Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buszujacy^


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 buszujacy^

buszujacy^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 04:33

Nicki na serwerze: buszuajcy^

Wiek: 20

Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc: http://grono.net/cha.../1850944/about/

STEAM_ID: STEAM_0:1:20488192

Kontakt: gg: 713376

Czas na serwerze: 83:51:31

Link do Psychostats: http://tawerna-cs.org/psycho_tp/player.php?id=21079

Status AMXBANS (liczba banów): 1 ban na dzien skrocony do godziny za wejscie na de_prodigy na murek nad lampa(nie wiedzialem ze zalicza sie do tekstur a niestety nikt nie dal mi ostrzezenia tylko od razu polecialem :D ale wszystko sie wyjasnilo i daltego skrocono mi bana do godziny)

Powód ubiegania się o stanowisko admina: nie jestem idealny, nikt nie jest, czasem mi sie wymsknie jakies brzydkie slowo ale staram sie panowac i w miare ogarniac swoja gre, adminem bylem juz na jednym serwerze niecaly rok temu. Serwer nosil nazwe Browarek i niktorzy gracze z Tawerny napewno go znaja bo gram z nimi teraz tutaj (moj nick na browarku white_nigga)
dlugo w csa nie gram bo zaczalem wlasnie na browarku w tamtym roku i gralem w zasadzie tylko przez wakacje i teraz mialem prawie rok przerwy ale widze ze nie biezecie pod uwage umiejetnosci.
Widze tez czasem, szczegolnie kiedy gram w nocy ze adminow czesto wtedy brakuje. (oczywiscie grywam tez w dzien ale wtedy jest ich pelno :))
Poza tym gram tylko i wylacznie na jednym serwie...tak jak bylo z browarkiem gralem tylko na nim przez caly czas...tak samo jest i teraz kiedy zaproszono mnie do was...ani razu nie wlaczalem innego serwa...po prostu wole poznac stalych serwerowych graczy i miec z nimi jakis kontakt bo latwiej i przyjemniej sie wtedy gra. W sumie nic wiecej powiedziec nie moge, i zapraszam do podgladania mojej gry na serwerze :)


pzdr buszujacy^
  • 0

#2 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 04:39

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Odrzucone - decyzja administracji. Graj dłużej i częściej: Last Seen 2009-09-20 05:20:33

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,
Załoga TAWERNA
  • 0
-------------------------------------------------------
Beware!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0