Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie Dziala Dzwiek W Cs :O


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 06 października 2009 - 08:09

Witam. Podlaczam sluchawki i nie mam dzwieku. A muzyke i w ogole filmy czy cos to wszystko slysze tylko nie w cs-ie. Gdy odlaczam sluchawki to mam dzwiek w cs, a jak podlacze z powrotem to nic nie slysze w sluchawkach. Co sie stalo ? ! Od razu mowie, ze nic nie instalowalem i wszystko mam po staremu. Nie gralem miecha w cs i zagralem bodajze w niedziele ze 2h i wszystko bylo ok, a wczoraj wbijam na cs a tu nie ma dzwieku :O myslalem, ze moze byc to spowodowane tym, ze szukalem serwerow i sciagalem tam rozne p*****y, ale przeinstalowalem steam wraz z cs i mam to samo. Mam glosniki 5:1 wiec sluchawki podlaczam do regulatora.
  • 0

#2 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 06 października 2009 - 09:06

typje... sluchawki masz zepsute.


  • 0



#3 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 06 października 2009 - 09:08

Mówisz, że na głośnikach wszystko Ci chodzi, a jak podłączasz słuchawki do cs'a to nie masz dźwięku. Spróbuj podłączyć je i włącz film, wtedy daj znać czy masz dźwięk, jak nie to znaczy, że słuchawki albo wejście do nich masz zrypane...
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#4 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 06 października 2009 - 09:28

nie ten dział, przenoszę
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#5 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 10 października 2009 - 04:54

bua nie typjuj tam jak nie umiesz czytac...Kazdy dzwiek mi dziala, muzyka, filmy, doslownie wsyzstko tak jak bylo, gdy wlaczam cs i podlaczam sluchawki do regulatora glosnosci ( mam glosniki 5:1 wiec mam tam wejscie do sluchawek w tym regulatorze ) i daje na full glosnosc wbijam na cs i jak strzelam to slysze doslownie pare decybeli dzwieku tak jakbym mial 1% wlaczonego dzwieku w winampie. Zauwazylem takze, ze to jest cos ze steamem, poniewaz gdy ktos do mnie pisze takze doslownei minimalnei slysze na ustawionej full glosnosci ten dzwiek przy odbiorze wiadomosci. Tylko najlepsze jest to, ze gdy wylacze sluchawki mam dzwiek normalny na glosnikach, gdy wlaczam z powrotem mam zje**ne. Powtarzam na sluchawkach slysze normalnie muzyke, filmy, doslownie wszystko oprocz dzwieku w cs, ale traczej na pewno jest to zwiazane ze steamem, bo dzwiek odbioru wiadomosci takze jest bardzo slabiutki. Pomozcie !!!
  • 0

#6 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 października 2009 - 04:58

Moim zdaniem wiruski siadły Ci na csa, przeskanuj csa całego
I jeszcze raz zobacz ustawienia w cs :D

Użytkownik Ex^it edytował ten post 10 października 2009 - 04:58

  • 0
Dołączona grafika

#7 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 10 października 2009 - 04:59

a sorry, nie przeczytalem dokladnie.

reinstalowales steam? albo w opcjach poszukaj gdzies.
  • 0



#8 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 10 października 2009 - 05:04

przeinstalowalem doszczetnie steama, usunalem wszystko i mam to samo, dziwne cos tu jest, bo dzwiek wiadomosci gg na sluchawkach takze mam zje**ny, czy to moze przez gg ?

P.S. Wyklogowalem sie i dzwieku wylogowywania i zalogowywania takze mam zje**ny, czyli wychodzi na to, ze normalnie dziala mi tylko muzyka i filmy. Co sie dzieje ?? !!

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 10 października 2009 - 05:05

  • 0

#9 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 października 2009 - 05:09

Albo realteka zainstaluj innego :D
I wtedy zobacz :D
  • 0
Dołączona grafika

#10 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 10 października 2009 - 05:15

Kurde, bo gralem sobie w pewna niedziele i wiem, ze szukalem wtedy serwera jakeigos w zakladce "Internet" i lazilem po roznych serwerach i sciagalem rozne p*****y, ale dzialalo mi i potem na next day sie zrabalo i nie dziala mi etraz nic, ale czemu dziala muzyka i filmy ? O CO CHODZI KURDE POMOCY :C

P.S. Sprawdzilem takze czy na tyoutube mi dziala i d*pa ! Tez nie dziala ! A wiec reasumujac: muzyka i filmy mi dziala normalnie, a reszta dzwiekow nie dziala w sluchawkach ! Totalnie sie zamotalem i nie mam pojecia juz o co biega :O

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 10 października 2009 - 05:28

  • 0

#11 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 października 2009 - 05:42

No jak nic poraddzic nie możesz reinstal systemu pomoze napewno :D
  • 0
Dołączona grafika

#12 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 10 października 2009 - 05:43

Zawolam kuzyna on sie zna na kompach moze cos pomoze to dam info potem co to bylo, a jak nie to sprobuje przeinstalowac sterowniki od dzwieku a jak to nawet nie pomoze to format :C
  • 0

#13 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 10 października 2009 - 11:21

zobacz sobie po prostu w ustawieniach dźwięku czy masz wszystko pod głoszone tj. Głośność główna, wave itd. bo ja też kiedyś którąś z tych opcji miałem przyciszoną i nie działało :/
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#14 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 października 2009 - 11:41

Dołączona grafika

Te opcje rozwin wszystkie i wszystko na full

Użytkownik Ex^it edytował ten post 10 października 2009 - 11:41

  • 0
Dołączona grafika

#15 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 10 października 2009 - 11:54

muzyka i filmy mi dziala normalnie, a reszta dzwiekow nie dziala w sluchawkach

exit czytaj zanim coś napiszesz, mam dość mocne wrażenie że ostatnie posty piszesz byle pisać. Są pewne rzeczy oczywiste...



Zadam pytanie, na które oczekuję odpowiedzi, wydam serię poleceń do których proszę się zastosować :)

pytanie: czy nadal podłączasz słuchawki tylko do subwoofera? [ czy tam do innego urządzenia obsługującego zestaw głośników ]



Notka pomocnicza: spróbuj uruchomić steam (potestuj, czy nadal ten sam problem), a w momencie kiedy masz włączonego steama włącz jakiś film albo coś, gdzie słuchawki normalnie działały. I zdaj raport: czy w momencie uruchomionego steama w tle np. film chodzi normalnie czy też jest klapa (chodzi o dźwięk ofkors jakby się exit pytał).

Użytkownik AmCIEk edytował ten post 10 października 2009 - 11:55

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#16 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 11 października 2009 - 10:34

Podlaczylem sluchawki z tylu do wejscia od komputera a nie do regulatora glosnosci od glosnikow i mam to samo, muzyka, filmy, a nawet diablo II normalnie dziala, a takie rzeczy jak youtube itp., cs i wylogowywanie i zalogowywanie na kompa, czyli dzwieki od windowsa takze nie dzialaja ( dzialaja, ale na max glosnosci slysze strzelanie z USP jakbym ustawil 5% dzwieku w winampie ) i warto dodac, ze nie mialem wlaczonego steama, wiec wnioskuje, ze to nie jest przez steama, a raczej jakis wirusek, ktory mi blokuje cos no nie wiem nie potrafie sprecyzowac tego. Przeskanuje kompa i zobacze co dalej, ale mam takze przypuszczenia, ze moga byc to zrabane sterowniki od karty dzwiekowej. Raz jeszcze powiem, ze gralem sobie w pewna niedziele wszystko bylo ok, nastepnego dnia w poniedzialek wlaczam kompa, odpalam cs, a tu juz nie dziala, czy moglo to byc spowodowane tym, ze wchodizlem na rozne serwery i sciagalem rozne p*****y ? Przeinstalowalem calego steama wraz z cs-em wiec soundy powinny byc doszczetnie usuniete chyba, ze wgralo mi sie cos podobnego do tych reklam explorera co same wyskakuja keidys tak mialem wlasnie. Co poradzicie ?

P.S. Ex!t mam all na full i przypominam raz jeszcze, ze wszystkie ustawienia mam dokladnie tak samo jak zawsze byly.

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 11 października 2009 - 10:35

  • 0

#17 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 11 października 2009 - 11:12

A jaką masz scieżke dzwiękową???
Domyślną czy inną jakąs :D

Użytkownik Ex^it edytował ten post 11 października 2009 - 11:13

  • 0
Dołączona grafika

#18 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 11 października 2009 - 11:15

Jesli chodzi Ci o schemat dzwiekowy to mam ustawiony jako domyslny dla Windows XP.

P.S. Przeskanowalem kompa i jedyne co mi wynalazl to 7 roznych p*****ek od aequitas tego zalosnego programiku potrzebnego do ESL.
  • 0

#19 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 11 października 2009 - 01:24

Ja np: podpiołem swoją więze do kompa i mam to samo co ty nie wiem co trzeba zrobic a reaalteka innego instalowałes???
  • 0
Dołączona grafika

#20 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 11 października 2009 - 01:45

nie, jutro przyjdzie do mnie kuzyn to cos pokombinuje
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0