Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga Na Gracza Rio


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 2Fast4You^

2Fast4You^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 10 sierpnia 2009 - 08:17

Misiu Koralgolu skorzystam z Twojego motta :"Nigdy nie kłóć się z głupkiem - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.. ". Takze z Toba nie bede sie klocil. Wbijcie sobie do glow jedna rzecz ja nikogo (Rio) nie prowokowalem:) hehehehe Dlaczego za wszelka cene wszyscy chca ta sytuacje obrocic w druga strone:)? Dlaczego wszyscy bronio Rio powimo tego ze wina jego jest ewidentna? To on bez przyczyny zaczal we mnie strzelac? Zeby to byl jeden przypadkowy strzal, ale nie w kilku rundach po kilka strzalow ^^ Zastanowcie sie co piszecie. A Wy mowicie ze kazdy jest rowny:) Macie dowodu a rozczulacie sie jak niewiadomo co. Gdybym to ja byl na miejscu Rio badz wielu innych graczy to sytuacja zakonczylaby sie po 3 postach banem dla mnie badz dla innych graczy. Robcie co chceci, ale zycze sobie ( na przyuszlosc) by sprawiedliwosc i rownowaga dla wszystkich graczy byla taka sama:)

Użytkownik 2Fast4You^ edytował ten post 10 sierpnia 2009 - 08:18

  • 0

#22 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 sierpnia 2009 - 08:42

L 08/08/2009 - 23:54:14: "I'm + procenty<4297><STEAM_0:1:19698047><CT>" attacked "Rio<4542><STEAM_0:0:8545103><CT>" with "famas" (damage "7") (damage_armor "0") (health "93") (armor "100")


Jak widać odałeś mu po co się pytam...My ponoć tacy źli jesteśmy trzymamy odwracamy sprawę na korzyść gracza Rio.Yhy coś jeszcze?

Szczerze mowiac nie pamietam bym cos mowil:)hmmm moze cos w sylu " daj mi typku normalnie pograc" ;)


Sam napisałeś,że nie pamiętasz co mówiłeś.Ładnie się wykręcasz z tego co piszesz n/c typje.

"Zdenerwowalem sie.. powiedzialem co mysle i loozik."


Ludzie trzymajcie mnie bo zaraz coś mnie trafi z tym człowiekiem...Ciekawe co mogłeś myśleć o tym jak ktoś cię zaczą atakować (musiałeś również coś jeszcze powiedzieć przed TA).

Prosze, teraz kazdy kto dostanie bana za TA bedzie mial wymowke ze Rio tez tak robil i nie dostal bana;) PS. Crazy dobrze gadasz. Ja nic do Rio nie mam ale niech nie zachowuje sie jak 9 latek.


Z typem nawet nie rozmawiałeś.Chłop jest ogarnięty i z nim idze rozmawiać,nie to co z niektórymi.Tym mnie rowalileś poczytaj se oll skargi jakie były u nas dotychczas.Prowokator zawsze ma gorzej.Czymś musiałeś go zdenerwować przyznaj się wreszcie typje.Jak dalej zamierzasz się plątać we własnych postach to skończ tę farse.Bo to się już nudne zaczyna robić.

2. Na jednego i drugiego? :) Ja w typka nie ewalilem. Po 3 Dlacze go zawsze twierdzicie ze nie mam racji:)??


Yhy tylko powiedz mi czemu dla Rio odałeś.Ponoć w niego nie "ewalilem" jak to jest już śmiech co post innaczej próbujesz wyjść z tego bagna co robisz pod sobą.

Straciłem w tym momencie szacunek do ciebie kręcisz ile tylko wlezie.Niech się SA i Owi wypowiedzą.Oni podejmą decyzje co z tym zrobić.Za krętactwa powinien być ban i to duży!! :/

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 10 sierpnia 2009 - 08:45

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#23 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 10 sierpnia 2009 - 04:11

Rozpatruję skargę jak każdą inna wiec gracz Rio zostaje nagrodzony 1 dniowym banem http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=7453

Jeżeli ktoś chce ukarać 2fast'a za to że założył skargę lub za to że oddycha to nie na Tawernie TP! Nie macie dowodów? Nie ma bana!
Przypominam wszystkim

Osoby, które

* nie brały udziału w sytuacji
* nie mają żadnych nowych faktów, nie wnoszą nic nowego do dyskusji
* piszą posty nie na temat


mają zakaz postowania w tematach w tym dziale. Osoby łamiące powyższy zapis mogą zostać zbanowane na forum


Od następnego razu każdy post nie na temat będzie karany warnem!

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 10 sierpnia 2009 - 04:52

  • 0

ws2xe1.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1