Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga Na Gracza Rio


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 2Fast4You^

2Fast4You^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 08 sierpnia 2009 - 11:16

Mój nick:I'm + procenty
Mój Steam ID:w tym przypadku nie wazny
Data oraz godzina zdarzenia:08.08.2009 23.50-24.09
Mapa: de inferno
Opis wydarzenia: A wszystko zaczelo sie od przypadkowego moim zadaniem Tk:) ok. Zdenerwowalem sie.. powiedzialem co mysle i loozik. Ale w kolejnych rundach Rio Bije mnie bez powodow i nie daje spokojnie grac. Tk i Tk , nic do niego nie trafialo. Mam nadzieje ze cos poradzicie.
Dowod/y:

Mam nadzieje ze ktos mi pomoze i wylapie demko. Z gory dzieki

Po kilku Tk poprostu go olalem cieplym moczem i myslalem ze skarga nie bedzie potrzebna ale przesadzil i jest jak jest.Ciekawe co powie Rio:)
  • 0

#2 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 09 sierpnia 2009 - 08:33

2fast wiedziałem, że to Ty Skubańcu! :P Przywitać się wczoraj chociaż mogłeś!
I tak potwierdzam, Rio mocno przesadzał wczoraj, widziałem te respówki będąc w teamie z Rio + 2fastem
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#3 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 09 sierpnia 2009 - 09:29

L 08/08/2009 - 23:51:01: "Rio<4542><STEAM_0:0:8545103><CT>" attacked "I'm + procenty<4297><STEAM_0:1:19698047><CT>" with "ak47" (damage "11") (damage_armor "2") (health "89") (armor "98")
L 08/08/2009 - 23:51:01: "Rio<4542><STEAM_0:0:8545103><CT>" attacked "I'm + procenty<4297><STEAM_0:1:19698047><CT>" with "ak47" (damage "9") (damage_armor "2") (health "80") (armor "96")

L 08/08/2009 - 23:54:14: "I'm + procenty<4297><STEAM_0:1:19698047><CT>" attacked "Rio<4542><STEAM_0:0:8545103><CT>" with "famas" (damage "7") (damage_armor "0") (health "93") (armor "100")

L 08/09/2009 - 00:03:16: "Rio<4542><STEAM_0:0:8545103><CT>" attacked "I'm + procenty<4605><STEAM_0:1:19698047><CT>" with "awp" (damage "39") (damage_armor "0") (health "61") (armor "0")

L 08/09/2009 - 00:05:19: "Rio<4542><STEAM_0:0:8545103><CT>" attacked "I'm + procenty<4605><STEAM_0:1:19698047><CT>" with "m4a1" (damage "28") (damage_armor "7") (health "72") (armor "93")

L 08/09/2009 - 00:05:29: "Rio<4542><STEAM_0:0:8545103><CT>" attacked "I'm + procenty<4605><STEAM_0:1:19698047><CT>" with "m4a1" (damage "7") (damage_armor "1") (health "65") (armor "92")


Nie było żadnego TK (team kill), tylko TA (team attack). Pytanie tylko jedno, czym 2fast sprowokowałeś Rio? Cwany jesteś, bo nie wyłapiemy co przez mikro powiedziałeś, a na sayu nic takiego aż bardzo nie widziałem złośliwego z obu stron. Do prawdy i tak nie dojdziemy pewnie, aczkolwiek wina jest widoczna.
  • 0
Dołączona grafika

#4 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 09 sierpnia 2009 - 09:34

Dokladnie FFFF tak jak napisales:) Ban powinien byc no ale nie dojdziesz czy cos powiedzial czy nie ja wtedy gralem ale oni byli w CT oboje ja w TT:)
  • 0

#5 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 sierpnia 2009 - 09:36

Gracza tego postaram się ściągnąć na forum,żeby mógł się bronić w jakiś sposób.Dowiemy się wtedy co powiedział 2fast.Oczywiście nie mamy 100% pewności,że to co pan Rio powie nam będzie prawdą.Proponuję wstrzymać się z wyrokiem na kilka dni^^.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#6 2Fast4You^

2Fast4You^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 09 sierpnia 2009 - 09:56

Szczerze mowiac nie pamietam bym cos mowil:)hmmm moze cos w sylu " daj mi typku normalnie pograc" ;) Posluchajcie; ciezko pracuje i nie mam zbyt czasu by sobie czesto pogrywac. Jak uda mi sie od czasu do czasu wieczorkiem pograc to gites. Wczoraj sie udalo ale dzieki temu kolesiu wcale sie nie nagralem. Nie moja wina ze kolesiowi sie nudzilo itd ^^ pzdr tam :) Ps. Noreflex kurcze ja nawet nie widzailem ze grales;P wybacz hehehehe:)

Tak jak mowilem bardzo rzadko pisze skargi bo dla mnie to strata czasu ( chyba moja 2 skarga) ale wczoraj Rio przesadzil.

A co do posty FFFF: Dlaczego odrazy myslicie ze przez mik obrazilem Rio??? kompletnie was nie czaje. Przeciez na serwie obowiazuje kultura, to bo co mialbym sie narazac?:) FFFF kazdy musi byc cwany bo inaczej w real life sobie nie dadza rady:) 3maj sie
  • 0

#7 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 09 sierpnia 2009 - 10:07

"Zdenerwowalem sie.. powiedzialem co mysle i loozik."

Coś jednak powiedziałeś, do tego byleś zdenerwowany :P Az czasami przykro sie czyta jak sie ktoś wykręca lol2 i jak widać "loozika" nie było skoro Rio Cie atakował.
  • 0

#8 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 09 sierpnia 2009 - 10:25

sam przecież napisałeś, że powiedziałeś mu co myślisz o sytuacji :D poczekamy, może dejda zmota go na forum, jak nie to podejmiemy jakiś werdykt :D
  • 0
Dołączona grafika

#9 2Fast4You^

2Fast4You^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 09 sierpnia 2009 - 10:47

Powiedzialem co mysle tzn napisalem jak rio zaatakowal mnie w malym piasku:) mozesz przeciez wyciagnac co napisalem:) chyba cos w tym stylu " a co ty kur. robisz ? radaru nie masz?" :)

Dobra panowie wybaczcie ale nie mam zbyt duzo czasu :) Zrobicie co uznacie za sluszne. Pozdro dla wszystkich

Użytkownik 2Fast4You^ edytował ten post 09 sierpnia 2009 - 10:47

  • 0

#10 Rio

Rio

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 sierpnia 2009 - 11:12

Cześć,
Ogólnie jesteś śmieszny. Skoro mówisz że mało grasz, bo nie masz czasu to po co robisz taką zadymę z tego. Juz nie pamiętam jak to dokładnie było ale wiem że się we mnie zaczynałeś, to Ty do mnie strzeliłeś a później jakieś głupie teksty przez mick i w say dawałeś. JA być może odpisałem(micka nie mam ) . Później faktycznie CIę może 3,4 raz strzeliłem bez powodu, ale mnie z deka zdenerwowałeś. Bez powodu nikogo nie zaczepiam i nie strzelam. Ogólnie zlał bym to wszystko bo to co w tej chwili robię to zwykłe skarżenie (nie jestem ParówA "jak nie którzy wiadać:).
Pisze dlatego że są tu naprawdę fajni ludzie i Admini i chciałbym aby wiedzieli jak było. Bana przyjme jak co ale rozśmieszają mnie tacy jak Ty Jeżeli w życiu jesteś taki że płaczesz i skarżyc o bylę bzdurę to ......

Pozdrawiam Rio
  • 0

#11 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 09 sierpnia 2009 - 11:25

No to tak jak myslelismy:) Czyli 2Fast musial cos mu powiedziec:)Ja to bym bez bana oblecial cala sprawe;] na drugi raz olej Rio to kto co mowi bedzie lepiej:)
  • 0

#12 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 09 sierpnia 2009 - 11:42

A ja Wam powiem tak, 2fast wyglądał na trochę nieodprężonego, ale nic na Say przez mikro nie mówił na co bym uwagi nie zwrócił [a wczoraj dość dużo było do zwracania innym], natomiast z RIO nie tylko 2fast miał problem, widziałem, że obiekcje miało też kilka innych osób za sposób gry, ale nie powiem dokładnie kto i co i na jakiej mapie, po prostu "zlewam" takie sytuacje jeżeli ktoś nie reaguje na uwagi.
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#13 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 09 sierpnia 2009 - 12:01

zaraz padnę :D 2fast się przyznaje ze coś napisał/powiedział a noreflex teraz ze nic nic nic hehehehe ja bym to zostawił w spokoju i tak na przyszłość nie dawajcie się sprowokować ani nie prowokujcie innych imo do zamknięcia
  • 0

ws2xe1.jpg


#14 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 sierpnia 2009 - 05:27

To ja jeszcze dodam coś od siebie.Upomnieć jednego i drugiego niech na tym się zakończy(tak jak pisał pbl).Miałem przyjemność rozmawiać z Rio i typ jest ogarnięty.Od razu się przyznał co zrobił i jak sprawa wyglądała nic nie ukrywając.Jeśli nawet 2fast napisał tu,że miało miejsce dokładnie to samo co pisał Rio więc za szczerość tym razem można darować dla tej dwójki.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#15 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 09 sierpnia 2009 - 06:18

tez pojde postrzelam po swoich przyznam sie i bedzie upomnieenie ?:X
  • 0

Dołączona grafika


#16 2Fast4You^

2Fast4You^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 09 sierpnia 2009 - 09:33

Wybaczcie ale ja nic z tego nie rozumiem. Jeden mowi ze wina Rio jest ewidentna a drugi ze sutuacja smieszna. Smieszna? Dlaczego? Dlatego ze typek we mnie strzela i nie daje grac? :) Prosze, teraz kazdy kto dostanie bana za TA bedzie mial wymowke ze Rio tez tak robil i nie dostal bana;) PS. Crazy dobrze gadasz. Ja nic do Rio nie mam ale niech nie zachowuje sie jak 9 latek.
  • 0

#17 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 09 sierpnia 2009 - 09:42

Nie ma co zwlekać trzeba rozsądną karę wymierzyć i już. Do kolesia nic osobiście nie mam, ale później będzie się każdy nim zastawiał, a to nie przyjemna sprawa. Sprawiedliwość na pierwszym miejscu. Każdy gracz i admin są równi wszystko zależy od ich zachowania.
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#18 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 09 sierpnia 2009 - 09:58

Ale czy nikt z was nie zauważył, że posty 2fasta są tak głupie, że masakra ? Ja bym to zostawił w taki sposób, aby skończyło się na upomnieniu dla jednego i drugiego, bo nie możemy być pewni co takiego 2fast mu odpowiedział przez ten mikrofon (bo sie tego nie dowiemy, my o jednym a 2fast o drugim, w sumie jak zawsze), bo za prowokacje podobno kary powinny być 2x ;] Ale to już niech decydują Ci ważniejsi.
  • 0

#19 2Fast4You^

2Fast4You^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 09 sierpnia 2009 - 10:57

Po 1. Jakie upomnienie? Po 2. Na jednego i drugiego?:) Ja w typka nie ewalilem. Po 3 Dlacze go zawsze twierdzicie ze nie mam racji:)?? Z jakiego powodu mialbym go "NIBY PROWOKOWAC?" Ps. Dla Ciebie bodziu pan 2fast i przynajmniej zachowaj kulture wobec mnie tak jak Cie nauczono.

A poza tym ludzie cieszcie sie ze nie Bodzio tu rządzi:) Peace
  • 0

#20 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 09 sierpnia 2009 - 11:30

Dla Ciebie bodziu pan 2fast

a do mnie proszę mówić Miś Koralgol... na szacunek trzeba sobie wpierw zasłużyć, kozaków tu nie brakuje więc daruj sobie takie teksty na przyszłość.

Nie jesteśmy dziećmi i wiemy co robimy. A skoro sprawiedliwości ma stać się zadość, to albo proponuję dwa bany
1. Gracz Rio na 1 dzień, wiadomo celowe TA do którego się przyznał i jest gotowy ponieść konsekwencje,
2. Gracz 2Fast4You^ na 2 dni za prowokację i całokształt;
albo podajecie sobie ręce i wszyscy odchodzimy z uśmiechem na twarzy próbując wbijać na TePe


teraz już mogę odpisać Ci w punktach:
1. patrz wyżej
2. patrz wyżej
3. taką opinię już masz wyrobioną
4. z takiego że swoje przygadać musisz


i EOT panie i panowie, bez pieprzenia kotka za pomocą młotka..
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0