaniu map: Sam z wielką, ogromną i wręcz masakryczną przyjemnościa pograłbym na jakichś nowych mapach lecz jak gdy ktokolwiek napisze jakąś propozycję z mapą ZAWSZE prawie zostanie ona zwotowana na NIE i tutaj moja inwencja się kończy :)
  • 0

#12 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 07:20

Abra widzę, że ciągle ciśniesz mnie, że jestem "dzieckiem standardu", ale nie w tym rzecz. Nie chcę grać non stop porannego mapcyklu tylko chodzi mi tutaj o urozmaicenie go, bo ciągle grać na tych samych mapach to sie robia one powoli dla tych co graja tylko na Tawernie ( ja ) standardem takim jak dd2, nuke czy inf. Pomyślcie też właśnie o tym, że jeśli na okrągło jest ten sam mapcykl to popołudniowe mapy stają sie bardziej standardowymi mapami niż nuke, dd2 czy inf :P Zastanawia mnie jeszcze to, że train jest dodany do mapcyklu w tej kolejności: train, coś, train. Na takie coś trafiłem juz 3 razy, że był train grany 2 razy w ciągu 3 map. Bardyo, ale to bardzo mnie dziwi czemu nie ma de_tawerna w mc. Przecież to znak firmowy dla tego serwera...Co do postu FFF, że "temat wałkowany milion razy" to się zgodzę, ale zawsze on się kończy tym samym "temat rzeka, zamykamy, bo dobre chęci nie wystarczą". No tak, ale kto to ma zmienić jak nie admini, którzy mają dostęp do mc ? No chyba, że wszystkim adminom odpowiada owy mapcykl i niechcecie żadnych zmian to zamknijcie temat, bo obserwuje, że ja mam tylko z tym problem i nikomu się niechcę nic zmieniać i dobrze jest tak jak jest...worms :>
  • 0

#13 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 29 lipca 2009 - 08:00

Nie no Lebron ja do ciebie nic nie mam, ale z twoich postów to tak zabrzmiało , że jest tak jakby zadużo niestandardowych map w mapcyklu.
Ja osobiście jestem zwolennikiem zmian w mapcyclu i dodawaniu nowych map, ale tak jak pisałem wcześniej większośc by grała standardy przez cały dzień , a na innych mapach byłby płacz. Tak jak will pisze, to może niedługo będzie tuscan dodany, a co do de_tawerna to też bym wrócił :D

A co do tego że jest train, pranesi , train, to przez to że w większości razy nocny mapcykl kończy się na trainie, a dzienny zaczyna piranesi , po którym znowu jest train
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#14 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 08:11

Aha chyba, że tak z tym trainem :P A kiedy można się mniej więcej spodziewać owych zmian w mapcyklu ? :)
  • 0

#15 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 29 lipca 2009 - 08:24

Prowadzenie to jest jedno,ale zawsze zdarzają się osoby nowe (zwiedzający mapę).Upominanie tych osób czasem nie pomaga i leci ban za FFA.Do czego zmierzam,jak pisali poprzednicy.Admin zrobi co się da,ale najwięcej zależy od graczy,ich wkład w serwer musi być widoczny.Admini są po to aby trzymać porządek oraz pomagać dla graczy.Jak to Amciek pisał wystarczy pobrać demko i napisać skargę.Jest to czynność dokładnie na 5 min,a nam bardzo może pomóc.Prosiłbym też o pomoc w dodawaniu ludzi do grupy Tawerna Tp,oraz zachęcaniu ich do wejścia na forum.

Wracając do mapek.

Było nie raz wałkowane zniknięcie 2 map co zawsze starsi gracze siedzieli i twardo grali.Mówię tu o tawernie i cheatou,gdyż clan_fire2 jak dla mnie średni był.Jak Kornik pisał dużo osób płakało,że nie zna tych map.Sam nie chciałem na początku grać de_Tawerna.Poznałem mapę to teraz jestem jej wielkim zwolennikiem.Wystarczy na mapie dobrze strategicznie rozegrać,znać mapę,trochę skilla i się niszczy oll :) .Mapy typu Russka broń Panie Bożę,ta mapa była grana w css i ludzi było trochę w 1.6 oll wychodzą.

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 29 lipca 2009 - 08:34

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#16 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 29 lipca 2009 - 09:53

Zastanawia mnie jeszcze to, że train jest dodany do mapcyklu w tej kolejności: train, coś, train. Na takie coś trafiłem juz 3 razy, że był train grany 2 razy w ciągu 3 map. Bardyo, ale to bardzo mnie dziwi czemu nie ma de_tawerna w mc. Przecież to znak firmowy dla tego serwera...

co do traina, kończy się nocny mc a zaraz jest dzienny w którym na początku jest train;] pisałem już o tym żeby to zmienić jednak reszta stwierdziła, że tak jest dobrze ;) ;]

Aha chyba, że tak z tym trainem :P A kiedy można się mniej więcej spodziewać owych zmian w mapcyklu ? :)

w tym roku napewno :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#17 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 10:49

Nie chciałem zakładać nowego tematu, bo by była ta sama nazwa. Otóż teraz, czyli na mapie de_piranesi zostałem zbanowany na 5min za obrazę gracza. W sumie mnie to tyle obchodzi co Juventus Turyn, ale zabolało mnie jedno. Otóż dźgają się na respie, zabijają, slayują, gracz *crazy sapie do mnie przez mikrofon bym kładł pakę i że gram FFA, a sam ja wyrzucił na respie, następnie pocisnąłem 2 zdania na chacie po czym dostałem bana na 5min. Gracze o nickach "nie mam czola" i "POWER RANGERS cos tam" zwiedzają mapę co rundę, kampią, gracz *nie mam czola robił już to na trainie, a ja dostaję bana ?? Parodia czy aż tak żal d*pę ściska by już nic dla własnego dobra się nie odzywać ? Już sam nie wiem co myśleć o tym co się ostatnio tu dzieję...

Ps>s Bana dostałem od niejakiego *bodziuuuuuu

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 29 lipca 2009 - 10:49

  • 0

#18 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 29 lipca 2009 - 10:53

poczekamy aż bodziu opiszę sytuacje z własnej perspektywy i podejmiemy jakieś kroki.
  • 0
Dołączona grafika

#19 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 10:53

Dalem tylko 5 minut, chociaz za cwela a potem za te k***a powinienm dac przeciez wiecej.
Mnie tez takie sytuacje irytuja, ale Ty mowisz ze ten gra ffa, a crazy mowi co innego, wybralem mniejsze zlo i nie ruszalem nikogo poki byl jako taki spokoj, a jak wiesz przeszedlem do was i zdazylem zagrac z Toba 2 rundy, wczesniej bylem w CT tak wiec nie wiem co sie tam dzialo wczesniej. To ze bija sie nozami na respie... ten walnal, ten oddal, tak bylo i tak bedzie, nie zmienisz charakteru ludzkiego.
  • 0

#20 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 10:56

No tak faktycznie popełniłem błąd, że napisałem w ogóle i cieszę się, że dostałem tak łagodną karę...po prostu wiem, że jeśli ktoś wyrzuca pakę na respie to ja mam ją podnieść i wyrzucić dalej by nikt jej już nie podnosił i wtedy będzie na tego kto wyrzucił ją pierwszy ? :) Ktoś mnie dźgnie ja mu oddam, on mnie zeslayuje i tak w kółko, ale będzie fajowo, a przy tym nikt nie dostanie żadnej kary !!! :O

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 29 lipca 2009 - 10:57

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1