Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Film][Thriller] A Perfect Getaway / Wyspa Strachu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 31 października 2009 - 01:44

A Perfect Getaway / Wyspa Strachu (2009)

Dołączona grafika

Informacje:
Gatunek: Horror, Thriller, Akcja
Rok: 2009
Produkcja: USA

Obsada (Czołówka):
Milla Jovovich : Cydney

Timothy Olyphant : Nick
Kiele Sanchez : Gina
Steve Zahn : Cliff
Chris Hemsworth : Kale
Wendy Braun : Debbie Mason
Mercedes Leggett : Katie Nakamura
Travis Willingham : Tommy
Brandon Olive : Rick
Elizabeth Maxwell : Druhna #1
Lindsey Huang : Druhna #2
Katie Chonacas : K.C. Dziewczyna
Tory Kittles : Sherman
Gugun Deep Singh : Woody
Lindsay Halladay : Kc


Opis:
Cliff i Cydney (Steve Zahn i Milla Jovovich) są młodą parą, która zdecydowała, że swój miesiąc miodowy spędzi na wędrówkach po pięknych i spokojnych plażach hawajskich wysp. Na jednym z odludnych szlaków para napotyka przerażonych turystów wspominających o okrutnym morderstwie, które miało miejsce na wyspie. Niepewni czy zostać czy uciekać Cliff i Cydney przyłączają się do dwóch innych par. Nikt nie wie komu może zaufać. Raj zamienia się w piekło – rozpoczyna się brutalna walka o przetrwanie.

Oglądaj Online

Ode mnie:
Zmęczony po całym tygodniu nauki wracam do domku no i wypadałoby obejrzeć "coś" wieczorkiem, oczywiście większość filmów już obejrzałem a te na które czekam są w słabej jakości tak więc pole do manewru mam małe :D Zaczynam przeglądać swoją wideotekę, gdy zrobiłem to już dwa razy stwierdziłem że na żaden "Szau" filmowy nie mogę dzisiaj liczyć tak więc odpalam pierwszy tytuł na chybił trafił i jest "A Perfect Getaway" aby nie psuć sobie nastroju i czasu wchodzę na pierwszą lepszą stronkę filmową i czytam o czym jest owy "hit" No i niby tradycyjnie grupka ludzi (para/pary) na pustej wyspie uciekająca przed jakimiś psychopatami nie ? A jednak nie po obejrzeniu tego filmu przez chwilę jeszcze zastanawiałem się jak ciekawie może zostać wszystko przedstawione i pokazane. Niestety nie mogę raczej napisać tutaj niczego więcej gdyż każde nieodpowiednie słowo może zepsuć wam seans, dodam tylko tyle że film zaczyna się jak każdy pospolity, oklepany horror/thriller a kończy tak że każdy z was powinien zostać zdziwiony :D

Tak więc zapraszam do oglądania i jeżeli już ktoś obejrzy to oczywiście może napisać czy film mu się spodobał czy nie, czy był zaskoczony jednak prosiłbym bez spoilerów :D

Użytkownik will edytował ten post 15 grudnia 2009 - 04:26

  • 0

#2 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 31 października 2009 - 02:02

Film wydaje sie fajny, tylko szkoda, ze kopia nienajlesza :P Dzisiaj wieczorkiem napewno sobie obejrze !
Dzieki wielkie !
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0