Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Film][Dramat] Green Street Hooligans


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 03 sierpnia 2009 - 09:28

Green Street Hooligans

Reżyseria: Lexi Alexander
Scenariusz: Lexi Alexander, Dougie Brimson, Josh Shelov

Obsada:
Elijah Wood - Matt Buckner
Charlie Hunnam - Pete Dunham
Claire Forlani - Shannon Dunham
Marc Warren - Steve Dunham
Leo Gregory - Bover
Ross McCall - Dave


Dołączona grafika

Kilka słów o filmie. Matt Buckner zostaje niesłusznie wyrzucony z uczelni, gdzie studiował dziennikarstwo. Postanawia jechać do siostry, gdzie poznaje Pete'a, który wprowadza go i pokazuje świat kibiców piłkarskich drużyny West Ham United. Matt zaczyna czuć się pewnie, zrozumiał, że jego twarz nie jest ze szkła i należy do jednej z najlepszych ekip, Green Street Elite. Problemem jest to, że świat chuliganów nienawidzi dziennikarzy...Wszystko dodatkowo komplikuje się, gdy drużyna West Ham United ma zagrać mecz z Millwall, drużyną z która nie nawidzą się od lat i ekipa Pete'a nie będzie szczędziła ani krwi ani potu.

Moje spostrzeżenia. Zawsze lubiłem taką tematykę, piłka nożna i kibice, chociaż wiedziałem, że tu raczej piłki nożnej za dużo to nie będzie ;] Dla mnie najlepszymi scenami w filmie były momenty, jak kibice West Ham United śpiewali swój hymn w pubie, a potem wyszli wszyscy razem na ulice. Troche bałem się roli Elijah'a Wood'a, no bo ciągle jest tym głupim Frodo, ale w sumie dał rade, jak ubrali go w czarny dres ;]Co tam jeszcze...Najbardziej nie podobało mi się jak typy się bili. Przecież to śmiech, każdy kto dostał w ryja chociaż raz chyba wie, że to co pokazują na filmie to po prostu bajka. Scena ostatniej walki, Bover łapie Tomiego na glebe, lepi mu kilka razy, a potem trafia go jeszcze głową, a Tomi zwija sie 15 sekund, a potem wstaje i ....Normalne osoby spały by już po 1/4 hitów, które zostały pokazane w filmie. No i zakończenie, idiotyczna postawa Shannon, przez nią film skończył się jak skończył. Dla osób które interesują się troche piłką nożną, lubią pójść na mecz to film polecam.
"Stand your ground and fight!"

Niżej kilka fotek z filmu.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 2

#2 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 sierpnia 2009 - 10:26

dla mnie świetny film, jasne było trochę przesadzonych akcji ale ogólnie dla mnie gut n1;]

no i ostatnio wyszła 2 część gsh, dużo osób mówiło, że całkowita klapa i takie tam;] jasne porównując do pierwszej części to była słaba ale i tak mi się bardzo podobała, fajnie tłukli niektórych buraków w tym pierdlu ;) i motyw z odbijaniem jego panienki.. masakra :D

I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air
They fly so high, Nearly reach the sky
And like my dreams
They fade and die!

:D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#3 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 sierpnia 2009 - 11:20

film średniawka, lepszy Football Factory był - tak jakby pierwsza część filmu - kto oglądał ten wie, kto nie widział niech śmiało bierze się za oglądanie.

Film i tak ciekawy, ale zakończenie było dramatycznie słabe. Da się wyczuć adrenalinkę, ale więcej można myśleć przy tym filmie jak się jeździ na mecze i widzi takie sceny (bądź też bierze udział). To jest styl życia, tego nie można nabyć.
  • 0
Dołączona grafika

#4 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 03 sierpnia 2009 - 01:00

Dobry film chodź zakończenie trochę słabe moim zdaniem. Jak ktoś lubi więcej takich ustawek niech drugą część obejrzy tam non stop dym :]

I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air
They fly so high, nearly reach the sky
Then like my dreams they fade and die
Fortune's always hiding, I've looked everywhere
I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air
United! United! United!


  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#5 buszujacy^

buszujacy^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 05 sierpnia 2009 - 05:21

a mi bardzo przypadl do gustu :)
najbardziej spodobala mi sie w filmie rola Pete'a bo moim zdaniem wywiazal sie z zadanie calkiem niezle (chodzi mi o to jak zagral postac w filmie oczywiscie), chociaz zakonczenie rzeczywiscie troche przesadzone a sceny bijatyk jak juz wspomniano dosyc mocno naciagniete :P ale to tylko film w ktorym chciano pokazac jak najwecej walki wiec nikt sie nie mogl zlozyc po jednym strzale :P bo nie byloby co ogladac i efektu by nie bylo hehe


pzdr
  • 0

#6 fasterbiq

fasterbiq

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Ską…d:Brzesko

Napisano 05 sierpnia 2009 - 05:41

eeee kurde :D

moze kiedys w telewizji:D
  • 0

#7 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 06 sierpnia 2009 - 08:40

Chyba najlepszy film jaki kiedykolwiek obejrzalem.



Kto nie oglądał niech obejrzy. Kto oglądał niech obejrzy jeszcze raz:D


  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#8 HardCor3

HardCor3

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 04:07

eeee kurde :D

moze kiedys w telewizji:D

fasterbig


Masz RMVB+Lektor :) 1 część

NIE PODAJEMY NA NASZYM FORUM LINKÓW DO PIRATÓW
zrób to na PW jeżeli ktoś Cię o to poprosi !!



2 czesc jak chcesz napisz PM ! :D

Użytkownik KoRniK edytował ten post 20 sierpnia 2009 - 04:53

  • 0

#9 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 20 sierpnia 2009 - 11:36

Jeden z najlepszych filmow jakie widzialem, naprawde polecam. (ogladalem go chyba 3-4 razy) ;p

Użytkownik bUa? edytował ten post 20 sierpnia 2009 - 11:36

  • 0






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0