Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stare Gry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dopiero sie ucze

dopiero sie ucze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 17 września 2009 - 05:34

Witam. Nie znalazłem takiego tematu więc sam go zacznę :)

Więc ... Poziom ostatnio wydawanych gier (przynajmniej na pc) mnie dobija. Ja rozumiem grafika, fizyka i inne duperele. Ale gdzie miodność? Większość gier wyłączam po mniej niż 2 godzinach gry, ponieważ nie widzę w nich nic szczególnego. Wyjątkami ostatnimi czasy były Wolfenstein 2 i Call of Juarez: Więzy Krwi, które jako tako trzymają poziom.
Może znacie jakieś grywalne gry, mogą być stare (np z amigi, commodore, psx'a). Mam emulator amigi, psx'a więc problemu raczej nie będzie.
Pamiętam, jak będąc jeszcze bardzo młodym człowiekiem pocinałem z wujkiem na amidze we Franko, Lemmingi, Lotusy, Froggery, Baby Joe i wiele innych gier, których tytułów teraz sobie niestety nie przypomnę. A jak wujek kupił PSX'a to poprostu masakra. Gra logiczna - Kurushi. Polecam z całego serca jeśli ktoś nie grał :) Nawet World of Goo się chowa wg. mnie ^^
Właśnie za czasów świetności PSX'a wychodziły chyba najlepsze gry w stosunku grafika/grywalność.
Metal Gear Solid, wszystkie części Crasha, najlepsza wg. mnie ścigałka czyli Gran Turismo, Resident Evil i wiele, wiele innych ;]
Zachęcam do wypowiedzi i pozdrawiam.
  • 0

#2 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 17 września 2009 - 05:51

Z aktualnych gier - krótkie - Call Of Duty 4, Mass Effect też krótkie, ale trzymają poziom pod względem fabuły i miodności. Gothici wszystkie poza trójką i zmierzchem bogów są do zainteresowania. A ten wolf, to jakaś paranoja wg mnie ;D RTCW klasyk i 100x lepsze niż ten Wolf. Age of Empires 2, prosta a zarazem grywalna strategia to dzisiaj. Z dzisiejszych gier jeszcze Wiedźmin i Bioshock trzymają też poziom. A tak to wszystko przed 2004/2003 rokiem warte zainteresowania. Dopiero Far Cry zaczął pier.... rynek i tylko w grafike w grach iśc ;D
  • 0

asdasdas


#3 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 17 września 2009 - 06:42

musze stwierdzic ze wiedzmin jest nalepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem !! zwroty akcji odpowiednia fabula grafika tez nie jest jakas miazga ale na poziomie odpowiednim i z niecierpliwoscia czekam na wiedzmina 2 ! O !
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#4 Marurban

Marurban

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 17 września 2009 - 07:00

Fable - moze i krotkie ale ma wszystko czego trzeba. Mozna przejsc calosc od 6-15 moze 20h. Osobiscie przeszedlem gre z 4x.
  • 0

#5 dopiero sie ucze

dopiero sie ucze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 17 września 2009 - 08:37

Fable było dobre, w Fable 2 niestety nie grałem :/ Kupuje PSX'a za 40 złotych z 2 padami i będę z kumplami w Crash Bash młucił x]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0