Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Film][Akcja, Sci-Fi] Pitch Black


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 06:53

Pitch Black (2000)

Dołączona grafika

Informacje:
Gatunek: Akcja, Sci-Fi
Rok: 2000
Produkcja: Australia, USA

Obsada:
Radha Mitchell : Fry
Vin Diesel : Riddick
Cole Hauser : Johns
Keith David : Imam
Lewis Fitz-Gerald : Paris
Claudia Black : Shazza
Rhiana Griffith : Jack
John Moore : Zeke
Simon Burke : Owens
Les Chantery : Suleiman
Sam Sari : Hassan
Firass Dirani : Ali
Vic Wilson : Kapitan Tom Mitchell
Angela Makin : Martwy członek załogi
Ken Twohy : Podróżnik
Peter Chiang : Podróżnik

Opis:
Akcja filmu rozpoczyna się w chwili, gdy uszkodzony statek kosmiczny, przewożący pasażerów i niebezpiecznego więźnia Riddicka, ląduje na nieznanej planecie. Załoga i podróżnicy zmuszeni są walczyć nie tylko o przetrwanie w nieznanym świecie, lecz i bronić się przed szaleńcem, któremu przypadkowo udaje się zbiec ze statku. Szybko okazuje się że glob jedynie z pozoru pozbawiony życia stanowić może śmiertelną pułapkę. Jest tam coś o wiele gorszego niż Riddick. Gdy zapada ciemność tylko on może ich uratować.

Oglądaj Online

Ode mnie:
Film wbił mnie po prostu w fotel, nie jestem jakimś ogromnym fanem Sci-Fi lecz samo napięcie trwające podczas filmu ma w sobie to coś. Kolejna część z serii The Chronicless Of Riddick nie ma u mnie już takiego uznania jak ta, brakuje jej tego klimatu. Nie można tu również zapomnieć o wspaniałej grze aktorskiej Vin Diesel'a (Riddicka) jak i Cole Hauser'a (William J. Johns) Film polecam obejrzeć w jakiś ponury deszczowy wieczór :D
  • 4

#2 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 07:04

A na mnie jakoś właśnie wrażenia nie zrobił. Lubie filmy tego typu no, ale ten ... Fakt Diesel zagrał dobrze, pasuje do takich ról, do tego ma taki fajny głos ;] i pomysł na film też dobry, no ale głupio to troche wszystko było zrobione. Zakończenie mi też się troche nie podobało, a to, że to była dziewczyna, a nie chłopak, to na samym początku filmu od razu sobie pomyślałem :P

No ale Worms jak prosiłeś w SB to masz +1 ;]
  • 0

#3 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 sierpnia 2009 - 07:18

Za opis łap plusa bo w miarę się czyta te twoimi słowami :P.Filmu nie oglądałem lecz jeśli dałeś online to na raty zobaczę go.Megavideo ma to do siebie,że po 70 min oglądania musisz godzinę odczekać.Nie lubię tego straszliwie.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#4 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 08:06

Jeżeli masz neostradę lub jakieś inne łącze które oferuje zmienne IP po ponownym połączeniu to problem zażegnany a w innym wypadku szukaj w google zdania "Obejście limitów na megavideo" :D Bo wiem że napewno istnieje taki bajer bo gdzieś widziałem :D
  • 0

#5 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 08:11

Oj worms, akurat historia mojego i dejdy neta jest taka długa i głupia, że nie chciało by Ci się jej czytać :] W totalnym skrócie. NIBY mamy zmienne ip, ale po resecie modemu się nie zmienia. Trzeba w połączeniu lokalnym wpisywać samemu wybrane sobie ip i resetować modem aż zaskoczy te zmienione ip lol2 ;] czasami to wszystko trwa tyle czasu, że lepiej przeczekać np limit 15 minutowy na rapidshare ;]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0