Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tatuaż, Piercing


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 września 2009 - 04:35

To idz wstawiony robić tatuaż jak tak bardzo pragniesz.Wtedy jest znieczulica :P i mogą ci ręce łamać,a ty nic :P.Jeśli więcej wypijesz to już w tedy jak na manekinie będą malować te tatuaże.Znajomy teraz z klasy se zrobił to mówił,że wstawiony poszedł i nic nie czuł nawet co tam robili.Po znajomości robili,a typy co z nim byli mówili,że ten nawalony jak ruski plecak :).Patologia na obrotach jak po pijaku można robić tatuaż ... :/,ale są różne ludzie na świecie...

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 03 września 2009 - 04:36

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#22 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 03 września 2009 - 05:06

nawalony napewno nie pojde nie przyjmuja takich ludzi to jest porządne studio... a dzwiek maszynki wiem ze jest przeszywajacy :D ale w tym studiu akurat maja to jakos wyciszone nie wiem chyba lepszy sprzet ale nie jest to bardzo glosne bo slyszalem :P

ogolnie bardzo jestem ciekawy czy wytrzymam to wszystko ...

polacz ktos posty

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 03 września 2009 - 05:58
Done

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#23 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 07 września 2009 - 04:02

noooo i mam dziare :D nie skonczona ale mam narazie kontur i tak z 1/4 koloru jak koles robil mi kontur to bolalo nawet ale porownywalne z depilowaniem ... a jak robil mi jakas dluga linie to nie umialem sie doczekac az skonczy ta linie zeby przerwe na oddech zrobic :D kolory na poczatku to bylo takie przyjemne drapanie nawet ale pozniej jak je poprawial to juz w podraznionej skórze i bol byl troche mniejszy od robienia konturów jak bede zmieniac opatrunek to zrobie foto i wstawie

jest foto :) niestety komorka nie lapie mi za dobrze kolorow ale wyglada o wiele lepiej kolor sami widzicie ze jeszcze nie skonczone 16 w srode na 11 mam 2 sesje

sorry nawet nie popatrzalem zmniejszylem wymien ktos :X

Załączone pliki


Użytkownik KoRniK edytował ten post 07 września 2009 - 06:36
połączyć się udało jednak nie mogę usunąć tego dużego foto :F

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#24 stasio^^

stasio^^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 20 postów
  • Ską…d:Bielsko :P

Napisano 07 września 2009 - 06:58

ciekawa dziara konio :)

ja nigdy nie zapomne jak robilem 1-wszy tatoo :) bolalo i to bardzo robilem go na 3 sesje po 5 godzin .....
Ale warto bylo. Jak znajde jakies fotki to podesle :)
  • 0

#25 Bania.

Bania.

    Kapral

  • Novice
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:Jarocin

Napisano 07 września 2009 - 07:50

Najs dziara Konio, ale ja szczerze powiedziawszy to nie wiem czy kiedyś się zdecyduje na tatuaż jak już to nie za duży :).
  • 0

#26 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 16 września 2009 - 05:04

25 w piatek ide kolorowac i bedzie koniec :) dzisiaj zrobil mi tylko cieniowanie ladnie bo juz nie dal koles rady :D


/edytuj posta i wrzuć normalne rozmiary zdjęcia, inaczej post zostanie usunięty
/will


szkoda ze opcja pelnej edycji nie dziala (czyt. nie wczytuje sie) ale zebys nie poplakal sie to zmniejsze :)

Załączone pliki


Użytkownik will edytował ten post 16 września 2009 - 04:56

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#27 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 16 września 2009 - 05:09

teksty typu żebys się nie popłakał to zostaw dla znajomych;]

a co do samego tatuażu to dla mnie głupota.. tatuaż może fajny ale za duży, beznadziejne miejsce.. i jeszcze jeśli ma mieć kolory to już w ogóle.. :) no ale gratuluje jeśli ma Cie to uczynić fajniejszym czy tam przystojniejszym.. nie wiem co chciałeś tym osiągnać
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#28 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 16 września 2009 - 05:16

tatuaz dosyc duzy wiec nie wiem co w nim fajnego ale ok twoje plecy. Po opaleniźie widac ze czesto na plazy nie przebywasz , wiec wydales kase nie wiem na co jezeli i tak wielu pewnie tego nie zobaczy, a wydawac kase i zeby miec takie cos tylko dla siebie to dla mnie glupota ;] ale to ty juz wiesz najlepiej po co ci on
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#29 fantazja

fantazja

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 254 postów
  • Ską…d:okolice Bstoku

Napisano 16 września 2009 - 05:28

hehe jesli tylko dla niego to tez sobie go nie pooglada :)
  • 0

#30 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 16 września 2009 - 05:34

i tak g*wno o mnie wiecie wiec nie gadajcie za duzo bo to nie zdrowo jest
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#31 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 16 września 2009 - 05:36

Mi wystarczy, że wiem ze sie skaleczyles, dosłownie :P Za x lat jeszcze bedziesz plakac i bedziesz sie wstydzic pokazac z takim gownem. Rozumiem, jakis maly tatuaz, ale na cale plecy ? No tak ale nie ktorzy maja swoj niepowtarzalny styl xD
  • 0

#32 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 września 2009 - 05:42

to miala byc wielka czarna kropa ale tatuazysta musial pryszcze omijac;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#33 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 16 września 2009 - 05:46

ja podobnie uważam jak reszta przesadziłeś z tym tatuażem normalnie :X za duży i nie ładny ;/ ale twój gust twoje życie of course :)
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#34 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 września 2009 - 05:54

tak powaznie mowiac to konio zes se spaskudzil plecy. Tatuaz sam w sobie moze jakis zamysl ma, ale jest zbyt duzy i nieestetyczny w takim wydaniu.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#35 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 16 września 2009 - 05:58

bo kur*a jest dopiero robiony wiec jaki tu chcesz zarys ? jak nadmiar farby sie usunie bedzie zupelnie inaczej wygladac ...

jak macie mnie wk****ac to darujcie se i zamknijcie temat nie liczcie na efekt koncowy
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#36 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 września 2009 - 06:08

każdy robi to co lubi, jedni lubią dziarki, a innych kręcą chłopcy. On chciał sobie zrobić i zrobił, jego plecy, jego ciało także, że głupota pisać to nie powinniście.

Ja osobiście nie zrobiłbym sobie czegoś takiego, albo nawet w ogóle tatuażu, bo na starość jak ludzi widze z wytatuowanymi rękoma to dziwnie to wygląda, poza tym nie jestem z niczym tak związany strasznie, żeby owe rysunki posiadać.

Jak to jest Twoja pasja, podoba Ci się to to kontynuuj Kondżo.
  • 0
Dołączona grafika

#37 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 16 września 2009 - 06:10

tutaj akurat konio ma racje jego cialo i moze sobie z nim zrobic co chce:X jak bedzie chcial moze sobie siusiaka do d*py przykleic i nic wam do tego
tak samo co z tego ze bedzie caly czas schowany zrobil to dla siebie a nie zeby paradowac z jakims "nie fajnym" tribalem na lydce czy czole zeby pokazac jaki to ja jestem fajny bo mam tatuaz

a tak naprawde to 90% was zazdrosci albo boi sie wykroczyc poza utarte granice bo co sobie ludzie pomysla pracy nie znajde itp itd zascianek cholerny

a co do wzoru osobiscie mi sie niepodoba bo nie przepadam za takimi klimatami ale moze jak sie wygoi i barwnik sie wchlonie bedzie lepiej wygladac
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#38 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 16 września 2009 - 06:25

Ja osobiście nie zrobiłbym sobie czegoś takiego, albo nawet w ogóle tatuażu, bo na starość jak ludzi widze z wytatuowanymi rękoma to dziwnie to wygląda, poza tym nie jestem z niczym tak związany strasznie, żeby owe rysunki posiadać.


jedno z głupszych tłumaczeń jakie ludzie mówią na temat tatuażu.. grać w noge też nie będziesz bo spadniesz na kamyka zrobisz sobie ziaziu na główce a potem na starość brzydko będzie rana wyglądała?

a tak naprawde to 90% was zazdrosci albo boi sie wykroczyc poza utarte granice bo co sobie ludzie pomysla pracy nie znajde itp itd zascianek cholerny


mi mama nie pozwala :(


a i tak poza tym.. mówicie, że to jego ciało i może znim robić co che;> spoko.. ale my też mamy swoje zdanie i możemy je wyrazić na forum :) po to też chyba te foty wstawił, żeby ludzie skomentowali czy im sie podoba czy nie;]

Użytkownik will edytował ten post 16 września 2009 - 06:27

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#39 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 września 2009 - 06:32

ale dumbass tu nikt nie pisze o tym czy fajnie jest miec tatuaz czy nie tylko o kwesti tego ze ten akurat wyszedl brzydko. No ale poczekamy na efekt koncowy
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#40 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 września 2009 - 06:40

można wyrazić swoje zdanie Will, ale nie pisać, że to jest głupota, bo on uważa inaczej. Jemu się to podoba, on jest z tego zadowolony i krytykować nie można wprost tylko o to, że ma inne poglądy. Inaczej brzmi podoba mi się albo nie, a nie od razu, że to głupota.

grać w noge też nie będziesz bo spadniesz na kamyka zrobisz sobie ziaziu na główce a potem na starość brzydko będzie rana wyglądała?


tu totalnie nie wiem o co chodzi, ale nie pogrążaj się w ot.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0