Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwaga A Zarazem Aluzja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#21 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 29 lipca 2009 - 11:04

Lebron niestety jeden admin nie jest w stanie ogarnąć dwóch teamów. Nie może wierzyć na słowo jednemu graczowi jeśli sytuacja nie jest jasna. Nie chce bronić Bodzia czy coś z tych rzeczy, ale skoro napisał, że przeszedł żeby zobaczyć co się dzieje, to podjął interwencję. Wiem, że czasem nerwy biorą górę, ale to jest tylko gra i wszelkie nieprawidłowości trzeba zgłaszać, a reszta jest już wolą 'rządzących'.

Rozumiem Cię, że chcesz nam pomóc w zaprowadzeniu porządku, ale czasem jest to bardzo łatwe (jak są 2-3 osoby kumate w teamie), a czasem jest to praktycznie niemożliwe jak jest jeden zawodnik myślący.

Chill out.
  • 0
Dołączona grafika

#22 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 11:05

Takie sytuacje nie upowazniaja Cie do tego, aby nazywac innego gracza cwelem, a potem na odchodne mowic k***a etc na szybkiego w emocjach, poki Cie jeszcze nie wyrzucilo.
Myslisz ze mi sie podoba jak ktos pake wyrzuca na podloge, a potem trzeba po nia wracac ? Myslisz ze ja lubie dostac od kogos nozem na respie ? Pake sam czasami wyrzucam, ale mowie przez mikro ze mam afke i wyrzucam dla jakiegos gracza. Ktos mnie trafia z noza to mu nie oddaje, po czesci dlatego, ze sam nie lubie jak ktos mi oddaje, a po czesci dlatego ze jestem adminem i musze dawac jako taki przyklad, dlatego jak ktos mnie zabije to daje wybacz, a nie zabij natychmiast jak jakis buc.
  • 0

#23 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 29 lipca 2009 - 11:09

Lebron dodam jeszcze, że ludzie docenią z czasem jak będziesz w porządku wobec nich, a pisząc do kogoś per cwelu na pewno sobie szacunku nie wyrobisz. Co z tego, że my się staramy pilnować porządku skoro nie zawsze to jest możliwe? Troche zrozumienia też można okazać.

Jak już pisałem doceniam chęć pomocy, ale nie zawsze da się interweniować...
  • 0
Dołączona grafika

#24 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 11:15

Napisałem do niego cwelu i kur**wałem, bo szlak trafia jeśli ja dostaję bana chociaż czynię mniejsze zło niż inni...I nie piszę tutaj dlatego, że dostałem bana i się z nim nie zgadzam tylko dlatego, że inni robią większe zło a nie ponoszą kary. Może zainstalujecie sobie ten plugin by admini mogli oglądać obydwa teamy gdy nie żyją i by widzieli chat obydwu teamów ? Jest to bardzo, ale to bardzo przydatne. A co do przekleństw, to jakbym miał robić screena z każdą napinką innych graczy to by mi nie starczyło miejsca na dysku, a ogólnokrajowy limit na imageshack by dobiegł końca...
  • 0

#25 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 29 lipca 2009 - 11:45

Labron specjalnie ściągnę demko i osobiście zobaczę co się działo w terro (ja byłem w CT).Zakładaj skargę od tego ten dział jest.Napisz,że taki i taki gracz zrobił to i to.My to rozpatrzymy,bo od tego jesteśmy.Na przyszłość masz napisz na u@ co się dzieje i jakiś admin zareaguje na to.Jeśli ktoś cie atakuje wyzywa czy coś w po dobie,to do tego służy forum,żeby cała sprawę opisać.Nigdy nie wymierzaj sam kary od tego są powołane specjalne osoby :).
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#26 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 11:49

Rób jak uważasz, ale wg. mnie składanie skarg na przekleństwa i obrazę graczy jest bezsensowne ponieważ grywalność poprzez ciągłe bany by bardzo zmalała :) Zróbcie dalej co chcecie ja napisałem swoje zdanie i kończę swoją myśl w tym temacie i pozdrawiam :]
  • 0

#27 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 29 lipca 2009 - 11:49

takie małe pytanie do Lebrona.. powiedz mi czy Ty starasz się prowadzić, upominać, zwalczać ffa? powiesz pewnie, że nie masz takiego obowiązku.. ale nie zapominaj, że to gracze tworzą serwer nie tylko admini.. tyle odemnie;p
  • 0

#28 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 11:53

Omay, nie staram się prowadzić, bo nie mam mikrofonu, upominać ? Gdy kogoś upomnę zwykle to się kończy w ten sposób: "a ty co k***a admin ? grozisz mi?", zwalczać FFA ? Dużo piszę podczas gry, a najczęściej gdy ktoś leci na długą na dd2 w czterech a nikogo jak zawsze nie ma na bs czy na innych mapach też dużo piszę, ale powiedz co to daję ?? Przestałem się już tym przejmować, bo zwykle kończy się to tak jak napisałem wyżej. Jedyne o co będę walczył na tym serwerze to o sprawiedliwość. Pozdro
  • 0

#29 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 29 lipca 2009 - 11:58

uwierz mi, że ja przeżywam to samo.. teksty typu "I tak nie dostaniesz admina" są głupotą ludzi:) przy okazji chciałbym pozdrowić scara;] niestety nie mam władzy na TP mimo to upominam, staram się prowadzić nawet PISZĄC.. czasami ktos rzuci okiem na to, pobiegnie 3 osoby a za nimi wszyscy.. fakt, to sporadyczna sytuacja .. walcz o to co uważasz za słuszne;) "pozdro"
  • 0

#30 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 lipca 2009 - 02:01

Chcialbym dodac jedno w obronie adminow... Wymagacie tyle od nas ze to sie w glowie nie miesci... pomyslcie czasem ze my tez jestesmy ludzmi a nie jakimis robotami i nam nie wszystko udaje sie zarejstrowac zwlaszcza jezeli jestesmy w przeciwnym teamie. Tyle z mojej strony, nastepnym razem skargi zakladaj w odpowiednim dziale, nie po to ten dzial powstal. Nie chce Ci sie to nam tu nie placz. Chcesz porzadku na serwie to zachowaj taki sam porzadek na forum i zakladaj odpowiednie tematy.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#31 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 02:53

Hmmm temat brzmi "Uwaga a zarazem aluzja", czyli aluzja to takze zazalenie a owy dzial zwie sie "skargi, uwagi, zazalenia" wiec nie za bardzo wiem o co chodzi ? :O I nie wymagam od Was zbyt wiele tylko zauwaz, ze zawsze na koniec tematu jest to samo "nic nie zmienisz" "tak juz bedzie" "nie wymagajcie od nas za duzo" "i tak nikt nie zaglosuje" "i tak kazdy bedzie chcial grac na tych samych mapach" i zawsze jest to samo jak ktos chce wyjsc z jakas inicjatywa...no ale coz "tak juz musi byc". Jutro zaloze skarge na pewnego osobnika gdzie mam ja zalozyc by obylo sie bez skandalu ? Musze czekac az sie HLTV zaladuje.
  • 0

#32 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 lipca 2009 - 03:01

chodzi o to ze pozniej ktos bedzie owej skargi na gracza szukal i nie znajdzie bo jest w jakims temacie ogolnym o poziomie TP.

Skarge skladasz w tym samym dziale.

Ja tez kiedys wychodzilem z wieloma inicjatywami i zadna z nich w zycie nie zostala wdrozona... dobrze ze jest wiecej osob ktore widza ze nie jest za dobrze moze wkoncu sie cos zmieni. Nie wjezdzam na Ciebie tylko popatrz jak wygladaja inne tematy ze skargami na danego osobnika.

A to ze tacy ludzie tutaj sa ze im sie do niczego d*py nie chce ruszyc bo jest najlepiej jak nic nie trzeba robic to juz nie moja wina. Ja bym ten mapcykl w ogole inaczej ulozyl. Kiedys poustawialem tak ze moim zdaniem po kilku kalkulacjach zadna mapa by sie tak szybko nie powtarzala lecz moja propozycja zostala odrzucona z dopiskiem w stylu to i tak niczego nie zmieni zawsze jakas mapa sie bedzie powtarzala, mimo ze ja poobserwowalem itd i ulozylem mapcykl ktory na 99% byl dobry i bez powtarzanek.

Użytkownik KoRniK edytował ten post 29 lipca 2009 - 03:03

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#33 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 29 lipca 2009 - 03:08

To nie jest tak, że zawsze wszyscy są na nie z każda inicjatywą wysuniętą przez graczy. Ja bym chętnie zagrał de_tawerne, choćby i teraz. A co do inicjatyw - każda musi być poparta argumentami. A ogólnie co do mapcycle - jest jaki jest, ja dodałbym parę innych mapek i go jakoś urozmaicił. Fajny był kiedyś pomysł tyra - wrzucać mapy co jakiś czas do mc, np codziennie jedną mapę wymieniać na inną i w taki sposób codziennie mc byłby inny.
Proszę Cię nie rób już komedii - zakładaj normalnie normalny temat, odpowiednio nazwany i napisany według wzoru i to rozpatrzymy, a nie że wszystko będzie napisane w jednym temacie.
  • 0

#34 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 lipca 2009 - 03:11

Ja bym w gronie forumowiczow poprostu omowil temat mapcyklu i ulozyl taki jaki naprawde chca grac prawdziwi tawernowicze a przybledy ktore i tak raz wejda na serwa niech se placza ja takim bede odpowiadal stanowczo albo stosowal sie do tekstu ze za plakanie o zmiane mapy ban ;]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#35 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 29 lipca 2009 - 03:20

Z Pomysłem Kornika na bank by wróciły nasze mapy ulubione i by było dobrze.Jednak z 2 strony trzeba patrzeć na te przybłędy,ponieważ z takich ludzi mogą się zrobić Tawernianie.Trzeba szukać ludzi z głową,każdy gracz jakby zaprosił 1 kolegę na forum to byłby wielki sukces.Dajcie nasze mapy to będą ludzie wchodzić na forum,z prośbą zmiany mc :)

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 29 lipca 2009 - 03:22

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#36 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 05:28

Na wakcjach siedze, tak czytam te wasze wypociny. Ffa zawsze bylo jest i bedzie. Chyba ze zbanuje sie polowe serwa. Pozatym co do map ja bym dodal z 10, tj survivor, torn, cpl fire, o wiele lepsza wersja clan2 fire wg mnie, dodal bym tez mapy cs_ oraz przywrocil tawerne, chateau oraz tego kabula z 2 bsami.
  • 0

asdasdas


#37 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 05:37

Podstawą jest zmiana kabula na tego z 2 bsami, bo CT kupuje afki i terro ma zawsze pograne te kilka rund, póki samo nie kupi AWP a i tak zazwyczaj przegrywaja ;]
Czemu usnieto szato ? Naprawde zaaadko kiedy widzialem aby serwer byl pusty na niej, ludzie sie oswoili, a rasze na A i na B to naprawde byla ostra faza ;] Nie byla to mapa ani tt ani ct, roznie bywalo
Clan2fire - tego gowna juz dosc, chyba ze ta wersja z tunelami dodatkowymi bo terro ma przypalowo, naprawde ciezko bylo ugrac tam runde po stronie terro
de_tawerna - sam bardzo ja lubie, ale niestety czesto nie bylo przez nia ludzi na serwerze
cs_office - tak dla rozluznienia, do postatszenia. Na tawernie zawsze panowala fajna atmosfera, a nigdy nie zapomne jak kampilo sie w 5 osob przy hostach w tej sali z kamerami i bronilismy ;] najlepsze beki byly wlasnie chyba tam
survivor - nie popelniajcie tego bledu PROSZZE gowno takie jak Storm, mapy beznadziejne, sporo osob lubilo, ale drugie tyle nie nawidzilo(mapka dobra na jakies zombi czy tego typu rzeczy)
  • 0

#38 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 29 lipca 2009 - 11:12

właśnie. jednemu to się podoba, drugiemu nie. I tak można pisać w kółko jaki mc ma być. Osobiście spodobał mi się pomysł ze zmianami map na nowy dzień. Jedna, dwie mapki wchodzą za inne i nikt wtedy nie napisze "czemu tej mapki nie gramy?". Ja wiem, że troche czasu na tym się zejdzie.ale np z tym tuscanem. To można grać jednego dnia cpla a drugiego tuscana- i tak w kółko ;) ?


co do FFA na serwerze - z prowadzeniem teamu to nie ma problemu, ludzie piszą, że idziemy mostem, bramą, długą... to się idzie. Problem w tym, że prowadzący nie mają 'respektu' przed graczami to staje się bez sensu takie prowadzenie. Jak admin wejdzie, i pogrozi kickiem/banem to od razu inna gra leci. ( to tak jak dziecku dac lizaka-na tej samej zasadzie działają gracze co dla nich TP to oznacza FF on.)


Co do dzisiejszej nowości w okolicach 17-18. Zauważcie, że w tych godzinach serwer miał ludzi 12/18, 10/18. A dziś bywało na de_tawerna 19/19 :O.
de_vertigo? fajna mapka TP- ale ludzi odpędza. Czemu? Nikt nie zna odpowiedzi.
de_tawerna - powinna być grana- w końcu to znak rozpoznawalny serwera. ;))
  • 0

#39 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 29 lipca 2009 - 11:28

właśnie. jednemu to się podoba, drugiemu nie. I tak można pisać w kółko jaki mc ma być. Osobiście spodobał mi się pomysł ze zmianami map na nowy dzień. Jedna, dwie mapki wchodzą za inne i nikt wtedy nie napisze "czemu tej mapki nie gramy?". Ja wiem, że troche czasu na tym się zejdzie.ale np z tym tuscanem. To można grać jednego dnia cpla a drugiego tuscana- i tak w kółko ;) ?


uwierz, że to nie jest takie proste jak sie wydaje, w tym pluginie nie ma opcji 'w poniedziałek taki mc a we wtorek taki' zapewne trzeba bylo by to zmieniać ręcznie;] zresztą jeśli będą obie mapki w mc tylko dobrze rozstawione to nic sie nie stanie;)

Co do dzisiejszej nowości w okolicach 17-18. Zauważcie, że w tych godzinach serwer miał ludzi 12/18, 10/18. A dziś bywało na de_tawerna 19/19 :O .
de_vertigo? fajna mapka TP- ale ludzi odpędza. Czemu? Nikt nie zna odpowiedzi.
de_tawerna - powinna być grana- w końcu to znak rozpoznawalny serwera. ;))

za niedługo prawdopodobnie dodamy 2 nowe mapy, zapewne będą to de_tawerna i de_tuscan, do tuscana trzeba tylko zrobić strefy raszu ale to nie problem.
Serwer sie rozwija corz lepiej i jak podkreśliłeś już nie ma takich problemów, że o 17 na serwerze gra 10 osób;]
'kocha to poczeka' jak kochacie to poczekajcie a nowe mapy będą na 100 % :) lol
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#40 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 29 lipca 2009 - 11:54

will - ja wiem, że to trudne- tzn pracochłonne. I nikt dla map nie będzie zarywał godzin przy ich układaniu. Jak nie operacja to na serwerze bywałbym godzinke dziennie, a tak to siedze :(. Przecież mamy wakacje i nikt dla csa nie bedzie zabierał swojego czasu cennego. Ludzie na forum najlepiej co potrafią to czytają posty i mówią pod nosem "przeciez mam w to d*pie", albo odpisują, że wszystko ble, źle i po co to robić.. i piszą to beż żadnej argumentacji a Wy admini macie się domyślic o co tej osobie chodzi albo co dla takiej osoby trzeba zrobić aby było lepiej . A chciałbym zauważyc, że admini też ludzie . I po 2. Admini na tym serwerze wykonują świetną prace i my ich powinniśmy chwalić.

aczkolwiek, zmiany w mc wyjdą na dobre :>


dobranoc ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0