Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Robert M & Barillo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 fasterbiq

fasterbiq

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Ską…d:Brzesko

Napisano 02 września 2009 - 07:11

Bardzo fajna nowa piosenka w wykonaniu Roberta M & Barillo'a, ale jak patrzyłem na komentarze innych to bardziej pisali o teledysku wiecie dlaczego:D?

http://www.youtube.com/watch?v=a-wzGJppCUo#movie_player


może was zaciekawi bo np ja takie muzyki lubię, ale wole też energy i hip hop i rzadko słucham piosenek typu TECHNO.

A skoro mowa o teledysku no nie powiem też niezły :D jak słuchałem tego pierwszy raz to myślałem, że to będzie słabe, ale okazało się mocne nie tylko ze strony muzyki:D

Ma ktoś jeszcze fajne muzy tego typu to niech napisze w komentarzu chętnie posłucham.
  • 0

#2 dopiero sie ucze

dopiero sie ucze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 22 września 2009 - 05:52

Jeśli dla Ciebie energy to rodzaj muzyki, to serdecznie pozdrawiam :] Robert M producentem jest niezbyt dobrym.
To, że na imprezie potrafi zagrać pokazał już parę razy, ale nuty ma zawsze jakieś takie monotonne. Może uda mu się odnieść sukces poprzez pokazanie "szałowego" teledysku, w którym o h00j wie co biega ;] I tak jest z resztą w przypadku WIĘKSZOŚCI dzisiejszych teledysków. Większość to poprostu jakaś kurfa, która biega, wali młotkiem i pokazuje cycki.
Takie coś to dla mnie głupota i chyba rzecz dla kogoś, kto woli posiedzieć w domu i popatrzeć na sztuczne dziewczyny niż gdzieś się wybrać i samemu zaznać x]
Może to troche dziwne co piszę, ale tak właśnie czuję :] I uwierz, dziewczyna da Ci na żywo to, czego nie da stado 100 dziwek wijących się po ekranie monitora/telewizora :)
  • 0

#3 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 22 września 2009 - 05:58

Robert M producentem jest niezbyt dobrym.

jeżeli tiesto puszcza jego kawałki w setach to rzeczywiście jest slaby NC


Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 22 września 2009 - 06:08

  • 0

ws2xe1.jpg


#4 dopiero sie ucze

dopiero sie ucze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 22 września 2009 - 06:01

Poczytaj co takiego ten cały Tiesto robi :] Tiesto kiedyś < Tiesto dziś :/ Trance'owa Verba
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0