Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

American Pie 1,2,3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 01 sierpnia 2009 - 08:59

Od razu pisze, że opisuje 1,2 i 3 cześć. Czemu nie więcej ? Bo kolejne dla mnie są zwykłą podróbką, woleli pokazać gołe cycki jakiś lampucer zamiast zrobić jakąś fajną komedie i American Pie bez Steva Stiflera to nie American Pie !

American Pie

Reżyseria: Paul Weitz
Scenariusz: Adam Herz

Obsada:
Jason Biggs - Jim
Shannon Elizabeth - Nadia
Alyson Hannigan - Michelle
Chris Klein - Chris "Oz" Ostreicher
Natasha Lyonne - Jessica

"Grupa przyjaciół zdenerwowanych faktem, że nie mogą się pozbyć znienawidzonego dziewictwa, postanawia podjąć zdecydowane kroki. Jednak, aby zamknąć niechlubny dziewiczy rozdział w swoim życiu trzeba się nieźle namęczyć : zaliczyć parę trudnych lekcji miłości i seksu, doświadczyć poniżenia i rozczarowania i ćwiczyć cierpliwość."

Dołączona grafika


Był to chyba mój pierwszy film, przy którym płakałem do łez oglądając go z ojcem i kolegami jako gówniarz :P (były wtedy czasy magnetowidów a ja akurat miałem :P ) Każdy musi spróbować szarlotki oraz poznać mojego idola Steva "Meistera" Stiflera oraz jego mame i jej stół bilardowy no i być na imprezie u Stiflera ;] Polecam dla tych którzy nie widzieli.

American Pie 2

Reżyseria: James B. Rogers
Scenariusz: Adam Herz, David H. Steinberg

Obsada:
Jason Biggs - Jim
Shannon Elizabeth - Nadia
Seann William Scott - Stifler
Tara Reid - Vicky
Mena Suvari - Heather
Alyson Hannigan - Michelle Flaherty
Natasha Lyonne - Jessica

"Druga część zabawnych perypetii bohaterów "American Pie" z udziałem wszystkich znanych z pierwszej części aktorów. Tym razem stojąca na progu dojrzałości grupa młodych przyjaciół dzielnie stara się stawić czoła swojej dorosłej niezależności. Po pomyślnym zakończeniu pierwszego roku collegu i pierwszym praktycznie roku "rozłąki" młodzi mężczyźni postanawiają wspólnie spędzić wakacje, mające umocnić ich licealną przyjaźń i dostarczyć jednocześnie niezapomnianych letnich wrażeń."

Dołączona grafika



Druga część, Ci sami super aktorzy i kolejna dawka śmiechu. Jest tu wszystko, nadal chęć "zaliczenia", imprezy (oczywiście u Stiflera też :P ), spory Fincha ze Stiflerem, lesbijki no i najważniejsza rzecz - Dildo.



American Pie 3 - Weeding (American Pie 3 - Wesele)

Reżyseria: Jesse Dylan
Scenariusz: Adam Herz

Obsada:

Jason Biggs - Jim Levinstein
Alyson Hannigan - Michelle Flaherty
Seann William Scott - Steve Stifler
Eugene Levy - Pan Levinstein, ojciec Jima
Eddie Kaye Thomas - Paul Finch

"Kolejna część zabawnych perypetii bohaterów "American Pie II" z udziałem znanych z pierwszej i drugiej części aktorów. Tym razem wszyscy spotkają się na ślubie Michelle i Jima."

Dołączona grafika


Jak dla mnie najlepsza część filmu, bo jest najwięcej Stiflera. Beka na maxa z tego typa, jego taniec w barze dla gejów to już chyba klasyka, do tego jego walka z Finchem o Cadence :P W ogóle film zaczyna się bekowo, nie zabraknie mamy Stiflera, w tej częśći dochodzi wątek gejowski :P no i wieczór kawalerski miażdży. TO TRZEBA ZOBACZYĆ polecam na maxa


btw. jak pisałem egzamin gimnazjalny, to mój rocznik miał rozprawkę na temat "napisać coś o filmach, które śmieszą i uczą" Przyszedł do głowy mi tylko Shrek oraz tekst z arkusza z którego można było skorzystać. Jako 3 tytuł wybrałem...American Pie. Film śmieszy ale i uczy o problemach nastolatków :P Potem się bałem, że mi w ogóle tego nie zaliczą, ale na 16pkt mialem chyba 10 czy 11 pkt tak więc nie było źle :]

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 01 sierpnia 2009 - 09:00

  • 1

#2 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 01 sierpnia 2009 - 09:44

Dla mnie te filmy są najlepsze przebiją każdy film nawet Szybkich i wścikłych
Bardzo ciekawe komedie:D POLECAM!!!
Czwarta ceśc była najlepsza a piąta to nie to samo;(

Użytkownik Ex^it edytował ten post 01 sierpnia 2009 - 09:45

  • 0
Dołączona grafika

#3 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 04 sierpnia 2009 - 09:00

ja niestety na NIE

kiedys lubilam takie przyglupawe amerykanskie komedyjki... teraz nie moge na to patrzec

widocznie sie starzeje :P
  • 0

:heart:


#4 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 04 sierpnia 2009 - 09:27

Najlepsze były 2 pierwsze części ze "starymi" aktorami. 
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#5 aqa

aqa

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Ską…d:Ostrowie Św

Napisano 04 sierpnia 2009 - 09:32

Tak filmy za...b ardzo fajne tak jak napisal sk z3ro dwie pierwsze najlepsze a 5 lipnaaaa!
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1