Skocz do zawartości


Zdjęcie

Może Jakieś Nowości?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 11 grudnia 2009 - 08:19

Od dłuższego czasu przymierzamy się, aby usprawnić serwer Tawerna TP. Planujemy rekonfigurację, update dodatków i ogółem przyspieszenie serwera. Dlatego chciałem zapytać, czy może ktoś z Was miałby jakąś propozycję dotyczącą pluginu, mapy czy też ustawień na naszym kochanym, dobrym serwerze TP. Proszę o przemyślane posty i godne propozycje, to jest temat dla Was, serwer jest dla Was dlatego też zwracam się do WAS, o gracze TP :wink:





ps. Bezpośrednim "zwierzchnikiem" najbliższych działań będę ja wraz z ShataN'em, także propozycję via steam / gg / skype (ew. sms ale to tylko do Pań :D ) są także możliwe.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#2 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 11 grudnia 2009 - 08:41

Rzecz, która przewija się chyba od czasu kiedy "tawerna" była na kompie owiego czyli plugin, który pozwala raszować ct jeżeli mają powiedzmy poniżej 1,5k
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#3 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 11 grudnia 2009 - 09:38

MC jest dobre, pluginy też.

Dodał bym tylko linie na podłodze przy antyraszu. Pomagają szczególnie, że wasz jest "jedyny w swoim rodzaju". Można się go szybciej na uczyć.
  • 0

#4 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 12 grudnia 2009 - 12:07

Voice Mangament proponuję dodać i tyle ;p Bardzo dobry plugin, głównie dla adminów bardziej :D.

Użytkownik Juri edytował ten post 12 grudnia 2009 - 12:08

  • 0

asdasdas


#5 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 12 grudnia 2009 - 10:22

Ja mam moze propozycje troche z innej beczki, ale jesli jest taki temat to napisze zobaczymy co sie da wskurac. Wiec moja opinia jest taka: Zauwazylem ostatnio niesamowity spadek dobrych serwerow TP w Polsce. Ja jestem czlowiekiem, ktory gra only TP serwery, zadnych FFA, aim_map etc. I zauwazylem, ze na tych mniej slawnych niz Tawerna serwerach sa duzo czesciej grane takie mapy jak dust2, inferno, nuke, train. Na tych mniej znanych serwerach wiadomo, ze jest mniejszy ogar i mneijsze TP niz na Tawernie, a bardzo bym chcial pocwiczyc i mysle, ze nie tlyk oja na prawdziwym TP jakim moim zdaniem jest Tawerna takie mapy jak dust2, nuke czy inf lub train i nie chodzi mi o to by grac only te 4 mapy, ale zauwazcie, ze tylko rano i w nocy mozna grac te mapy, a w tych godzinach, w ktorych ludize przychodza z pracy/szkoly to sa grane takie jak: prodigy, tuscan or cpl_mill, piranesi, tawerna. I tak praktycznie rzecz bioraca zaden gracz nie moze sobie pograc na normalnych mapach, ktore sa grane na ESL/GB, cw czy ligach lub jakis turniejach, bo po prostu nei ma takiej mozliwosci. Wiec moja propozycja brzmi by zmienic troche mapcykl by czesciej w nich wystepowaly wlasnie te 4 mapy + cbble jeszcze co Wy na to ? Wiem, ze pomyslicie teraz cos w stylu "kolejne dziecko dusta weszlo na Tawerne", ale nie, dalem konkretna propozycje zwlaszcza dla graczy, ktorzy graja w klanach, eslach etc ( wymienilem wyzej ) wiec prosze o rozwazenie tej propozycji xP

P.S. Czemu ma sluzyc granie taich map jak wlasnie: piranesi, tuscan or mill prodigy czy 2 bs-owy kabul, bpo nie wiem ? Chcecie grac na innych mapach niz dust2, nuke czy inf to idzcie na FFA jakeis tam sa na okraglo takie mapy...takie jets moje zdanie, pozdrawiam

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 12 grudnia 2009 - 10:24

  • 0

#6 psotnik

psotnik

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 12 grudnia 2009 - 11:14

ogólnie to jest ok :-) tylko na de_nuke antyrasz powinien być przed wejściem do kurnika jeżeli jest to TP :-) a i tak jak napisał Leborn, zmienić ten mapcykl bo tak jak nieraz się wchodzi na serwer i są grane (przynajmniej jak dla mnie głupieeee mapy) w stylu jakieś vertigo/kable czy inne mapki :D a nieraz gdy są nawet już takie mapy to ludzie opuszczają serwer i gra się 5v5/6v6 różnie to bywa... i chyba nie ma sensu wrzucania jakiś tam pluginów bo będzie tak jak na Sterze TP serwer ma tyle pluginów, że serwer tak z d*py chodzi że masakra :-) tylko zmienić cykl map i heja :D:D
  • 0
Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.



elo

#7 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 grudnia 2009 - 11:46

Podstawowe 4 mapy są grane w trakcie dnia, tylko może Ciebie wtedy nie ma. MC jest dobre, różnorodne. Niektórzy nie lubią podstawowych map i np są wielbicielami vertigo czy cheateu,
  • 0

#8 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 12 grudnia 2009 - 12:04

Piszcie piszcie, coś ciekawego napewno się pod uwagę weźmie. Co do MC - @LeBron - napewno nie zrobimy z tego serwera dd2nukeinfernotrain bo ja osobiście już rzygam tymi mapami. Dawno nie udało mi się trafić na de_tawerna czy vertigo, ale to już inny fakt (mam też "życie" nie tak jak niektórzy :wink:). To jest serwer TeamPlay, owszem, ale bez przesady jak chcesz pograć z ziomkami z ESL/GB czy inne fajne nic-dla-mnie-nie-znaczące skróty to idź na prywaciarza :wink: nie bierz mojej odpowiedzi jako obraźliwą czy coś (nie jestem po prostu zainteresowany ligami esportowymi), takie jest moje zdanie :) chyba, że te kolorowe młotki
się uprą :D

co do wspomnianych mapek - de_kabul został przerobiony w taki sposób, żeby nie był jednostronny dla CT. Ktoś wchodzi na naszego kabula do CTków to musi się trzymać mocno krzesła i głowy żeby przypilnować. Nie wiem czy ktoś jeszcze taki pomysł wykorzystał. Reszta - to mapki, na których można pograć naprawdę fajne TP. Piranesi - odbijać przetłumionego BSa B, szaatoo - szybki bieg górą z A na B ;] owszem, takich mapek nie gra się w ligach, ale to nie jest serwer ligowy..


ps. @psotnik, z całym szacunkiem, ale proszę zaoszczędź nam porównywania do jakiegokolwiek serwera STERu ;]
ps2. Juri, jak masz pomysł na plugin dla adminów to pisz na zamkniętym :)

Użytkownik AmCIEk edytował ten post 12 grudnia 2009 - 12:04
literowka;/

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#9 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 12 grudnia 2009 - 01:05

Amciek napisalem, ze nie chce by bylo only dust2nukeinftrain tylko napisalem by byl po prostu czesciej xP ale trudno nie to nie to Wasz serwer Wy nim rządzicie wiec przeanalizujcie wszystkei mozliwe propozycje i cos zapodajcie na serwer. Ja osobiscie chetnie widzialbym na czas swiat choinkowa bombe, czyli jak sie podlozy pake to jest choinka i jakis sniezek czy cos nastroj musi byc chociaz przez te 2-3tyg xP tez fajny jest plugin, ze ten kto wygra mapy najwieksza iloscia fragow wybiera mape, ale moze to sie odwrocic w druga strone i moze byc troszq FFA a poza tym jesli jest mapcykl to jest to nie do zrealizowania :P
  • 0

#10 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 12 grudnia 2009 - 01:12

(żeby nie odebrać tego jako obraźliwy post)
piszę do adminów TP

prosze Was, macie taką przydatną opcje jak Ban. I czasem go użyjcie jak typ gra FFA, bo dawno nie widziałem osoby zbanowanej za taką grę. ( np. są częste akcje, że gośc zachowuje broń jak nie ma szans na odbicie bs'a i to jest prawidłowe jak zachowa, bo gapa nie poleciał wcześniej (zdarza sie), ale jak kuźwa zaczyna się wychylac i szukac fraga i go oczywiście zabijają to powinno być zaliczane do ffa i gośc banowany. albo zachowujesz albo biegniesz na bsa, a częste są takie sytuacje i nie tylko )

Mam nadzieje, że w najbliższym czasie poleci więcej banów za FFA. ;))

co do serwera to zmian takich nie potrzeba. Można znowu zmienić mc ( kolejnośc map) bo od wakacji leci to samo ;P
  • 0

#11 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 12 grudnia 2009 - 06:17

moze troche offtop sie zrobi, ale musze cos dopowiedziec co do tych banow lub kickow. Wiec tak. Nie chce bys myslal ( krejzu ), ze Cie w tym momencie pojezdzam albo wnosze na Ciebie skarge, po prostu sluzysz mi jako przyklad wiec bez urazy :P. Gralem dzis albo wczoraj nawet sam nie wiem ;o na nuke chyba albo inferno lol niepamietam ;o i byl taki koles w moim teamie jak *Blantator totalny nieogar, FFA, TA polaczone z TK koels walil w swoich po respie i szukal awantury i mial staty -2/7 i byly na niego skargi by sie ogarnal itp. a w drugim teamie byl *krejzu, gdy mnie przenioslo gralismy normalnie *blantatora jzu nie bylo i zginalem w jednych z akcji i napisalem zdanie "zrobie sobie gaga bo mnie juz ch*j strzela" i *krejzu powiedzial, ze lece za tego gaga, bo przeklnalem sobie ( warto zaznaczyc, ze krejzu mnie nie skickowal ani nei zbanowal w tej sytuacji ) i przeciez ponioslem kare w postaci gaga, z tego co wiem takze jest kara slapowania za iles tam przeklenstw w jednym zdaniu czy cos takiego wiec pytam sie po co kickowac za zwykle przeklesntwa bo nie wiem skoro jest gagowanie i slapowanie za klniecie ? Przeklinanie to urok cs'a tak jak w innych sportach czy e-sportach wiec rozwazcie to kickowanie i banowanie :P

P.S. Warto tez zaznaczyc, ze *krejzu "nie zauwazyl" tego, ze (blantator robil TA i TK, ale szczegol :P
  • 0

#12 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 12 grudnia 2009 - 06:25

Przepraszam cie bardzo, ale nikt nie pisal mi na sayu zebym go ogarnal ja niestety nie widze co sie dzieje w drugim teamie i nie wiem czy to jest specjalnie czy przypadek, a co do tego co powidziales mialem cie kicknac no ale dalem ci jeszcze jedna szanse, nie wazne czy ty powiesz 1 czy 10 przeklenstw leci kick a nawet ban.

Użytkownik crazyJump3r` edytował ten post 12 grudnia 2009 - 06:32

  • 0

Dołączona grafika


#13 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 12 grudnia 2009 - 06:30

moze troche offtop sie zrobi, ale musze cos dopowiedziec co do tych banow lub kickow. Wiec tak. Nie chce bys myslal ( krejzu ), ze Cie w tym momencie pojezdzam albo wnosze na Ciebie skarge, po prostu sluzysz mi jako przyklad wiec bez urazy :P. Gralem dzis albo wczoraj nawet sam nie wiem ;o na nuke chyba albo inferno lol niepamietam ;o i byl taki koles w moim teamie jak *Blantator totalny nieogar, FFA, TA polaczone z TK koels walil w swoich po respie i szukal awantury i mial staty -2/7 i byly na niego skargi by sie ogarnal itp. a w drugim teamie byl *krejzu, gdy mnie przenioslo gralismy normalnie *blantatora jzu nie bylo i zginalem w jednych z akcji i napisalem zdanie "zrobie sobie gaga bo mnie juz ch*j strzela" i *krejzu powiedzial, ze lece za tego gaga, bo przeklnalem sobie ( warto zaznaczyc, ze krejzu mnie nie skickowal ani nei zbanowal w tej sytuacji ) i przeciez ponioslem kare w postaci gaga, z tego co wiem takze jest kara slapowania za iles tam przeklenstw w jednym zdaniu czy cos takiego wiec pytam sie po co kickowac za zwykle przeklesntwa bo nie wiem skoro jest gagowanie i slapowanie za klniecie ? Przeklinanie to urok cs'a tak jak w innych sportach czy e-sportach wiec rozwazcie to kickowanie i banowanie :P

P.S. Warto tez zaznaczyc, ze *krejzu "nie zauwazyl" tego, ze (blantator robil TA i TK, ale szczegol :P


po 1. to nie jest od tego temat..
po 2. jeśli masz zamiar przeklinać to zmień od razu serwer bo my szczególnie dbamy o kulture
po 3. za taki tekst od większości adminów byś dostał minimum kicka a ode mnie nawet bana więc masz szczęście, że na krejziego trafiłeś :)
po 4. każdy post nie na temat będzie usuwany i nagradzany warnem

a i jak widzisz, że gracz robi syf to wystarczy wcisnąć u@ i napisać do admina a nie 2 dni później płakać, że admin który był w przeciwnym teamie nie reagował.

Użytkownik will edytował ten post 12 grudnia 2009 - 06:31

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#14 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 12 grudnia 2009 - 07:07

taa.. a ruchanie to urok burdelu, a jednak nie każdy tam chodzi.


My tu bronimy cnoty, jaką jest kultura w środowisku internetowym i nic a nic, powtarzam nic a nic tego nie zmieni. Masz już drugi powód żeby wykupić sobie własne królestwo kanter-strajkowe.

btw.

"zrobie sobie gaga bo mnie juz ch*j strzela"

dzisiaj to kurde co drugi ma ADHD przed komputerem, zacofka do epoki kamieniołomu. Jara was to, że akcja wam nie wyjdzie i sobie napiszecie "k***a" na czacie? Macie radochę jak spotkacie kogoś młodszego wiekiem i napiszecie "japa" bądź "japa dziecko"?



// edit
Krejzi nie tłumacz się :D jeśli ktokolwiek ma być od kontrolowania "jakości" admina to napewno nie zwykły gracz. Opieprzymy Cię na zamkniętym :wink:
ok już bez offtopu (ja se moge pozwolic, moj temat)

Użytkownik AmCIEk edytował ten post 12 grudnia 2009 - 07:09

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#15 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 02:39

Amciek, nie będę pisał na zamkniętym o pluginach dal adminów. Jak dla mnie gracze powinni wiedzieć co się dzieje na serwerze i co jest na niego wgrywane. No i dodałbym jeszcze mapę de_cpl_fire, brakuje mi jej. A vertigo/kabula zostawiać! Nie wiem kto tu mówi o graniu 5 vs 5. Ile razy grałem vertigo serwer full był, może nieco ciężej z kabulem. Możnaby wymienić cpl_fire na kabula i zobaczyć jaki da to efekt. Albo też de_dust dodać zwykłego ^^. Pomyślałbym też o 2 mapach cs_ tak na rozluźnienie ciągłej gry na mapach de_. A co do inferno/nuke/dust2/train jedna w ciągu całego mapcyckla spokojnie starczy. Te mapy są nudne jak flaki z olejem :D Praktycznie ciągle to samo...

Użytkownik Juri edytował ten post 13 grudnia 2009 - 02:40

  • 0

asdasdas


#16 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 13 grudnia 2009 - 03:46

Jak dlamnie server jest ekstra i mysle, ze nie trzeba nic w nim zmieniac.
MC jest okej, tyko moglibyscie swear troche zmienic bo niektore to przesada ;p zwykle slowo a zauwaza jako przeklenstwo
pozdrawiam
  • 0
Dołączona grafika

#17 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 grudnia 2009 - 04:05

z anty swearem jest problem :P musielibyście każde słowo które gaguje a nie jest obraźliwe pisać nam gdzieś żeby dodać do "białej listy" czy czegoś takiego :P bo to np stara - moze byc jako obraza albo jako opis starego przedmiotu :P albo czasem gdzieś obok siebie są literki bot i juz leci gag mimo ze słowo nie jest obraźliwe w żaden sposób ;] mam nadzieję, że ogarniemy to i powstanie taki temat gdzie można będzie dodawać słowa normalne za które gaguje aby wprowadzać je na "biała liste" :P
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#18 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 grudnia 2009 - 04:08

MC dobre.

Żadnych zmian ani cpl_fire, ani de_dust normalnego. Kaboula da się przeżyć.
  • 0

#19 cwireq

cwireq

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 18 grudnia 2009 - 11:03

siema.
Ja mam taka dobra i w sumie konieczna zmiane na mapie de_tuscan. Na srodku jak sie leci od respa ct, jest antyrasz za daleko. Gdy koles podchodzi widzi ludzi, ktorzy nadbiegaja z respa tt, a CT jest zawsze szybciej, bo maja tam blizej. Powinien byc zrobiony jak na cpl_mill.
Dzieki za wysluchanie ; )
  • 0

#20 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 grudnia 2009 - 11:12

specjalnie jest tak granica ustawiona.

po 1 dla urozmaicenia i nie robienia kopi cpl_mill
po 2 dla wiekszego uzywania mózgu przez tt a nie bezmyslne biegniecie z respa bo ''bezpiecznie mi tu''
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0