Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żużel - Troche Boksu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 fasterbiq

fasterbiq

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Ską…d:Brzesko

Napisano 06 sierpnia 2009 - 08:00

Do nietypowego wydarzenia doszło po piątym wyścigu żużlowej Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Drugi zawodnik klasyfikacji generalnej Rosjanin Emil Sajfutdinow pobił się z Brytyjczykiem Scottem Nichollsem.
W czasie biegu w walce o trzecią pozycję Nicholls zajechał Sajfutdinowowi drogę, ten nie zdobył więc żadnego punktu, a sprawiedliwość postanowił wymierzyć sam. Na motocyklu podjechał do Brytyjczyka i zaczął go popychać. Nicholls nie był mu dłużny i obaj wjechali na bandę. Szybko zeskoczyli ze swoich pojazdów i ... zaczęli pięściami uderzać się po kaskach.
Szybka interwencja służb porządkowych zakończyła bójkę obu żużlowców. Jeszcze nie wiadomo, czy zawodnicy zostaną za ten incydent ukarani.

- Emil Sajfutdinov zabrał głos po sobotniej rundzie Grand Prix w Cardiff. Rosjanin przeprasza za swoje zachowanie i ma nadzieję, że więcej nie dojdzie do takich sytuacji jak na Millennium Stadium, gdzie pobił się ze Scottem .

- Krótkoterminowy kontrakt Scotta Nichollsa z Coventry Bees dobiega końca. Piątkowy mecz przeciwko Peterborough Panthers będzie ostatnim tegorocznym występem Brytyjczyka w barwach Pszczó

Poniżej podaje wam filmik z bitki:

http://www.youtube.c...h?v=VZzG0Dxo2y8

Może dla inny osób jest to smieszme no przyznaje bo dla mnie troche też, ale takie zachowanie jest nie dozwolone .

żródło : onet.pl

Użytkownik fasterbiq edytował ten post 06 sierpnia 2009 - 08:15

  • 0

#2 MalisZ

MalisZ

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 06 sierpnia 2009 - 08:03

hahaha rzadko sie to zdarza o ile wgl sie zdarza ;p
  • 0

#3 fasterbiq

fasterbiq

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Ską…d:Brzesko

Napisano 06 sierpnia 2009 - 08:09

sory pomylilem sobie filmiki ten jest wlasciwy ogladnijcie
  • 0

#4 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 06 sierpnia 2009 - 08:11

Śmieszne to wcale dla mnie nie jest lecz nieodpowiedzialne. Chcą się bić to niech idą na ring. Trzeba umieć się powstrzymać i pogodzić z porażką nie zawsze jest się zwycięzcą :)
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#5 fasterbiq

fasterbiq

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Ską…d:Brzesko

Napisano 06 sierpnia 2009 - 08:14

Ale pewnie jak byś brał udzial w wyścigu takim i jak by Ci koleś tak zajechal też byś sie zdenerwował ale nie mówie odrazu, że byś go bił odrazu ale zdenerwował :)
  • 0

#6 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 06 sierpnia 2009 - 08:23

hehehe Takie rzeczy to ja lubię.Hokej jest dobry tam to się dopiero walą hehe.Fajnie napisane :).Ja się tym nie interesuje chyba,że ojciec mnie wolą jak się tłuką.Czasem takie jaja są w tym sporcie,że szok.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#7 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 06 sierpnia 2009 - 08:55

przecież to było z 3 tygodnie temu jak nie dalej :D fakt faktem, że dostali karę TYLKO 200$ :D
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0