Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows 7


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dobosz

Dobosz

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 grudnia 2009 - 08:44

Witam , mam win 7 ulitmate. I nie wiem czy to problem czy wogole co to jest . Sciągam sobie filma  przez ygoow . Trwało to juz jakies 1,5h i nagle patrze komputer jakby wyłaczony . wiedzialem bo koło włacznika na obudowie mam niebieski neon, swieci sie jak jest właczony. i poruszyłem myszka i patrze mój profil pisze zablokowany , zastanawiam sie czy gdy zostawie komputer na noc i znwou sie tak zrobi to czy podczas tego bedzie sie sciagało czy nie ? czy to poprostu system jest uspiony czy co ? prosze o pomoc:P
  • 0

#2 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 10 grudnia 2009 - 08:50

mi tez tak sie robi a mam viste, natomiast Owiemu (ktory ma win 7) nic nie wygasza, najwyzej monitor.
Moze jakies ustawienia masz wlaczone do hibernacji (laptopa masz czy jak? )
  • 0

:heart:


#3 Dobosz

Dobosz

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 grudnia 2009 - 08:52

Nie nie mam laptopa . Zostawiłbym komputer na noc ale matka sie wkurza ze jest cos brzęczy w nocy ;D wiec jak by w tym stanie (nie wiem jak go nazwac) pobierało to byłby luz.
  • 0

#4 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 grudnia 2009 - 09:02

Nie wtedy się nic nie będzie ściągać z tego co mi wiadomo. Jeśli chcesz wyłączyć automatyczne wchodzenie w stan uśpienia, to napisze kro po kroku jak to zrobić. :rolleyes:
PPM na pulpicie -> personalizuj -> wygaszacz ekranu -> zmień ustawienia zasilania -> zmień ustawienia planu (wybierz tam gdzie masz zaznaczone, jeśli jest kilka planów zasilania) -> przełącz komputer w tryb uśpienia -> nigdy -> zapisz zmiany. :D

A komputer da się wyciszyć :blush:

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 10 grudnia 2009 - 09:03

  • 0
Dołączona grafika

#5 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 10 grudnia 2009 - 09:03

Co do tego:

zastanawiam sie czy gdy zostawie komputer na noc i znwou sie tak zrobi to czy podczas tego bedzie sie sciagało czy nie ?


Ja ci tego nie powiem, sam musisz sprawdzić. A jeżeli chodzi o to jak to wyłączyć powinieneś pogrzebać w opcjach zasilania
  • 0

#6 Dobosz

Dobosz

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 grudnia 2009 - 09:15

Diaboliq powiedz jak mam wyciszyc :P
  • 0

#7 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 grudnia 2009 - 09:22

Hah, nie ma sensu żebym pisał to co już ktoś kiedyś napisał, więc odsyłam na inne fora, tam wszystko jest podane jak na dłoni w FAQ, albo osobnych tematach 
http://forum.pclab.pl/, http://forum.pcformat.pl/ itp.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0