Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Europejska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 27 sierpnia 2009 - 08:25

heh z tym faulem to moze tak nie dokonca bylo, nasz byl plecami i nie atakowal bramkarza w sumie to wydaje mi sie nawet ze byl popychany przez 1 z obroncow, a zauwaz ze pozniej podobna sytuacja byla podnaszym polem karnym kasprzik wylapal pilke i byl atakowany w podobny sposob ale faulu nie bylo, moim zdaniem teraz bedzie lepiej brugia musi sie coraz bardziej otwierac co pomoze lechowi w wyprowadzaniu czestszych kontratakow, w szeregii brugii bedzie sie wkradać również zdenerwowanie

Użytkownik abras edytował ten post 27 sierpnia 2009 - 08:28

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#22 paragraf

paragraf

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 26 postów
  • Ską…d:Lublin

Napisano 27 sierpnia 2009 - 08:25

narazie dają rade, jeszcze 20min i mecz siadzie z braku sił jak to w takich ligach podwórkowych :)
  • 0
Dołączona grafika

#23 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 27 sierpnia 2009 - 08:28

abras u nas puścili, bo Kasprzik złapał :) tak się robi :]
  • 0
Dołączona grafika

#24 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 27 sierpnia 2009 - 08:30

heh zlapal nie zlapal roznie mogloby byc :], przy bramce kontakt byl ale nie bylo w nim zadnego ataku na bramkarza, ktory pilki nie zlapal i wymyslil sobie ze zostal uderzony ;]
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#25 paragraf

paragraf

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 26 postów
  • Ską…d:Lublin

Napisano 27 sierpnia 2009 - 08:33

dobra ja cale życie gram na bramie i mowie wam ze po takiej szmacie jaka puścił ten bramkarz to tez bym sie z bólu zwijał i krzyczał o faul :)
  • 0
Dołączona grafika

#26 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 27 sierpnia 2009 - 08:42

wedlug mnei bramka byla, bramkarz jesy lamus to puakau i wypuakau niestety...
  • 0



#27 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:29

ten mecz mi przypomina setki innych z udziałem Polski. Tylko z kontry jedziemy i się bronimy. idę na dogr.
  • 0

#28 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 27 sierpnia 2009 - 09:46

Liga Europejska to nie tylko Lech.
Roma się wzięła do roboty i nie dała żadnych szans Koszycom wygrywająć 7-1. Villareal rozbił NAC breda też nieźle, bo aż 6-1 ;]

Karne fatalne w wykonaniu drużyny lecha - grali ewidentnie na nie i to dali ciała.
Mówi się trudno, powinniśmy się przyzwyczaić do porażek polskich klubów w europejskich pucharach :)

Nie wiem czy ktoś jest nademną, jak coś to połącz ktoś posty.

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 27 sierpnia 2009 - 10:19

  • 0

#29 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 27 sierpnia 2009 - 10:17

3 razy strzelaja w prawo a kasprzik sie w lewo rzuca... :/
  • 0



#30 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 27 sierpnia 2009 - 10:25

nie wiem jak najbardziej kulturalnie wyrazić to co widziałem.
Trener? z choinki sie urwał? w dogrywce napastnicy na nogach się słaniają, ale zmiany nie zrobi, no bo po co? lepiej puścić typa niech biega i walczy niż takiego co stoi i podać celnie nie umie.
Lewy - strasznie obniżył loty, ten sezon to dramat. Gdyby Reiss był w składzie Lecha to grałby w 11 na 100%.
Na Wilka jakim cudem sie nie wk***ić? wchodzi, świeży i podać nie umie, ale na kadre leci, ja pytam za co?
Kikut, no k***a kolejny as wywiadu, szarpie prawą flanką i dośrodkowuje w pole karne jak nikogo tam od nas nie ma, pomysł rewelacja - pogratulować.
Reszta daje rade, Seweryn jak zwykle klasa. Powalczyli nawet, ale żadnej koncepcji.
Na przeciw rewelacja Sonck - rutyna, doświadczenie, klasa. Nic więcej.

PS. ta wiem przykład powinienem dawać, ale czasem nie da się nie wk***ić, dlatego od razu warn 20% sobie dodaje.

EDIT: nie moge sam sobie warna dać, daj ktoś ze 20 albo 30 od razu.

Użytkownik FFFF edytował ten post 27 sierpnia 2009 - 10:26

  • 0
Dołączona grafika

#31 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 27 sierpnia 2009 - 10:26

Oni byli tak ZE-SRA-NI w majty, że głowa mała. Golika karny to nie porozumienia, a Ivan D. to piątki może wykonywać.


/ co do europy to Broendy pokazało, że jest drużyną przyzwoitą. prowadzili 1-0 ale ulegli 1-3. Co do Villarreal <3, to moja ulubiona drużyna i bez Pellerginiego potrafią coś zagrać. Ogólnie z tego co widziałem to niespodzianek nie było.
  • 0

#32 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 28 sierpnia 2009 - 07:25

W lechu jak widać źle sie dzieje już jakiś czas, porażka z fredrikstadt to nie był przypadek , w wygranym meczu z brugia też nie grali dobrze poszczęściło im sie w ostatnich minutach, w lidze tez idą słabo. Moim zdaniem dni zielińskiego są policzone , rozumiem że drużyna może zagrać 1 - 2 mecze słabiej to piłkarze mogą mieć słabszy dzień , ale, żeby to był już k***a 5 mecz w sezonie, to od czego tam Zieliński jest? Lewandowski słaby w całym meczu tak jaki i w dogrywce, jedna akcja z której taki napastnik powinien strzelić bramke. Rengifo też był cieniem samego siebie. No ale po co zmiany robić... Smuda zmian nie robił ale jakoś grali, ten zmian nie robi i nie grają wcale. Stilić może nie zagrał dobrego spotkania , ale to jest zawodnik który jednym podaniem może zmienić losy meczu , jednak zostaje zmieniony przez Golika. Smuda w poprzednim sezonie mowił, że ten zawodnik się nie nadaje do drużyny , no ale wchodzi za Stilica w tak ważnym meczu i jak było widać w tym i poprzednim meczu z brugia Smuda miał rację. Jedyne pochwały dla obrony Garncarczyk kolejny bardzo dobry mecz, Bosacki widać ,że poziom reprezentacyjny. Arboleda gdyby nie ten zawodnik to nie wiem kto wybijał by piłki główką z dośrodkowań, co dośrodkowanie to słyszałem nazwisko Arboleda. Kasprzik taki średni w jego wykonaniu. Przy bramce może popełnił drobny błąd, jednak piłka przed nim spadła i skozłowałą co mogło troche zmienić jej tor lotu. W karnych wybrał jeden róg bramki w który się rzucał i może to był błąd, jednak wątpie żeby sztab szkoleniowy rozpracował zawodników Brugii jak wykonują rzuty karne, bo kasprzik nie został o tym poinformowany. To samo tyczy się zawodników, wyglądało to tak jak by nie ćwiczyli rzutów karnych przed spotkaniem , a powinni zakładać taką ewentualność. Jak dla mnie losy Zielińskiego są policzone, jeżeli nie przed następnym meczem to słaby wynik z Bełchatowem do tego doprowadzi, a po grze nie zanosi się na dobry wynik, no chyba że Bełchatów zagra jeszcze gorzej niż Lech.

No to sie rospisałem troche o Lechu. Wiem, że to temat o Lidze europejskiej , jednak grała w nim polska drużyna na dodatek bliska mi i pozostałe mecze mało mnie obchodziły.

Użytkownik abras edytował ten post 28 sierpnia 2009 - 07:50

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#33 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 28 sierpnia 2009 - 08:18

Niech Lech zmieni jak najszybciej trenera, bo Zeliński to dno !! Przy nim Lewandowski będzie zerem ! 4 porażka z rzędu Zieliński papa frajerze nikt Cię tu nie chcę !!!!!!!!!!!! ZNOWU OŚMIESZAMY SIĘ NA CAŁY ŚWIAT OMG !!!!!!!!!!!!!!!! Polonia teraz ma Radolsky'ego zobaczycie jak będą cisnąć i to właśnie takie trenera teraz Lechowi brakuje. Nie chcieli dać podwyżki mudzie to niech im teraz żal d*pę ściska,że tyle kasy przeleciało koło nasa za awans do LE.
  • 0

#34 paragraf

paragraf

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 26 postów
  • Ską…d:Lublin

Napisano 28 sierpnia 2009 - 08:41

smuda to znowu aż taki boski nie jest, to jest gosc który potrafi zbudować zespól ale potem juz idzie mu coraz gorzej, tak bylo w legii wisle i widzewie gdzie siedział jako trener po jednym sezonie
  • 0
Dołączona grafika

#35 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 28 sierpnia 2009 - 09:22

Według mnie najlepszym kandydatem obecnie jest Bobo Kaczmarek
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#36 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 28 sierpnia 2009 - 09:24

ZNOWU OŚMIESZAMY SIĘ NA CAŁY ŚWIAT OMG !!!!!!!!!!!!!!!!


Ośmieszyliśmy się już dawno w LM i we wcześniejszych fazach UEFA, ja tam wstydu nie czuje, że Leszek przegrał z równorzędnym rywalem. Jak to w sporcie bywa, raz na fali, a raz pod.
  • 0
Dołączona grafika

#37 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 28 sierpnia 2009 - 09:41

Tu nie chodzi o przeciwnika, tylko styl gry i rzutów karnych. Gość, który brał ten super mega hiper rozpęd do strzału i nie trafił - to było co najmniej ośmieszające, a w momencie gdy złapał się jeszcze za noge i zaczął kuleć - padłem :)

No nic taka jest nasza piłka i takie są nasze drużyny. Zostaje nam znowu czekać za rok, z wielkimi nadziejami, że może teraz się uda :)
Co do Lewandowskiego - szkoda troche typa, w reprezentacji Polski grał dobrze (nie mówie tu o meczach towarzyskich czy z san marino :P), nie wiem co się z nim dzieje. Może nie wytrzymuje tego wszystkiego psychicznie, do tego ciągle się czyta o tym, że Lech go wycenił na 7 czy 8 milionów euro, a Wisła Brożka chyba na 2 czy 3.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0