Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Spar] Promania.Pl Vs Tawerna-Cs.Org


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marurban

Marurban

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 06 września 2009 - 01:31

NS jest dla ludzi ktorzy zaczynaja przygode z CS.
  • 0

#22 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 06 września 2009 - 02:24

A co przeszkadza oryginalny key do rozpoczynania przygody w CS ?
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#23 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 06 września 2009 - 02:57

Dobra przestańcie napinać już w tym temacie o ten ns ;s Admini się naradzą i zdecyduja, a poki co ta dyskusja jest bezsensu troche.
btw. nie wszyscy zaczynaja od ns np. ja ;s
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#24 cin3k

cin3k

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 06 września 2009 - 03:54

NoReflex mówiłem o tym, że możesz mieć czity na STEAM i VAC tego nie wykryje. Tu są czity i tu są czity.



Dlaczego sa na ns?

Moi znajomi nie grają w cs Hardocorowo ;] ogar i skilla mają, a na NS każdy zaczynał. Nie widzą poprostu sensu kupowania STEAM, oni nie myślą o jakiś klanach ligach etc. Zwyczajnie grają. 

Póki co mówie, mogę skołować około 7 osób ze steam, reszte dobiore ze znajomych, bo widze, że ten NS tak Was razi.


  • 0

#25 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 06 września 2009 - 04:24

jesli chodzi o mnie to nie ma sensu. Cinek na servie gra tylko 7 osob ze steam? nie wierze po prostu bierzesz tych ktorych chcesz, dajcie tam ogloszenie ze jest mecz i niech sie zapisza. zbierz 12 i wtedy mozemy pogadac o treminie.
  • 0

#26 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 września 2009 - 04:38

piszesz do nas, ze chcesz grac meczyk, fajnie. Gralismy raz, drugi, nie starczy tego dobrego? ;o chciales zebysmy my zalatwiali hstv oO litosci przeciez by nas wysmiali. juz nie chodzi o same haxy itd. nonsteam jak sama nazwa wskazuje za free ... nic nie zaplaciles za to i teraz my mamy grac z takimi ludzmi, ktorzy graja w gre, na ktora kiedys , ktos poswiecil mase swojego czasu bo byla to jego praca i Ty za nia nie zaplaciles ... żerujesz na czyjejs pracy :X a MY jako TAWERNA grajac z takimi ludzmi jak WY akceptujemy taka wolna amerykanke, nie owijajac w bawelne: kadziez :X

spokojnie kolego rozmawiaj z nami, na innych forach wiekszych steamowych serverow to by cie zmieszali z blotem, osmieszyli i pobanowali, a my chcemy dojsc do porozumienia ...


przemysl jeszcze raz czy tak bardzo chcecie z nami grac: ps: gralismy juz dwa razy i jakie byly wyniki? myslisz, ze jak raz z nami zagracie to wasz server zyska 10 sponsorow i 100000000 unikalnych odwiedzin na forum?? pfffff to jest o wiele wiecej ciezkiej pracy niz sobie mozna wyobrazic
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#27 Marurban

Marurban

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 06 września 2009 - 05:30

Generalnie na STEAMie dzieci Neo boja sie stracic konta dlatego jest mniej haxow niz na NS, na ktorym cie zbanuja na ip/nick. Ip moge sobie zmienic a nick tym bardziej.
  • 0

#28 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 06 września 2009 - 09:00

NoReflex mówiłem o tym, że możesz mieć czity na STEAM i VAC tego nie wykryje. Tu są czity i tu są czity.



Dlaczego sa na ns?

Moi znajomi nie grają w cs Hardocorowo ;] ogar i skilla mają, a na NS każdy zaczynał. Nie widzą poprostu sensu kupowania STEAM, oni nie myślą o jakiś klanach ligach etc. Zwyczajnie grają. 

Póki co mówie, mogę skołować około 7 osób ze steam, reszte dobiore ze znajomych, bo widze, że ten NS tak Was razi.


po 1. na NS jest ich więcej.
po 2. NS to nie patrząc nielegalna wersja cs.
po 3. nie każdy zaczynał na NS.
po 4. nie trzeba grać w ligach, grać nałogowo żeby mieć steama;]
po 5. po co w ogóle pytanie o HSTV?
po 6. Niestety nie zgadzamy się na mecz z zawodnikami Non Steam, jeśli uważacie, że źle robimy to idźcie do innej organizacji i spytajcie ich, czy zechca z wami zagrać ;)
no i po 7. Zamykam temat bo tylko niepotrzebne spiny się robią :) jeśli zbierzecie pełną liste graczy steam i nadal będziecie chcieli zagrać, napisz do mnie to Ci temat otworze i wtedy w spokoju możecie się ugadywać na spotkanie :)

pozdrawiam

-------------

Otwieram na prośbę Cinka

Użytkownik will edytował ten post 11 września 2009 - 04:59

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#29 cin3k

cin3k

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 11 września 2009 - 04:33

Dobra załatwie graczy STEAM, może ciut mniej ich znam, no ale widze wymogi macie...




Gramy w next week tj. 20.09.09 (niedziela)

             godzina: 20:00

                   10 vs 10 



pasi wszystko?




  • 0

#30 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 11 września 2009 - 05:08

załatwisz graczy STEAM ? tzn zbierasz znajomych czy robimy fun match promania vs tawerna?
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#31 cin3k

cin3k

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 22 września 2009 - 02:07

Witam,

Zagramy jak mój stan zdrowotny się ustablilizuje...


Przez cały tydzień leżałem w szpitalu... Jak wszystko wróci do normy napisze nowy temat i zagramy...

Możecie zamknąć.


  • 0

#32 POLAK

POLAK

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 22 września 2009 - 02:39

Ja jak cos też chętnie bym sobie zagrał :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0