Skocz do zawartości


Zdjęcie

ps3 czy xbox360


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 września 2007 - 03:50

Heja smierdziuchy.

Jeszcze przed wyjazdem zastanawialem sie nad kupnem sonki3 albo xboxa360. Problem w tym ze na xboxie pogralem troszke a na sonce wogle i nie mam pojecia co moglbym wziac.

Znam zalety i wady obu sprzetow. Znam tez ich cene. Wiem ze na chwile mego wyjazdu (koniec czerwca) na xboxa byly piraciki (chip extreme) zas na ps3 jeszcze byly prace prowadzone.

Z jednej strony kilku moich kumpli ma xboxy wiec mozna by bylo sie gierkami wymieniac, xbox jest tanszy i ma wiecej gierek z drugiej zas cos mnie ciagnie do playstation. Czuje ze ta maszyna ma ogromny potencjal. W niej jest cos magicznego a w xboxie nie.

Moze gralscie/ czytaliscie? Moze macie/ kumpel ma?

piszcie http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif
Wklejcie jakies mega filmiki jak znajdziecie bo ja najnormlaniej w swiecie nie mam czasu szukac...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 Kylo

Kylo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 września 2007 - 04:01

Będąc w Angli miałem okazję pograć nieco na Xbox'ie i szczerze mówiąc nic w nim mnie nie zachwyciło (no może fakt, że dużo wygrywałem). ;p

Tak więc nie polecam, za podobną cenę można by kupić dobry komputer.

PS problem jest jeszcze z Angielską wtyczką, ale nvm.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 września 2007 - 04:04

yyyy jakby tak troszke Kylo napisales nie na temat http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif

1. xbox kosztuje 1300 zl - jaki mozna za to komputer kupic? bo na pewno nie dobry
2. A co ma do tego wszystkiego wtyczka ;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#4 Kylo

Kylo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 września 2007 - 04:08

Napisałem, że nie ma w nim nic wyjątkowego, to chyba jest na temat.
Przynajmniej ja nic ciekawego w nim nie zauważyłem...
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#5 grrubaS

grrubaS

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 26 września 2007 - 04:17

hmmm to zależy czego oczekujesz i na jakie gry się nastawiasz bo np: na xboxie nie zobaczysz nowego MGS, Tekkena, Residenta czy Gran Turismo (chyba tak to się pisze). No ale z kolei x-pudełko jest tansze jakby nie patrzeć prawie o tysiaka, ma większy wybór gierek, ponieważ jest dłużej na rynku. Jeżeli chcesz przerobić konsolę, to na x360 jest już chip, a na ps3 "chyba" jeszcze nic nie ma. A wiadomo org gierki to 200zł lub więcej, niesądze że szybko coś dobrego wymyślą, aby działało bez wiekszych problemów. Obecnie chyba teraz wybór jest jeden x-pudło i ja bym się nie zastanawiał, na razie cena ps3 to troszeczke "kosmos".
  • 0

Dołączona grafika

#6 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 września 2007 - 04:24

cena nie gra zadnej roli...

jak pisalem wyzej o piratach wiem (stan na czerwiec)

chcialbym sie dowiedziec czy wiecie cos nowego w sprawach piratow na ps3 (na x360 piraciki chodza elegancko)

Czytalem duzo for i opinii. Ale co mi z suchych faktow i specyfikacji technicznych albo z listy zapowiedzi. Nie obchodzi mnie to zbytnio co wyjdzie na konsole - wazne aby bylo dobre. No i jak kupuje sie taki sprzet to zeby grafa powalala na kolana. Ja rozumiem Ciebie gruby ze np osny ma kilka exclusivow (gralem w nie na moim ps2) ale to wcale nie oznacza ze jak one wyjda to beda dobre...

Chodzi mi o wasze odczucia a nie o suche fakty ;] http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif :)

Ja np jak pierwszy raz gralem w nba2k7 to mi kopara opadla... Jak zglebilem kumpla o tablice to nas dwoch bylo chyba lsychac w sasiednim bloku... - o to wlasnie chodzi. O grywalnosc i mase emocji. BO inaczej to tylko stawiac pasjanse i w sapera tluc ....
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#7 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 26 września 2007 - 04:37

ps3 ma blu-rey xbox nie xDD
ale i tak xbox lepszy tansze gry itp ;] a grafa ta sama
  • 0
:>

#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 września 2007 - 04:41

aj nastepny http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif :) przeciez nie pytalem sie co siedzi w kazdym bo od tego sa specyfikacje techniczne. A gierki (oryginaly) sa wlasciwie po tyle samo ....

Dobra czas do roboty...wroce za 14 godzin to zobacze co zescie tam nasmarowali ;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 26 września 2007 - 04:52

ja bym kupil xboxa 360 produkt Microsoftu itp http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif wiec Microsoft > Sony http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif

Użytkownik laki edytował ten post 26 września 2007 - 04:53

  • 0
:>

#10 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 26 września 2007 - 05:00

wiec Microsoft > Sony http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif


Najchętniej wkleiłbym tu ze 8439823894359 linijek z bluzgatora na twój temat ale nie wypada tego robić ;p
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#11 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 września 2007 - 05:06

ja mam PS3...
ładniutka, cichutka, wypasiona, wszystkomająca zabawka... gierki super grafika, jak włączyłem call of duty 3 po raz pierwszy i był filmik na początku (normalnie do TV podłączyłem), to żona się pyta, co to za film oglądasz, bo myślała, że to normalny film w TV.

mam spory TV do tego (26') to jak włączę nfs carbon to aż dom się trzęsie od ryku silników...
naprawdę fajna zabawka... nie jest tania, ale za te pieniądze nie kupi się kompa o takiej mocy... te gry co teraz są na pewno nie wykorzystują jej mocy...
cichutka nawet jej nie słychać jak pracuje, a przecież potężny proc tam jest.
60gb dysk i możliwość zainstalowania innego systemu operacyjnego. nie wiem jakiego bo nie próbowałem.. ale jest w menu taka opcja.

gierki super, może teraz jak mam nowego kompa to moh dorównuje...
jedyna wada to ten pad. ja nie umiem nim celować. konsolka ma 4 wejścia usb więc chyba klawę i mychę podłączę i wtedy sprawdzę... ;p
blueray jest nie bez znaczenia, niektóre nowe filmy będą tylko w tym formacie.. (te wydane przez Sony Pictures).
czyta karty od aparatów cyfrowych, zaraz pokaz slajdów się uruchamia... no po prostu cudeńko...

xboxa nie znam, ale go nie lubie bo to microsoft, a wszystko co jest ms jest do dupy.. no może poza nową vistą, bo to mi się spodobało...
  • 0

#12 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 26 września 2007 - 05:25

jak cena nie gra roli to kup dwa xboxy i jednego mi przyslij... ;p

Tak poważnie to ja bym chyba brał ps3 http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/huh.gif Gry nie wiem jakie są na to ale pewnie dobre ;p jak cena nie gra roli to to co sie przejmujesz czy na piratach bedzie mozna? ;p Lepiej mysle mieć kilka porządnych gier orginalnych niz mase piratow. Jak masz orginał to sie chce wiedzieć wszystko o danej grze i ogolnie wieksza radocha. aj p****le chyba ^^

Użytkownik rahH edytował ten post 26 września 2007 - 05:27

  • 0
Dołączona grafika

#13 grrubaS

grrubaS

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 26 września 2007 - 05:30

Więc tak Owi, porozmawiałem troszke z kumplem (osobą która się orientuje w temacie, pisze teksty m. in do Neo i gry.onet.pl (m.in recka ps3, recenzje gier na konsole itp), posiada wiele konsol itp, także źródło jest pewne, siedzi w konsolach od lat).

Sprawa 1. Na chwilę obecną nie ma możliwości przerobić konsoli PS3, nawet nie ma HD Loadera, a co mówić o przeróbce Blue Ray, jego zdaniem jeszcze długo będzie trzeba poczekać aż cokolwiek ludzie wymyślą. Także Owi PS3 nie przerobisz w najblizszej przyszlości.

Sprawa 2. Odnośnie x-boxa i przeróbki tegoż oto sprzętu, sprzety po przeróbce bywają wadliwe, z reguły co 3 się sypie, a wiadomo przerobiona konsola to konsola bez gwarancji (ale jak trafisz na ten jeden bezawaryjny to już bedzie super)

Sprawa 3. Kumpel polecił Nintendo Wii, mówi że świetna sprawa, fajne gry, super grafa. No i dzięki temu dziwnemu padowi fajnie się rozkminia.

Użytkownik grrubaS edytował ten post 26 września 2007 - 05:35

  • 0

Dołączona grafika

#14 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 września 2007 - 05:35

tym padem Wii dałoby się celować... xD ale grafa nie dorównuje, ani xboxowi ani PS3.. grywalność dobra, ale sprzęt cienki...
  • 0

#15 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 26 września 2007 - 05:54

padem z Wii mozna sie zabic ^^ ScaR moze i masz racje ale jakos bardziej jestem przekonany do x'a grafa ta sama co na ps3 a jest tanszy (moze za pare miesiecy ps3 zaskoczy bo ma HD http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif )
  • 0
:>

#16 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 listopada 2007 - 12:01

aaaaaaad;d;d;d;

mam xboxa360...
wlasnie wszystko przyjechalo....
no i zassalem 8 gierke....

kupilem konsole specjalnie dla assasins creeed;;d;d;d


aaaaaaaaaaaaaaaaaa nie ma mnie ;d;d;d
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#17 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 16 listopada 2007 - 12:25

ehh ja bym wolal ps3. mialem psx, ps2 a teraz planuje kupic ps3 http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif gralem u qmpla i naprawde zrobila na mnie swietne wrazenie. i ma tego swietnego pada ktory kapitalnie lezy w dloniach ( nie to co ten ob xboxa xD). grywalnosc tez napewno jest wieksza i niedlugo gierki beda tansze (platinum). ale to Twoj wybor :P
  • 0

Dołączona grafika

#18 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 listopada 2007 - 01:05

zadecydowala zwykla kalkulacja...

Na ps3 nie ma gier i nie mozna jeszcze odpalac piratow....

Ps3 jest zdecydowanie lepsze i wcale nie duzo drozsze (zaplacilem za najnowszego xboxa z hdmi i 65nm technologie i dodatkowy pad i rpzerobka ponad 1700zl) a starter pack ps3 z dwoma grami id woma padami to 2tys...

ale gierka na ps3 to 250 zl a piracik na x360 10zl...

do tego na ps3 NIE MA gierek. POtwierdzic to moze Tyro. Jest bardzo malo tytułów. Na x360 juest z tym troszke lepiej. Jak na chwile obecna nie ma roznicy pomiedzy ps3 a x360.. A jak zaczna sie gierki wysypywac to se kupi i ps3....
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#19 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 01:15

potwierdzam. w całości.

PS3 to najnowocześniejsza, najładniejsza i najbardziej zaawansowana technicznie konsola. Biorąc pod uwagę co ma w środku jest bardzo tania. Wystarczy wziąć pod uwagę sam napęd blueray..
Ale obecnie służy nam za odtwarzacz DVD, bo nie w co grać. zwyczajnie NIE MA gier. oczywiście są w katalogach, ale nie da się ich kupić bo, albo są "chwilowo niedostępne", albo dopiero wyjdą.
no i nie można uruchamiać piratów.

choć nadal uważam, ze to najlepsza konsola, rozumiem dlaczego Owi kupił xboxa.
  • 0

#20 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 listopada 2007 - 01:22

dokladnie...

cena tu nie grala zadnej roli... Bylem zdecydowany na ps3... tylko co z tego ze nie mialbym w co grac..
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0