Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mma Pudzianowski Vs. Najman


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Pudzian vs Najman (35 użytkowników oddało głos)

Pudzian vs Najman who win?

  1. Pudzian (30 głosów [85.71%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 85.71%

  2. Najman (5 głosów [14.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.29%

Głosuj

#21 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 listopada 2009 - 05:24

Konopia mam bardzo wielką prośbę - przestań spamować. Jeżeli chcesz sobie z kimś pogadać po jednym zdaniu to od tego jest czat albo gg, czy nawet shoutbox, ale nie tematy

Odnośnie walki to możliwe, że wygra Pudzian albo Najman - nigdy nic nie wiadomo.
  • 0

#22 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 15 listopada 2009 - 06:18

przesadzacie trochę. Widzę też, że mało kto jest w temacie. Różnica między oboma to niespełna 30 kg. Poza tym poruszacie temat karate Pudzianowskiego, a trenował w wieku 17 lat do 19 roku życia bodajże. Od tego czasu trochę mu się utyło jak nie zauważacie, a trenować z powrotem zaczął kilka miesięcy temu, więc jego techniczne przygotowanie z jakiegokolwiek fightingu to żywioł i te kilka miesięcy.Taniec z gwiazdami?? A Pudzianowski tam sie bujał? Oglądałem ostatni odcinek z moją kobieto i jak mówi się, że Rasiak to drewno polskiej piłki nożnej, to PUdzianowskiego z czystym sercem można wyrazić Jako wilgachny tańczący pień. Nie ujmuje mu oczywiście tego, że jak na takie warunki to nawet się ruszał,ale no bądźcie choć trochę obiektywni.:) Tak więc Najman choć pod względem wizualnym ustępuje Pudzianowi, to względy czysto techniczne są po jego stronie. CO z tego, że wydaje się większy. Wałujew też wielki a dostał z Hayem.

Użytkownik plaj edytował ten post 15 listopada 2009 - 06:22

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#23 KoNoPiA InDyJsKa

KoNoPiA InDyJsKa

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 09:07

Pudzianowski większe doświadczenie ma w wielu rodzajów walk niż Nejman wiec :sleep: . I może jakiś punkcik za temat eheh

Użytkownik KoNoPiA InDyJsKa edytował ten post 17 listopada 2009 - 09:09

  • 0

#24 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 17 listopada 2009 - 09:16

polisz iz hard?
Odwiedziłem wiki :> Najman:
* 1998 – wicemistrz Polski w kick-boxingu
* 1999 – wicemistrz Polski w kick-boxingu (rekord kick-boxingu – 12 walk – 8 wygranych)
* 1999 – uczestniczył w mistrzostwach Polski amatorów w boksie
* 1999 – zwyciężył memoriałowy turniej im. Wincentego Szyińskiego
* 2001 – wicemistrz Małopolski w boksie (rekord boks amatorski – 5 walk – 4 wygranych)
* 2001 – debiut zawodowy
* 2003 – powrót na zawodowy ring po 1,5-rocznej przerwie spowodowanej kontuzją
* 2004 – 2 zwycięskie pojedynki, obydwa przez nokaut
* 2004 – laureat plebiscytu na najpopularniejszego sportowca okręgu częstochowskiego
* 2005 – 3 zwycięskie pojedynki, wszystkie przez nokaut w pierwszej rundzie (ostatni pojedynek odbył się w Stanach Zjednoczonych)
* laureat plebiscytu na najpopularniejszego sportowca okręgu częstochowskiego
* 2006 - 3 zwycięskie pojedynki (dwa na punkty,jeden przez nokaut)
* 2006 - laureat plebiscytu na najpopularniejszego sportowca okręgu częstochowskiego
* 2007 - 3 zwycięskie pojedynki (jedno na punkty,dwa przed czasem )
* 2008 - 1 zwycięski pojedynek (przez nokaut)
* 2008 - 1 przegrany pojedynek (przez nokaut) o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski kategorii ciężkiej
Pudzian: 0

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 17 listopada 2009 - 09:17

  • 0

ws2xe1.jpg


#25 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 17 listopada 2009 - 10:22

pale bo Pudzian nigdy nie walczyl :) on tylko cwiczyl karate o ile dobrze pamietam przez 6 czy 7 lat, troche kickboxingu i chyba cos tam jeszcze :) ja tam Najmana lubie tak samo jak Pudziana, ale wydaje mi sie ze jezeli chodzi o przygotowanie do walk/walki to Pudzian nie dorownuje Najmanowi do piet :)
  • 0

Dołączona grafika

#26 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 10:31

Pudzian tak mu walnei ze kupe zrobi ahhah
Ja chciałbym zobaczyc walkę boxu Gołota vs Pudzianowski komu dajecie większe szanse?
  • 0
Dołączona grafika

#27 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 17 listopada 2009 - 10:44

Wiadomo, że Pudzian, Gołota miałby jako takie szanse, ale tylko położyć się na ring :D
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#28 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 18 listopada 2009 - 12:22

hmm szczerze nie mam pojecia, ale wydaje mi sie, ze bedzie dobra walka
moze wygrac Pudzianowski jak i Nejman > wyrównane szanse moim zdaniem
Ale chyba bardziej bede kibicowal Pudzianowi :)
  • 0
Dołączona grafika

#29 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 18 listopada 2009 - 11:11

ta bo pudzian to jest taki fighter, że mucha nie siada. Widzę, że połowa z Was dalej ma wrażenie, że wszystko co wielkie zawsze mniejsze od siebie zmiecie. Macie skłonności do koksowania, albo w życiu nie widzieliście jak mniejszy wyszkolony fighter miecie kilku karków, ale co pudzian pudzian pudzian miszcz fightingu. Powiem tak dobry sierp nawet konia powali(jak to Adamek mówił), zobaczymy tylko kto 1 go wymierzy. Myślicie, że jak człowieczek ma ~50 bic, krate na brzuchu- to się cały zasłoni. Jak nie dostanie w buźke, to dobry bokser(nie twierdze ze jest nim Najman) obije mu wątrobe. Oba kończą się knock downem. Mamy tylu dobrych zawodników mma w Polsce, a wy jaracie się tym pionkiem Pudzianem. Idę o zakład , że połowa z was na żadnej imprezie cyklu mma nie była, a teraz za stwórców znawców tu ciśnie. MMA to nie tylko siła wielkość, ale przede wszystkim wyszkolenie techniczne, doświadczenie, technika. Poszukajcie sobie chociażby na youtubie video z walk k1, gal mma , to zobaczycie jakie to już Pudzianowskie padały tam w walkach z chuchrami mniejszymi od Najmana.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#30 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 20 listopada 2009 - 09:22

PUDZIAN!!!

Z tego co widziałem w wywiadzie Nejmana to "trenuje na 120%", jakiś czas temu też z kimś walczył (nie pamiętam z kim) i trenował na 150% i ten drugi go zmiażdzył na ringu... Pudzian, najsilniejszy człowiek świata, w dodatku za młodych lat trenował boks i karate, a na pewno podstawowe pojęcia ma jeszcze nt. tych sztuk walk, w mma techniki to podstawa, lecz liczy się również siła, gdzie nie ma w ogóle porównania siłowego między nimi.
Moim zdaniem Pudzian zmiecie Nejmana z powierzchni ringu i go połamie jednym ściskiem, jak podczas sparingu, który robił niedawno, tak typa ścisnął, że wgniótł go i połamał 6 żeber, że typ nie mógł oddechu złapać, myślę, że Pudzian mimo, że nie ma osiągnięć może wiele zdziałać na scenie mma.
  • 0

#31 Jepetto90

Jepetto90

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 20 listopada 2009 - 10:55

zgodze sie z postem powyzej:] Pudzian mzoe i ejst wielki ale rugby trenowal szybkosc ma sile ma karate trenowal jest tez zwinny i szybki nie ma co

pozatym raz walnie najmana i najman padnie jak mucha wkoncu nie na darmo podnosi sobie 500kg;]
  • 0

#32 Bloodline

Bloodline

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 20 listopada 2009 - 11:31

siema wszystkim, jako dawno mnie tu nie bylo a widze ciekawy temat to sie wypowiem. Dla mnie ta walka powinna sie skonczyc w hmm mniej niz 50 sekund przez dzwignie ktora pudzian zalozy Najmanowi. czy to bedzie gilotyna na stojaco jak Alistar Overeem w swojej ostatniej walce czy cos w parterze- nieważne, dzwignia bedzie bo pudzian bez problemu rozbije obrone w parterze i wyrwie mu reke. sadze ze pudzian nie bedzie sie partolil i od razu zejdzie do parteru. tam ma 100% przewagi. stojka moze bedzie przez max 10 sec. Tzn tak to wyglada z punku widzenia racjonalnego, a czy pudzian bedzie sie chcial nadziac na jakis bladzacy prosty czy sierpowy to juz jego sprawa. wazne jest tutaj takze to ze walcza miedzy linami z tego co kojarze dobrze, a nie w octagonie wiec troche z przewagi pudziana rowniez ucieka. play mowisz o galach k1 i mma. w k1 masz tylko stojke bez parteru wiec nie wiem co to ma do rzeczy a pewnie chodzi Ci o walke crocopa z sappem gdzie murzynek padl od kopa w watrobe, gdzie sapp rusza sie jak mucha w gownie. na koniec pragne dodac iz sam Mamed Khalidov przyznal ze nie chcialby walczyc z pudzianem z obawy przed smiercia- nie ta kategoria wagowa ale to juz takze inna sprawa
  • 0
Dołączona grafika

#33 KoNoPiA InDyJsKa

KoNoPiA InDyJsKa

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 20 listopada 2009 - 01:43

Moim zdaniem Pudzian wgra to wale jak poprzednie moje wypowiedzi . Najman go nawet nie przewróci eheh do kiczu . Nawet jak Nejman bedze go walił w tułów to niebędzie czuł prawie jak ma same mięśnie . Wystarczy ze się nadzieje na jeden porzondny cios od Pudziana i lerzy .... Dziękuje
  • 0

#34 KoNoPiA InDyJsKa

KoNoPiA InDyJsKa

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:18

Zapraszam :_))))) nawet puzzle znalazłem

Link:: www.ipuzzle.pl/u/15f61
  • 0

#35 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 08:19

Poza tym już nie jeden taki "nieprofesjonalista" w MMA jak Pudzian wygrywał.
Wystarczy spojrzeć na walki K1 Bob Sapp; gościu, który waży 159kg, nie umiejąc żadnych sztuk walki, bądź nie umie ich wykorzystać przez swoją masę, uniemożliwiając mu zarazem szybkość (co zresztą na filmikach widać jak się porusza i jak ciosy zadaje), po jednym strzale od niego przeciwnicy się kulali po ziemi nie mogąc przy tym znaleźć narożnika, a on sam z przyjętych ciosów biegał po ringu jak szalony, nie zważając na nie, jakby w ogóle bólu nie czuł, a te ciosy były zadawane przez nie byle jakiego fajtera a chociażby przez mistrza Muay thai.

http://www.youtube.com/watch?v=S4bhx3uiEFM

Nejman - Wawrzyk

http://www.youtube.com/watch?v=Cs8tOk2U3iM&feature=related

HAHAHA, to jest ten, o którym mówiłem wcześniej, co Nejman trenował na 150% przeciwko niemu :)

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 01 grudnia 2009 - 08:38

  • 0

#36 KoNoPiA InDyJsKa

KoNoPiA InDyJsKa

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 10:20

HEEHHEHEHEHEHEH Nejman trenował na 150% przeciwko niemu . Jak Nejman ma tak walczyć to dziękuje to Pudzian ma zwycięstwo w garści ;_)):D
  • 0

#37 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 03 grudnia 2009 - 07:21

pozwoliłem sobie dodać ankietę aby troche urozmaicić
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#38 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 grudnia 2009 - 07:23

Głosowałeś na Najmana xD

Ja na Pudziana i fifti fifti...

Pudzian wygra...
Zada jednego sierpa to Nejman zakończy karierę...
Max walka będzie trwała 3 min.
  • 0

#39 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 grudnia 2009 - 07:40

jak już mówiłem chyba.. będzie to walka jak Gołoty z Adamkiem.. wielki szum w okół ale oglądać będziemy jednostronny pojedynek.. w tym wypadku tym dominującym będzie Mariuszek P. :)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#40 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 03 grudnia 2009 - 08:22

Wypowiadałem się już co o tym sądzę. Do walki pozostało niewiele czasu więc ja już nie mogę się doczekać. Nie jestem fanem żadnego z nich chodź obu znam z walk w przypadku Nejmana i Strong Manów Pudziana :) Mimo tego kto wygra mam nadzieję, że będzie to walka dynamiczna i dosyć długa, bo Adamka z Gołotą to więcej szumu było przed pojedynkiem niż trwał :P

To tyle :vampire:
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0