Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Skarga] Pcl Team - Cs-Pantarhei.Com


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 slonko razi

slonko razi

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 października 2009 - 07:44

Mecz: PCL TEAM - CS-PantaRhei.com (25.10.2009 godzina 18:00, serwer 1)
Runda lub minuta na demku: n/a
Opis wydarzenia: Skarga dotyczy spraw organizacyjnych rozpoczęcia jak i trwania całego meczu. Moja drużyna czyli CS-PantaRhei.com w kompletnym składzie weszła na serwer w wyznaczonym czasie, drużyna przeciwna (PCL TEAM) również była już w komplecie. Wg terminarza mecz miał rozpocząć się o godzinie 18:00. Zgłoszenie gotowości do meczu nie przyniosło żądanego efektu. Serwer nie był jeszcze ustawiony, brak pliku konfiguracyjnego i zerowy kontakt z administratorem na czas trwania meczu. Mecz rozpoczął się z 20 minutowym opóźnieniem i mimo to serwer dalej nie był prawidłowo ustawiony. Po rundzie nożowej i wybraniu stron rozpoczęliśmy mecz. Po trzech pierwszych rundach wygranych przez nas po stronie CT zgłosiliśmy uwagę, że serwer dalej jest źle ustawiony, ponieważ w regulaminie jest napisane, iż czas trwania każdej rundy ma wynosić 1 min. 45 sek., natomiast było ustawione na 4 minuty. Mimo, że wygrywaliśmy zgłosiliśmy to, ponieważ kiedy w drużynie przeciwnej został jeden gracz a u nas było ich jeszcze kilku to przez ok 3 minuty musieliśmy bronić leżącej paki. No dobrze zgłoszenie poszło, strona przeciwna zażądała regulaminowej przerwy i tak też się stało. Podczas trwania przerwy Administrator zabrał się za ustawianie serwera a była to już godzina 18:30. W czasie tej przerwy zaszły zmiany takie jak zmiana czasy trwania rundy z 4 minut na 1 min. 26 sek, freeztime 12 sek., oraz autokill "0", które wcześniej miało wartości 1, co skutkowało zabiciem w następnej rundzie za zabicie gracza ze swojej drużyny. Po tych ustawieniach był koniec przerwy i nastąpił restart meczu. Mecz od tego momentu aż do jego zakończenia był nieregulaminowy, ponieważ czas rundy wynosił 1min. 26 sek. (freeztime 12 sek.). W połowie meczu również zażądaliśmy restartu meczu aby w końcu rozegrać go zgodnie z regulaminem co nie przyniosło efektu.

Dlatego protestujemy aby unieważnić wynik meczu i rozegrać go ponownie w terminie odpowiadającym obydwu stronom i pod nadzorem bardziej doświadczonego i kompetentnego Administratora.

Przepraszamy drużynę PCL-TEAM pisząc tą skargę ale chcemy grać fair play. Administratorowi chcemy bardzo podziękować za zaangażowanie i brak doświadczenia.

Jeżeli nie zostaną wyciągnięte z tego zdarzenia odpowiednie wnioski i nie dojdzie do powtórzenia meczu jesteśmy skłonni zrezygnować w dalszym udziale tejże ligi.

Pozdrawiam

Użytkownik slonko razi edytował ten post 25 października 2009 - 07:53

  • 1

#2 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 października 2009 - 07:52

Po 1 - ta cała chora sytuacja, nie jest z winy administratora tylko serwerów hostingowanych przez Pukawkę. Nie wiadomo czemu, tuż przed meczem wszystkie configi znajdujące się na serwerze, zresetowały się. Dlatego też, HLTV, które dziś osobiście ustawiałem i sprawdzałem, również nie działało jak należy.

Oczywiście za zgodą obu stron, mecz może zostać unieważniony i rozegrany ponownie w ustalonym terminie.

EDIT

Proszę obu kapitanów, aby zgłosili się do mnie w celu ustalenia, co robimy w tej sytuacji.

Użytkownik Blood edytował ten post 25 października 2009 - 08:01

  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#3 wiciu-ck

wiciu-ck

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 25 października 2009 - 08:13

Potwierdzam to co napisał słonko.
Kontakt z administratorem miałem ja (zgłosił się do mnie na GG), wy też mieliście ponieważ GG jest podane w informacjach ogólnych.
Dostałem rcon na mecz oraz nazwę pliku cfg do resów (nic więcej - nazw plików do ustawień cfg itp nie miałem i na gg mi nie podał sędzia)
Zgadza się początkowo serwer nie był ustawiony w ogóle do rozgrywania turnieju.
Zgłosiłem to administratorowi na GG i zaczęli poprawiać.
Złe ustawienia uległy zmianie.
Zaczęliśmy mecz z opóźnieniem.
Po 2-3 rundach zorientowaliśmy się że freeztime jest zły, runda 4 minuty, autokill złe itp
Daliśmy pause napisaliśmy przeciwnikom że kontaktuje się z administratorem/sędzią co w takim wypadku zrobić i żeby poprawił ustawienia.
Na GG rozmawiałem z administratorem i znowu poprawili błędy, ale nie do końca, bo runda trwała 1.26 chyba.
Daliśmy restart.
Zaczęliśmy grać od nowa przeciwnicy się zgodzili pisząc żebym dał rr.
W czasie meczu (mam na demie) rzeczywiście ktoś napisał żeby dać restart czy coś takiego ale nikt nie dał pausy aby skontaktować się z administratorem/sędzią i graliście dalej w tej rundzie więc my też graliśmy bo była nie jasna sytuacja czy się zbijacie czy nie itp.
Prośby nie ponowiono.
Po poprawkach jedyny błąd jaki zauważyłem to krótsza runda o 15 sekund niż regulamin przewiduje.

Myślę, że powtarzanie spotkania nie ma sensu 15 sekund nikogo nie zbawi, a rund i tak nie dogrywaliśmy do 1.26 sek
Piszę z pozycji drużyny wygranej, dlatego nie chcemy powtórki, ale rozumiem, że jakbym był po drugiej stronie to możliwe, że chcielibyśmy tego samego.

Zastosujemy się do decyzji sędziów, choć tak jak pisałem nie zgadzamy się na powtórkę.
Obie drużyny miały krótszy czas o 15 sekund, my zaczynaliśmy w Terro (po naszej przegranej w nożówce przeciwnicy wybrali CT) więc to my musieliśmy się spieszyć a wy mniej bronić bomby.
  • 0

#4 slonko razi

slonko razi

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 października 2009 - 08:27

wiciu-ck doskonale Cię rozumiem, tutaj już nie chodzi o wynik. Liczy się fakt, że mecz był jednym wielkim nieporozumieniem. Szczerze Tobie i Twojej drużynie gratuluję wygranego meczu mimo tak ekstremalnych warunków które oczywiście dotyczyły obydwu zespołów. Regulamin jest po to aby go przestrzegać. Nie obwiniamy drużyny PCL-TEAM o to całe zajście.
Skoro nie wyrażacie chęci powtórzenia meczu już zgodnie z regulaminem i profesjonalnym podejściem organizatora składam jako przedstawiciel CS-PantaRhei.com oficjalną rezygnację z dalszego udziału w turnieju, a Wam życzę sukcesów w tym przedsięwzięciu już w normalnych warunkach.

(czekamy na dalsze info w sprawie rewanżu)

Pozdrawiam

slonko razi

CS-PantaRhei.com

Użytkownik slonko razi edytował ten post 25 października 2009 - 08:38

  • 1

#5 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 października 2009 - 08:56

Nie chcę wchodzić w kompetencje moich organizatorów dlatego nie chcę tu się autorytatywnie wypowiadać.

Jedynie co chcę stwierdzić to to, że prosiłbym o nieoczernianie za całą tą sytuację administratorów. Przyjrzalem się pobieżnie logom i rzeczywiscie robili wszystko tak jak powinni. Nie muszę przeciez nikomu mówić chyba, zę 3 komendy rcona do konsoli to mozna po ciemku zrobić. Tam nie bardzo było się gdzie pomylić zwłaszcza, że wszystkie komendy ładowane są z konfiga.

Dość prawdopodobną sytuacją jest po prostu to, że serwery pukawki zawiodły w najważniejszym momencie. NIestety jest to poza naszym zasięgiem i jedyne co w tej kwestii możemy zrobić to po prostu zmienic firmę obslugującą.

Co do samej sytuacji pomiędzy tymi dwoma druzynami:
czas dotyczył obu druzyn. To nie bylo tak, że jedna druzyna grała z czasem 1:45 a druga z 1:26. Dlatego uważam, że czynnik czasu jeżeli miałby znaczenie to mecz byłby bardziej wyrównany niż 16:4. Oczywiscie nie ukrywam faktu, że dobrze aby mecz rozegrany był zgodnie z regulaminem, bez stresu.

W takim wypadku myslę ze obecna sytuacja jest patowa i rozwiązac ją moze jedynie dobra wola kapitanów.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#6 tier

tier

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 25 października 2009 - 10:01

wtrace sie do watku. Slonko razi jako przedstawiciel CS-PantaRhei.com nie powinienes rezygnowac z daleszej czesci turnieju. Liga jeszcze sie nie konczy. Macie jeszcze 2 mecze przed soba. 1 przegrany mecz nie oznacza konca turnieju. A problemy dzis z serverami mieli wszystkie grajace druzyny i z tego co mi wiadomo nie jest to wina adminow tylko firmy hostingowej czyli Pukawki bo tak jak napisal kolega wyzej filozofii w zarzadzaniu serverem nie ma zadnej gdy all jest tak jak powinno byc a tak dzis nie bylo. Moim zdaniem jako obserwatora mecz pomiedzy wami a PCLem nie wymaga powtorki a wy jako druzyna powinniscie wygrac nastepne spotkanie i grac nadal w lidze do samego konca. Rozumiem Wasze pretensje ale zarowno WY jak i przeciwnicy graliscie na podobnych warunkach. Na koniec chce zaapelowac do Was: Nie rezygnujcie koledzy z CS-PantaRhei.com :>

Użytkownik tier edytował ten post 25 października 2009 - 10:03

  • 0

#7 Enjoy

Enjoy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 25 października 2009 - 11:24

jako jeden z graczy tego spotkania powiem tak
mecz powinien zostac powtórzony i zgoda lub nie zgoda teamow na powtórke jest mało istotna Trzymamy sie regulaminu!!! moge sie rozpisywac, przedstawiac argumenty itd itp ale po co sprawa jest bardzo prosta regulamin mówi runda trwa 1:45 s [ jedna minuta czterdzieści pieć sekund] w naszym przypadku runda trwala 1:25 s po restarcie po wgraniu configa itd wiec nie bede sie rozpisywal ze przy rundzie 3 minutowej wygrywalismy 4:0 potem pausa i na nowo wsio bez sensu . Na kazda runde mamy taktyki przygotowane może wyczekujemy runde do 1;15 itd malo istotne takie zmiany w trakcie gry sa nie dopuszczalne, ustalenia mielismy co do każdej rundy wytraciliscie nas z rytmu .
Skoro takie argumenty wam nie wystarczaja to ten turniej to chyba jakas pomylka najwazniejszym pkt w tym sporze jest :
2.14. Każda runda trwa 1 min. 45 s.
ktos chyba pisal regulamin i sie nad nim namęczył a wy olalilście gościa który pisał przez całą noc regulamin
a wiec czy mecz był przeprowadzony zgodnie z regulaminem NIE
czy uznajecie ten mecz przeprowadzony niezgodnie z w/w pkt regulaminu tak?? WTF
wiec po co regulamin ????
Po co napisaliscie cos czego sie respektujecie .
W przypadku brakow ss itd bedziecie karac a co w przypadku kiedy organizator nie wywiazuje sie z regulaminu ??
Skoro w ta strone mozna to i w druga także


reasumujac mecz obojetnie kto wygral kto przegral kto zawalil czy nie czy wina lezy po stronie admina organizatora lub teamu lub hostingu malo wazne mecz przeprowadzony nie zgodnie z regulaminem !!!!!
wiec mecz nieważny i obojetnie czy my sie zgadzamy czy sie nie zgadzamy z decyzja co do uznania meczu w tym przypadku zostal naruszony pkt regulaminu i z tego tytulu m,ecz jest NIEWAŻNY jeżeli bedzie uznany przez was wynik tego spotkania złamiecie regulamin ktory sami napisaliscie i o ubiegaliscie azebysmy go zaakceptowali . Gdzie tu sens jezeli wy go nie akceptujecie ?? Wtakim przypadku nastepne zaplanowane spotkanie Team nasz bedzie 5 minut przed wyznaczona godzina meczu a nie 15 bedziemy uzywac zabronione skrypty bo dlaczego nie mozemy skoro wy mozecie sobie zmieniac czas trwaniea spotkania itd itp mógłbym pisac wywody przez nastepne godziny rozumie zespół z którym zesmy grali boja sie stracic pkt. gdyż wiedz a ze jestesmy lepsi boja sie do tego stopnia ze sami przymykaja oczy na złamany pkt regulaminu . nie czas szukac winnych tak jak powiedzialem jezeli młodzież juz jest uczona naciagania nie respectowania czegos co sami stworzyli to jak nasz kraj bedzie wygladal to tak jak parlament ustala nowe ustawy a parlamentarzysci tego nie respectuja .
Pozdrawiam administracje za tak nie przemyślana decyzje trzeba umiec przyznac sie do błedu , może to wina mojego Teamu że ustawilismy nieregulaminowy czas spotkania i na sile chcemy przymknac na to oko to przymknijcie oko na tych ktorzy nie beda wypelniac postanowien waszego regulaminu proponuje kazdemu dac szanse jedna na zlamanie go tak ja wy panowie daliscie przyklad taki że wstyd .
  • 0

#8 wiciu-ck

wiciu-ck

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 25 października 2009 - 11:26

Skarga słuszna, bo rzeczywiście serwer był nie bardzo przygotowany (już nie ważne z czyjej winy, ale nie zespołów pcl i phantarei).
Czytałem posty tutaj, rozmawiałem z osobami z teamu, administratorem turnieju oraz kapitanem Phantarei.
I napiszę tak... na początku były złe ustawienia... starałem się i zgłosiłem adminom i poprawili.
Okazało się że nie wszystko.... wcisnęlismy pause, skontaktowaliśmy się z adminem, poinformowaliśmy o problemie, naprawili i zgodziliśmy się na restart (oba teamy).
Okazało się znowu że jeszcze runda jest nie tak czyli jest 1.26 a nie 1.45, ale oba teamy tak miały (my niby gorzej bo w terro zaczynaliśmy), podjeliśmy więc decyzje, że jeśli przeciwnicy grają to my też.. krótsza czy też dłuższa runda o 15 sekund nie wypacza wyniku meczu tak bardzo jak np podgląd przeciwników (a tak było na początku)
Przeciwnicy napisali jedno zdanie żeby dać restart (czy coś takiego) ale grali dalej i nas "zabijali" nie wciskając pausy więc my też graliśmy dalej bo podczas rozgrywki trudno stać na respie i czekać na jakieś decyzje (potem byłoby na nas że nie chcieliśmy grać albo coś)
Pause można było wcisnąć i rozstrzygnąć to po kontakcie z administraotrem/sędzią turnieju i zacząć spotkanie od nowa lub przełożyć.
Można było też przenieść się na serwer turniejowy PCL lub Phantarei (jeśli są) i jeśliby odpowiadały pingi itp zagrać tam ale obie drużyny nie pomyślały o tym niestety.

Kolejna sprawa dzisiaj (wczoraj może też nei wiem) kilka zespołów miało podobne sytuacje z problemami i żaden mecz nie zostaje powtórzony.

Dalej... kilka osób z teamu pcl nie chce grać powtórki, bo uważa tak jak tier i inni że obie drużyny miały tak samo "pod górkę", taki błąd nie wypacza wyniku oraz że rezygnując z turnieju stawiacie nas "pod ścianą" że mamy dokonać wyboru. Co będzie jak (tfu tfu) w następnym meczu też runda będzie trwała 1.36? lub coś innego się zdarzy losowego (wiadomo że maszyny nie zawsze działają jak należy) też zrezygnujecie? i będzie tylko większy kłopot.

Podsumowując.
Dobra wola jest, bo mimo iż traktujemy turniej poważnie i chcemy wygrać;) to liczy się zabawa i spędzony czas przy grze, ale na powtórkę się nie zgadzam w zaistniałych okolicznościach (nie było pausy i próby rozwiązania problemu podczas meczu, skarga od razu z rezygnacją coś ala szantaż;) )

Jakby była to sama skarga bez rezygnacji i stawiania nas w takiej sytuacji to może inaczej byśmy na to popatrzyli.

Tak jak już pisałem kilka zespołów też miało dzisiaj problemy i mecze nie będą powtórzone. Krótsza/dłuższa runda o 15 sek (z przyczyn losowych) nie wypacza wyniku meczu. Skarga wraz z rezygnacją z turnieju jak się nie zgodzimy na powtórkę też nei na miejscu wg mnie
Dlatego taka decyzja teamu pcl a nie inna.

Tak samo jak tier apeluję do was żebyście nie rezygnowali z turnieju i poddawali się, z takich losowych przyczyn i wcale wg mnie nie wymagających powtórzenia całego meczu.

Wiem, że takie słowa z pozycji drużyny wygranej mogą się wydawać dziwne, ale naprawdę decyzja nie była łatwa, po tym co przeczytałem tutaj i po rozmowach z innymi zdecydowałem jak wyżej. Po za tym administracja czeka na naszą decyzję więc musiałem napisać tutaj

Czekam na decyzję organizatorów.

wiec nie bede sie rozpisywal ze przy rundzie 3 minutowej wygrywalismy 4:0 potem pausa i na nowo wsio bez sensu .


wygrywaliście bo próbowałem skontaktować się z administratorem w celu zgłoszenia kolejnych błędów i co zrobić, panował ogólny chaos w teami ze względu że zamiast grać skupialiśmy się na GG, na decyzji jedni grali inni czekali aż wcisneliśmy pause i rozwiązaliśmy problem....

runda trwająca 4 minuty byłaby problemem ale 15sek uważam że to za dużo do powtórzenia meczu oraz przy tych okolicznościach (rezygnacja z turnieju jak nie będzie powtórki) niestety podjeliśmy taką decyzję. Postawiono nas w sytuacji dosyć mało komfortowej jako wygrana drużyna ale czytając powyższe posty uważam, że to słuszna decyzja. Po za tym boję się że jeśli coś w przyszłości będzie nie tak również będziecie pisali że rezygnujecie jeśli coś tam i kolejne teamy będą miały taki problem jak dzisiaj ja.

Nie atakuję zespołu Phantarei i szanuję ich jako przeciwników oraz w pewien sposób rozumiem, niestety powyższe posty i postawienie tak sytuacji zdecydowały o takim przebiegu "skargi" i mojej opinii.


P.S. przepraszam za dwa posty pod sobą ale pojawiła się nowa odpowiedź jak pisałem.. proszę połączyć bo chyba nie mogę

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 25 października 2009 - 11:40
polaczylem posty

  • 0

#9 slonko razi

slonko razi

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 października 2009 - 11:59

Jak już wspomniałem wcześniej nie winię za to drużyny przeciwnej. Decyzję oczywiście uszanuję, lecz nawiążę do jednego. Mianowicie piszecie, że większość zespołów miała problemy. Dlaczego zatem nie skorzystają z przywileju złożenia skargi/protestu jeśli spotkanie nie odbyło się zgodnie z regulaminem? My skorzystaliśmy z tego prawa dlatego powstała zaistniała dyskusja. Powróćmy na moment do początku meczu, ustawienie 4 minuty na rundę, czy ktoś z PCL zgłosił, że jednak coś jest nie tak, że serwer nie jest przystosowany do grania? Nie, zgłosiłem to ja, mimo, że moja drużyna miała prowadzenie. Ale dobrze, nie rozdrapujmy ran.

Pisałem już, że w przypadku powtórzenia meczu nie będzie miał znaczenie wynik, czy wygramy czy przegramy. Liczy się komfort w jakim ma przebiegać to spotkanie, gracze są nastawieni pozytywnie do takiej gry i wynik nie ma znaczenia bo liczy się zabawa. Ale sytuacja, gdzie czekaliśmy 20 minut na pierwszy start stawała się bardzo irytująca, a gdy okazało się, że serwer nie jest ustawiony miałem ochotę wyjść. Bo skoro ktoś organizuje takie przedsięwzięcie to moim zdaniem wszystko powinno być gotowe na 101%. Cóż bywa, ktoś dał przysłowiowej d*py. Rozumiem decyzję zespołu PCL, pewnie gdybyśmy wygrali na tych samych warunkach, też zgłosilibyście protest.

Ktoś wspomniał, że obydwie drużyny grały na tych samych ustawieniach. Tak grały, ale ustawienia te nie były zgodne z regulaminem i ile razy można to jeszcze wałkować? Przecież tak jak napisał Enjoy, ktoś namęczył się, żeby inni go przestrzegali i nie dochodziło do sytuacji takich jak ta teraz.

W takich momentach administrator powinien przełożyć spotkanie, bo co to za przyjemność biegać 20 minut po mapie w oczekiwaniu na start?

No cóż, nie wyszło. Najlepszym się zdarza. Decyzję o rezygnacji podtrzymuję.

Drużynie PCL-TEAM, na serwerach których miała start moja przygoda z cs życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach, a panom zajmującym się serwerami w czasie takich imprez większego ogarnięcia.

Miłego wieczoru.

slonko razi

CS-PantaRhei.com
  • 1

#10 wiciu-ck

wiciu-ck

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 26 października 2009 - 12:02

EDIT:

rozumie zespół z którym zesmy grali boja sie stracic pkt. gdyż wiedz a ze jestesmy lepsi boja sie do tego stopnia ze sami przymykaja oczy na złamany pkt regulaminu .

Tak boimy się. Utwierdzasz mnie tylko w tym że podjąłem/podjęliśmy słuszną decyzję.
Jesteśmy słabsi, ale nie było dzisiaj słońca i nam się jakoś udało.

Jak pisałem wiele zespołów miało dziś problemy niezależne od nich oraz organizatorów i mecze nie sa powtarzane
Podgląd przeciwnika jest dużym problemem ale 15 sek dłuższa/krótsza runda już nie wypacza wyniku


My też zauważyliśmy i już rozmawiałem z administratorem podczas trwania meczu i rundy tej 4 minutowej właśnie. Za chwilę daliśmy pause i rozwiązaliśmy jakoś problem. Jak widać nie do końca i wyszło jak wyszło.

Użytkownik wiciu-ck edytował ten post 26 października 2009 - 12:08

  • 0

#11 Enjoy

Enjoy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 26 października 2009 - 12:16

nie chodzi o 15 sekund chodzi o zasady chodzi o regulamin Prosta sprawa czy regulamin zostal zlamany TAk i to wszystko mecz nie odbyl sie zgodnie z regulaminem i tyle w tym temacie a czy inne mecze odbyły sie zgodnie z regulaminem nie interesuja mnie .
Wszyscy czytajacy ten temat prosze odpowiedziec na pytanie czy mecz odbyl sie zgodnie z regulaminem turnieju . ???????
Proszę o odpowiedz .
tak lub nie
powtórka brak powtórki regulamin nieważny

jezeli mecz odbyl sie nie zgodnie z regulaminem turnieju ustanowionym przez organizatora powinien byc powtórzony jeżeli mecz odbyl sie zgodnie z regulaminem to nie powinien byc powtórzony sprawa prosta nie ma co gdybać i ciągnąć tematu w nieskonczonosc

DO administracji turnieju jezeli naciągniecie w tym przypadku regulamin to nie możecie mieć za złe że inne Teamy nie beda go respectowac i odnosniki typu ile punktów karnych za nie przestrzeganie regulaminu wiecie gdzie możecie sobie wsadzić bez urazy ze sportowym pozdrowieniem

CS-PantaRhei.com

jaka decyzja taki turniej
  • 0

#12 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 26 października 2009 - 12:16

ta cała chora sytuacja, nie jest z winy administratora tylko serwerów hostingowanych przez Pukawkę. Nie wiadomo czemu, tuż przed meczem wszystkie configi znajdujące się na serwerze, zresetowały się.

Przyjrzalem się pobieżnie logom i rzeczywiscie robili wszystko tak jak powinni.


wyraznie pisze ze to nie wina organizatorow i robili wszystko aby to naprawic.

zgodziliśmy się na restart (oba teamy).
Okazało się znowu że jeszcze runda jest nie tak czyli jest 1.26 a nie 1.45, ale oba teamy tak miały (my niby gorzej bo w terro zaczynaliśmy), podjeliśmy więc decyzje, że jeśli przeciwnicy grają to my też..


o czym w ogole ta dyskusja?

jesli zgodziliscie sie grac na takich warunkach to teraz nie przychodzcie z placzem ze ktos przegral, a mial wygrac...

rzeczywiscie regulamin zosal naruszony, ale w takiej sytuacji raczej nie powinniscie grac dalej, trzeba bylo przerwac mecz i czekac na decyzje administratorow i kapitanow druzyn.

@

Proszę o odpowiedz .
tak lub nie


tak zle i tak niedobrze

(dzieki bogu nie mozesz zrobic ankiety Dołączona grafika )

Użytkownik bUa? edytował ten post 26 października 2009 - 12:25

  • 0



#13 wiciu-ck

wiciu-ck

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 26 października 2009 - 12:28

Zacytowałeś moją wypowiedź, a to nie ja (pcl team) zgłaszam skargę.
Jak był problem my daliśmy pause i rozwiązaliśmy go (nie wyszło do końca ok nie z naszej winy)
Natomiast dalej drużyna przeciwna nie dała pausy i musieliśmy grać bo raszowali na przykład, a sami zdecydowaliśmy w teamie, że jeśli przeciwnikom nie przeszkadza 15 sek różnicy to my też nie będziemy robić problemu tym bardziej, że mecz i tak już był opóźniony i z problemami.
  • 0

#14 Enjoy

Enjoy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 26 października 2009 - 12:34

ale mysmy sobie grali rekreacyjnie gdyz stracilismy juz swoj cenny czas na czekanie niewiadomo na co
potraktowalismy to jako mixa w logach mozna sprawdzic ze pisalismy ze gramy rekreacyjnie i potem uniewaznimy spotkanie bo bylo to nie profesjonalne podejscie do graczy


i tak jak wyzej regulamin naruszony w pkt. 2.14. i pkt 2.19. gdyz pausa trwala ponad 10 minut


w nastepnym spotkaniu prosze o wylaczenie takze pkt 2.1. gdyz do spotkania z naszej strony przystąpi 12 zawodnikow w koncu to malo istotne ktorych pkt regulaminu nie bedziemy respectowac skoro robimy wyjatki jakies to poprosimy o wyjatki takze w nastepnym meczu

pozdrowionka

Użytkownik Enjoy edytował ten post 26 października 2009 - 12:35

  • 0

#15 Enjoy

Enjoy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 26 października 2009 - 12:52

bua pisze "rzeczywiscie regulamin zosal naruszony, ale w takiej sytuacji raczej nie powinniscie grac dalej, trzeba bylo przerwac mecz i czekac na decyzje administratorow i kapitanow druzyn."


2.17. Jeśli przed, podczas lub po meczu doszło do nieprawidłowości/zakłóceń, złamania Regulaminu, bądź Gracze mają wątpliwości co do przebiegu, wyniku spotkania to klanliderzy mają obowiązek to zgłosić Organizatorowi - nie akceptować wyniku i złożyć protest. Oraz dostarczyć dowody uzasadniające powody protestu.


wiec po co mi pausa !!!!!!!
THE END nie ma sensu spamowac poczekamy na decyzje Organizatorów która niestety ale dla was będzie brzmiała powtórka bo inna decyzja nie może być, chyba że gramy w szachy bo po czasie waszej 10 minutowej pausy można tak przypuszczac a wiec nazwe mozna tez zmienic "8vs8 ale jaja" "8vs 8,9,10,11,12 "

Takze Panowie z pcl czy jak tam was zwał nei wypowiadjcie sie może juz w tym temacie czy ma być powtórka mecz przeprowadzony z naruszeniem 2 pkt regulaminu nalezy powtorzyc koniec kropka i czy wy sie zgadzacie czy nie nie ma znaczenia jeżeli nie naruszony by byl pkt regulaminu to wtedy możemy dywagować nad powtórką a w takiej sytuacji to widzimy sie jeszcze raz także szykujcie sie na lanie :) no chyba że pradu w Tawernie braknie a widze że wszystko sie może zdażyć .

Użytkownik Enjoy edytował ten post 26 października 2009 - 12:54

  • 0

#16 wiciu-ck

wiciu-ck

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 26 października 2009 - 12:59

Ale następnego spotkania nie zagracie chyba, bo kapitan zrezygnował z udziału w turnieju waszego zespołu:(
Podjęliście decyzję o rezygnacji, szkoda

Sytuacja jak już ktoś pisał jest patowa i niekomfortowa z mojej pozycji jako (wygrany team).
Administracja prosiła mnie o decyzję więc ją podałem i uzasadniłem. Skargę rozumiem, "szantaż", pisanie że się boimy powtórki, że graliście rekreacyjnie itp są nie na miejscu.

Wypowiadam się jedynie dlatego, ponieważ post owiego i blooda (oraz rozmowy na gg) sugerowały że mam podjąć jakąś decyzję, a nie dlatego że sobie lubię pisać. Decyzję podjąłem, wy też. Organizatorzy zdecydują co w takim wypadku zrobić.

Użytkownik wiciu-ck edytował ten post 26 października 2009 - 01:05

  • 0

#17 Enjoy

Enjoy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 26 października 2009 - 01:09

słonko to nie kapitan
jak by co to mam demo z calego zajscia
ps. wiciu zapomniałem mały cytat z gry

pcl.pl | K4rp!o UK : jaki zal

pcl.pl | wiciu-ck : ustawienia sa zle admin zle wczytal cfg serwera aja nie mam dostepu do tego

PR | slonko razi : i res tak?

pcl.pl | WINet : mamy nadzieje ze tak

PR | Enjoy : zart jakis chyba

PR


prosze jednak oskarżasz adminów z tawerny o "złą organizacje i przygotowanie " tak to wynika z twojej wypowiedzi

z demka wynika iz pausa wasza trwala 9 minut haaaaa nastepny żart 9minut 28sek dokladnie
zgodnie z regulaminem pausa nie moze trwac dłuzej niz 5 minutt pozdro tam

2.19. Pause (przerwę) w czasie meczu drużyna może użyć maksymalnie dwa razy na jedną mapę. Jedna Pausa nie może być dłuższa niż pięć minut (5 min.) i włączyć ją można na koniec rundy lub podczas freeztime. Pause wyłącza strona która ją zarządziła. Nie uzasadnione włączenie czy wyłączenie Pausy, bądź użycie jej nie zgodnie z postanowieniami Regulaminu może być powodem złożenia protestu.

wiec dlaczego daliście pause dopiero jak przegrywaliscie 3:0 mogliscie grac albo wyjsc pausa w tym przypadku nie ma uzasadnienia, skoro lubie sobie popisac bo mam czas wiec:
1.4 Zastrzegamy sobie prawo do wyrzucenia drużyny z ligi, za nieprzestrzeganie regulaminu.

super a co z organizatorami którzy nie przestrzegają regulaminu :) wesołych świat dla organizatorów

Użytkownik Enjoy edytował ten post 26 października 2009 - 01:20

  • 0

#18 wiciu-ck

wiciu-ck

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 26 października 2009 - 01:22

wyzwiska? :) nie wiem gdzie ty w tym zdaniu to widzisz.

nie miałem pełnego info przez gg i myślałem że administrator źle wczytał plik cfg z ustawieniami (lub nie ten plik) i to była informacja dla was niestety podczas pausy można raz napisać i nie dokończyło mi się.
W sumie mając rcon można zmienić ustawienia/wczytać cfg ale nie znałem pliku i nei miałem dostępu do tego.
Po za tym nie wiedziałem czy to własciwe coś zmieniać podczas gdy na gg rozmawiałem z adminem któy poprawiał wszystko, i nie było sensu żeby robiły to dwie osoby.
Ta informacja miała miejsce podczas kiedy naprawdę ważne ustawienia były źle wczytane.
Następnie było już ok nie licząc tego nieszczęsnego czasu rundy.

Pausa trwała dłużej niż 5 minut ponieważ administrator wczytywał ustawienia i jak dostałem info że można grać to wyłączyliśmy ją, także to też nie do końca nasza wina że trwało to ponad 5 minut.

Oczywiście dema są, demo hltv też pewnie.. wszystko dostępne lub do udostępnienia jeśli trzeba.

Opinie nasze są, organizatorzy zdecydują co w tej sytuacji, więcej nie trzeba dodawać tym bardziej że moderatorzy proszą o to przez PW
  • 0

#19 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 26 października 2009 - 01:25

Proszę zachować spokój w temacie i poczekać na decyzję organizatorów. Całą zaistniałą sytuację rozwiążemy jak najszybciej tylko będzie to możliwe. Do tego czasu - zachowujmy się jak dorośli.
  • 1
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#20 Enjoy

Enjoy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 26 października 2009 - 01:29

5.15. Za obraźliwe wyrazy, teksty sędzia może przyznać kary od -1 pkt / +1 pkt dla przeciwnika do -2 pkt / +2 pkt dla przeciwnika, w zależności od rodzaju wykroczenia.

dobra wiec dodam jeszce to iż wasz zawodnik złamałnastepny punkt nie dosć ze klnie to jescze pisze nie poprawnie na co zwrócił mu uwage gracz z mojej drużyny

dowód PR | r2 killed pcl.pl | MniejNiZZero BakuS with m4a1
pcl.pl | WINet : ej po h**u

HLTV.org - VeryGames.de connected
PR | Tutti frutti : c***u*

pcl.pl | wiciu-ck : 4 minuty trwa runda

nie dosc ze klnie to jeszce prze samo "h " pisze no prosze was nie róbcie zamieszania złamanych jest tyle pkt regulaminu ze aż wstyd jeszce wygracie ten turniej i ktos zarzuci wam ze nie uczciwie

Tyle moich wywodów w tej sprawie wiecej nie pisze amen
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0