Skocz do zawartości


Zdjęcie

follow the bomb


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 24 września 2007 - 01:55

Plugin jest bez sensu, bo:

- gra TP to nie tylko wbijamy all na B i nas wyrżną jak kaczki, dając przykład d2- czasem dobrze jest jak jedna osoba porobi bydło przy B, a inni wejda gala długa... dla mnie motyw, że wszyscy mają biegać przy pace jest nietrafiony.
- nie wiem, może za mało gram, ale jakoś nie zauważyłem specjalnie żeby u nas na serwie był problem z TP. Zwykle wyniki są bardzo wyrównane, albo czasem CT dostaje ostro po dupsku co świadczy o tym, że PTB daje rade (właśnie po to wyłączyliśmy immunitet adminów)
- co do stref- są one po to, aby tak naprawdę wymusić właśnie TP- CT nie może zraszować, więc T MUSI zaatakować... proste jak drut

Reasumując- gra taktyczna to nie tylko bieganie całym teamem za paką, często lepiej się rozdzielić, żeby siać zamęt + u nas nie ma właśnie problemów z TP, więc naprawdę nie wiem, po co to całe zamieszanie.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#22 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 24 września 2007 - 02:40

u nas nie ma właśnie problemów z TP

śmiechu warte...

ciekawe kto często bluzgał na @ sayu na temat botów niepotrafiących grać... może ja??
kto rzucał kurwy i groził, że najlepiej wywalić pół serwera... pewnie też ja...
kto nieraz pisał, że mu się grać nie chce z takimi botami.... na pewno ja..

wyszukałem ten plugin i zrobiłem ten temat na podstawie właśnie takich tekstów i komentarzy, a teraz się nagle okazuje, że nie ma problemu... żałosne... a może chodzi o to że własne staty byłyby zagrożone, bo nie można by "raszować z awp" na długiej bo za daleko by było do paki...

strefy też są do bani, po cholerę ograniczać, przecież na mixach, czy w lidze nie ma tego...
  • 0

#23 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 24 września 2007 - 02:50

ja k***iłem, bo zawsze k***ie na @ say, a ostatnio już nie k***ie z tego powodu. A co do botow to dobrze wiesz o jakie sytuacje chodziło... (paka lezy, gosc rozbraja bez defa ide z daleka go oslaniam, mowie przez mic rozbrajaj oslonie, a ten przerywa, zabil nas obu T bo mnie nie oslanial koles... i tutaj zaden plugin czy strefy nie pomoga)
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#24 Bloodline

Bloodline

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 24 września 2007 - 02:51

zmiana nazwy na ffa wywalenie stref i go go go
  • 0
Dołączona grafika

#25 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 24 września 2007 - 04:18

Plugin śmierdzi, jakieś udziwnianie i wymyślanie... Strefy to faktycznie bym wywalił, mój kumpel tak sie nagrał na TP, a dokładnie na KuPie że jak kiedyś wziąłem go do mixa to myślał ze nie można raszoac :X
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#26 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 24 września 2007 - 05:32

no to, wywalić wszystko... żeby nie było niczego... i niech nastanie anarchia... i bendzie good n1...

Tawerna[FFA] Anarchy @ Shooters.pl

/zamykam

Użytkownik tyro edytował ten post 24 września 2007 - 05:36

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1