Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cod4 #1 Hardcore S&D @ Gamingcrew.Pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#121 markodomel

markodomel

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 06 lutego 2010 - 01:17

ja chętnie bedę z wami grać bo serwer jest bardzo fajny :)
  • 0

#122 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 09 lutego 2010 - 09:04

Wyślijcie mi na PW (Prywatna Wiadomość; tutaj na forum)loginy xfire swoich znajomych grających w CoD. Chcę ich pozapraszać do grupy GamingCrew.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#123 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 lutego 2010 - 11:32

Komenda xlrstats wylaczona ze względu naosoby grające tylko na statystyki i sprawdzające je po każdym killu. Dostępna jest ona teraz jedynie adminom.

Statystyki oczywiście zawsze można sprawdzic pod adresem http://gamingcrew.pl/xlrstats
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#124 markodomel

markodomel

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 23 lutego 2010 - 02:57

Hehe pewnie masz namysli mnie :D ale co kill no moze przesada ale co runde tak :D
  • 0

#125 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 23 lutego 2010 - 03:41

Hehe pewnie masz namysli mnie :D ale co kill no moze przesada ale co runde tak :D


2-3x w ciągu rundy :)
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#126 Gienek

Gienek

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 16 postów
  • Ską…d:Opole

Napisano 26 lutego 2010 - 06:16

Ponieważ czasami nie ma adminów na serwerze a niektórzy użytkownicy łamią regulamin przez co inni gracze uciekają z serwera no i sprawiają, że gra staje się mniej przyjemna, nasunęła mnie myśl o ubieganie się o uprawnienia. Gracze którzy siedzą często na #1 pewnie mnie kojarzą. Pytanie:
Czy jest taka możliwość otrzymania uprawnień?

Użytkownik Gienek edytował ten post 26 lutego 2010 - 06:17

  • 0
Dołączona grafika

#127 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 lutego 2010 - 06:21

oczywiscie, ze jest taka mozliwosc

http://gamingcrew.pl...?showtopic=3599 to jest wzór podania


http://gamingcrew.pl...hp?showforum=39 tutaj napisz temacik ze swoim podaniem



Przypominamy iz weryfikacja Twojego podania moze potrwac troche czasu, wiec prosimy o cierpliwosc
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#128 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 05 marca 2010 - 03:32

Dziś od 16:30 czekam na serwie na chętnych ;] Miło by było gdyby jakieś 5-7 osób dołączyło i posiedziało z ułomnym KoRniKiem 20-30min ;]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#129 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 06 marca 2010 - 03:12

o 16 wszyscy sie zbierzemy i bedziemy rozkrecac serwer, liczę na obecnosc ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#130 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 06 marca 2010 - 03:49

a co sie dzieje po 2 nieobecnosciach a spoznienia licza sie jako nieobecnosc jak tak ile czasu mozna sie spozniec czy w ogole nie mozna??:D

czyli jak sie spozni to lepiej w ogole nie przychodzic??
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#131 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 marca 2010 - 12:38

spoznienia mozna usprawiedliwic tylko pisemnie przez rodziców.
Nieobecnosc tylko przez proboszcza najblizszej parafii



A tak poza tym to zapraszam dzis wszystkich na rozkręcanie serwera. Zaczynamy o 15 ;)
Ja postaram sie byc, chociaż mimo niedzieli zmuszony jestem dokończyć trochę prac.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#132 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 07 marca 2010 - 12:40

no tak ale zobacz skad mam wiedziec ze sie spoznie jak np autobus nie przyjedzie:X to pozniej nie bede miec usparawiedliwienia to pozniej nie wiem czy mozna zostac czy nie:X

a od proboszcza to chyba tylko w niedziele jak sie na mszy bylo :X
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#133 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 marca 2010 - 01:06

jakos sie moze dogadasz z proboszczem... nie wiem... w ministranta sie pobawcie czy cos :connie_she-moose:
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#134 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 07 marca 2010 - 01:07

z tego co slyszalem to ministrantem byles tylko tam byly jakies nieprawidlowosci z wieczornymi naukami u ksiedza :O
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#135 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 marca 2010 - 01:09

slabo slyszales :)
Dobra koneic offtopu ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#136 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 07 marca 2010 - 01:11

no jak to?:O przeciez szatan nawet wspominal ze przez to nie chcial byc ministrantem :P

no dobra koniec :(
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#137 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 31 marca 2010 - 07:54

Jak wiadomo Wam ludzie (lub też nie) istnieje grupa GamingCrew na xfire, do której to sukcesywnie codziennie (lub nieco rzadziej) zapraszam ludzi. Dzisiaj np zaprosiłem 10 osób. Nie jest to naprawdę trudne, uwierzcie. Niestety jest tutaj jeden szkopuł, a mianowicie: zauważyłem, że zaprosiłem dzisiaj praktycznie samych obcokrajowców. Dlatego też proszę Was byście zaprosili do grupy swoich polskich znajomych. Jak nie macie uprawnień to podeślijcie mi listę nicków znajomych, którzy grają w cod4 (najlepiej na pw). Jeżeli sami też chcecie dołączyć do tej grupy, to także proszę Was o login, który wyślijcie mi na pw. Proście też nowe osoby na serverze o xf, by móc ich dodać.

Stan obecny grupy to 70 osób. Możecie jak nie macie z kim zagrać spamować do woli. Wystarczy wejść w zakładkę na xfire ze znajomymi i tam będzie widoczna grupa GamingCrew - wchodzicie na osoby, które grają w tym momencie i spamujecie. Zawsze może ktoś wejdzie i zamiast grać 1vs0 pogracie sobie chociaż 2vs2. :) A jak już trochę osób będzie grało to na pewno się znajdą inni chętni, którzy sami z siebie wejdą na server. Ostatnio jest coraz łatwiej zebrać ekipę do gry, ale czasami server stoi pusty. Ja osobiście nie mogę za często grać - po prostu nie mam na to zbytnio czasu, ale jak widzicie staram się w inny sposób wspomóc server.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#138 Gienek

Gienek

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 16 postów
  • Ską…d:Opole

Napisano 31 marca 2010 - 09:13

Bardzo fajna sprawa z tą grupą GC na xfire :) Szczerze mówiąc sam zacząłem swoją przygodę z GC właśnie przez to, że ktoś mnie zaprosił ;]
  • 0
Dołączona grafika

#139 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 31 marca 2010 - 09:32

Bardzo fajna sprawa z tą grupą GC na xfire :) Szczerze mówiąc sam zacząłem swoją przygodę z GC właśnie przez to, że ktoś mnie zaprosił ;]


Nie ktoś tylko ja. Tamten profil na xfire o nazwie gamingcrew to też ja założyłem i zacząłem spamować. :P
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#140 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 kwietnia 2010 - 10:43

Jak już zbieramy ludzi do gry na servie, to radze przyspamowac czlonkom tej grupy zaproszeniami na server. Moze w ten sposob 2,3 osoby wpadna sie z nami chwile pobawic.Trzeba tylko wymyslec jakis staly tekst (pamietajmy, ze wsrod tych uzytkownikow jest sporo obcokrajowcow, a wiec musi to byc zarowno tekst po angielsku ).


Proponuje cos takiego:

"Join us and have some fun on our GamingCrew server 194.169.126.50:28960. Przyłącz się do nas i zagraj z nami na serwerze GamingCrew 194.169.126.50:28960. Jeśli będziesz miał jakieś problemy lub zastrzeżenia co do naszego servera, prosimy o rejestrację na www.gamingcrew.pl i zalozenie tematu, w którym podzielisz się z nami swoimi przemysleniami. "

Użytkownik wodny edytował ten post 01 kwietnia 2010 - 10:44

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0