Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Cs 1.6]Tawerna Ffa+Bf2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
125 odpowiedzi w tym temacie

#101 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 17 lutego 2010 - 08:02

ustalcie jakis termin. Na przyklad 10 marzec. jak do tego czasu nie powiedzie się z serwerem to pomyslcie moze nad zmiana moda/gry/trybu etc.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#102 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 08:26

Tawerna [CSDM] Każdy na każdego@GamingCrew.pl - tak to widze, 16-20 slotow:D bede gral ol tajm:D
  • 0

#103 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 17 lutego 2010 - 08:45

nie nei nie... tak myslalem ze sie zacznie zaraz litania tego co kto by tu chcial i gdzie by nie gral. Temat jest odnosnie FFA i tylko o takim serwerze tu rozmawiamy.

jezeli jednak pomyslodawcy serwera dojdą do wniosku ze to jednak nie to - wtedy mozna pomyslec o czyms innym. Mi chodzi glownie o zorbienie pewnych "czasowych" zalozen - aby nie ciagnac tego w nieskonczonosc.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#104 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 17 lutego 2010 - 09:42

żeby się powiodło z serwerem to potrzeba chęci, ale jak to zwykle bywa chętnych dużo a robić nie ma komu

Dzisiaj z ukradłem rozkręcilismy w 2 serwer do 13 ludzi i tak 2- 3 mapy na serwerze gralo nas okolo 10, wiadomo ze rozkręcając w 5-6 bylo by to szybsze i bardziej efektywne ale co zrobic...
i niech mi ktos nie mówi ze sie nie da bo jak się chce to idzie, ale potrzeba troche chęci, ludzie wchodzą i wychodzą ale wielu wraca, ale tak jak we wczesniejszym poscie wspominalem w takim tempie serwer bedzie rozkrecony za pol roku jak dobrze pojdzie ;)

Ta całą liste z pierwszego posta to o kant d*py można rozbić na 18 osób moze 8-9 trochę dłużej pograło przez ostatni tydzień od kiedy staram się natchnąć ten server życiem...



SAMO SIĘ NIE ZROBI !!!

Użytkownik abras edytował ten post 17 lutego 2010 - 09:43

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#105 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 10:53

ja ostatnio zbytnio czasu dużo nie mam na grę ... ale postaram się w piątek wam pomóc ale strasznie napięte dni mam ostatnio
  • 0

#106 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 lutego 2010 - 11:24

abras wiem, że mnie często zapraszasz, ja nie wchodzę ostatnio ;/, bo tylko kumpel czasami coś chce z klasy a gg muli więc szybko na stim,a po jakieś info a tak to mam tera teścik semestralne z każdego przedmiotu kupaaa roboty ;(
  • 0

#107 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 23 lutego 2010 - 08:48

Jako, że FFA jest rozkręcane , codziennie przez te same osoby stwarzamy nową listę "rozkręcaczy" serwera. Będziemy wiedzieć na czym stoimy i czy warto jest dal Was coś więcej robić, lista będzie na bierząco aktualizowana w pierwszym poście.

Osoby chętne do pomocy wpisują się w tym temacie
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#108 Ukradlem

Ukradlem

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 17 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 23 lutego 2010 - 02:30

Wpisuje sie ;)
  • 0

#109 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 24 lutego 2010 - 03:04

okej nie ma co robić listy, bo i tak zainteresowanie jest dosyć mierne - to i tak aż za dużo powiedziane.

Z Owim ustaliliśmy, że 10 marca podejmiemy decyzję co dalej z FFA - jak widać wczoraj udało się zapełnić go na full w godzinach 17-19, wystarczy troche chęci plus 4-5 osób ze stałych bywalców i serwer od razu się zapełnia.

Odpowiedzcie sobie na pytania, czy zależy Wam na Tawernie, GC? Czy skoro nie jestem w stanie wpłacić, a mam czas to czy nie powinienem pograć i pomóc chłopakom?

Jeśli ma być rozwój, działalność musi być poszerzana, a samo nic się nie zrobi - można odmówić sobie mixa czy innego serwera z ciul wie jakim modem tylko zaprosić znajomych czy e-ziomków i dołożyć cegiełkę do muru, który jest bardzo chwiejny...
  • 0
Dołączona grafika

#110 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 24 lutego 2010 - 03:39

Skierowales pytanie do wszystkich tak wiec czuje sie ( ucieklo mi slowo ) odpowiedzialny za odpowiedz. Ja juz w ktoryms z tematow nie wiem czy nie w tym nie chce mi sie szukac, bo to nieistotne, napisalem, ze gram only TP, wiadomo nigdzie juz nie ma TP, ale te magiczne dwie literki pozwalaja na swobodne granie i nie denerwowanie sie tym, ze po 10 sekundach w tt ktos mi wjedzie w dupe. Nigdy jeszcze nie gralem na tym serwerze ffa+bf2 to nie wiem jak tam jest, ale gdyby to bylo TP+BF2 z niedzialajacymi odznakami tylko tymi rankingami ze stopniami itp. to bym pogral, a tak to nie preferuje ( bede szczery ) takiego szajsu, a jak dzialaja tam odznaki to dopiero n/c, jeszcze brakuje ZombieModa i Warcrafta -.-. Sory, ze tak mowie i doceniam prace wlozona w ten serwer, ale ktos musi byc szczery i uswiadomic co niektorym, ze na takich serwerach jest mala grywanosc. Wiadomo sa ludzie, ktorzy wola grac w CS zeby sie posmiac i graja na no steamach z 10 latkami gadajacymi przez mikrofon zeby sie z nich posmiac czy tez wchodza na FFA+BF2 i wala kazdego w odbyt i sie ciesza, ze zabili 4 jednym magazynkiem, ale moim skromnym zdaniem jakies 70% "csowiczow" woli grac na zwyklych serwerach, niekoniecznie TP, ale nawet zwykle FFA. Reasumujac gdybym ja mial wybierac pomiedzy takimi serwerami jak: FFA - FFA+BF2 - TP+BF2, to zdecydowanie bym wybral TP+BF2, ale z wylaczonymi odznakami, bo nie kreci mnie to jak wchodze na serwer, a koles ma jakiegos Zeusa czy ch*j wie co i wszystkich zabija. Pozdrawiam i dziekuje za uwage.
  • 0

#111 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 24 lutego 2010 - 03:41

Tak dla twojej informacji Lebron odznaki na FFA są już od dłuższego czasu wyłączone :)

Użytkownik abras edytował ten post 24 lutego 2010 - 03:41

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#112 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 24 lutego 2010 - 03:45

heh niestety w dłużej mierze popieram zdanie Lebrona :) dlatego też nie raz wspominałem o tym, że lepsze było by może drugie TP (kiedyś też wspomniałem, że wielu graczy ma podobne zdanie)
  • 0

#113 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 24 lutego 2010 - 03:56

My tutaj nie rozmawiamy na razie o zmianie trybu gry czy tez nowym serverze , ale o tym zeby to FFA wkoncu ruszyło.

Ale jak już poruszyliście ten tomat , to powiem wam że gówno by było a nie lepsze rozwiązanie z takim podejściem, bo się d*py nie chce ruszyć żeby pograć 2n2 , 1n1, każdy ma to gdzieś , trochę więcej chęci i zaangażowania potrzeba to FFA będzie zapełnione. I nie pier**lcie mi że nikt nie chce grać na FFA bo jest wiele serverów pełnych i jakoś ludzie grają...
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#114 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 24 lutego 2010 - 03:56

nie chce napinać - nie to leży w mojej intencji, ale nie o to chodzi w tym temacie. Poszukiwani są ludzie, którzy pomogą adminom, wejdą na serwer jak ktoś ich zawoła, posiedzą godzinkę dwie a nie uciekają na miksa.. i z calym szacunkiem, ale te owe mody o których wspomniałeś - żenada. Po to zostały stworzone, aby ludzie w to grali, jak komuś się nie podoba to nie gra, sytuacja melon - arbuz.. nie lubisz nie jesz. Tu właśnie tkwi prawdziwa (przemijająca) potęga Counter Strike'a - jest taki fleksi fleksi że ludzie przerabiają go na setki sposobów, od zombi przez paintball na pokemonach kończąc.

Wracając do tematu. Jest napisane, że jeśli teraz nie wyjdzie to 10 marca będzie dalsza decyzja i wtedy ewentualnie zapadnie decyzja co dalej z serwerem, wtedy będzie dyskusja i wtedy będzie czas na propozycje. Teraz jest Tawerna FFA+BF2, mod rang Battlefield z odznakami dla "szpanu" bo żadnej przewagi one nie dają na serwerze oprócz kozak odznak nad głową.



PS. myślę, że słowo to zobowiązany :D

// edit:

Abras święte słowa, żebyście tyle na serwerze siedzieli co miksy walicie jak was ludzie wołają to już serwer byłby almost-full. Pierdzielenie takie

Użytkownik Amciek edytował ten post 24 lutego 2010 - 04:00

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#115 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 24 lutego 2010 - 04:19

na ffa sa już odznaki i te wszstkie moce wyłączone?jeśli tak to ja proponuje usunąć "BF2" z nazwy bo to czesto zniechęca ludzi do gry;] chyba, że to "moce" nadal działają to nvm ;x
  • 1
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#116 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 24 lutego 2010 - 04:54

Tak zobowiazany, a raczej "w obowiazku", ale to jedno i to samo i o to mi wlasnie chodzilo :D
Widze, ze niezla napina sie stworzyla :> Ja tylko odpowiedzialem na zadane pytanie przez *Fikusa, bo jak juz wspomnialem czulem/je sie ZOBOWIAZANY na nie odpowiedziec. Skoro tak stawiasz sprawe *abras to zmien nazwe tematu z "Tawerna FFA+BF2" na "Tawerna FFA+BF2 - tylko dla tych co na niej graja", bo mowiac wulgarnie, ze wolicie grac mixy zamiast grac na tym serwerze to nic nie osiagniesz, bo wlasnie dlatego nikt nie gra i uswiadomcie sobie Wy jak i Ty abras, ze wlasnie ludzie wola grac mixy czy grac na innych serwerach, bo po prostu NIE LUBIA grac na takim szajsie nie rozumiecie tego ? Nie umiecie pojac i zrozumiec tego, ze ludzie wola inne rzeczy niz gre na serwerze FFA+BF2. Prosta sytuacja: siedze sobie na steamie i przegladam Internet, *abras mnie pyta, siema idziesz pograc gdzies ? no spoko moge isc, ale gdzie ? No nie wiem, Tawerna TP czy FFA+BF2 ?" Jak myslisz co wybiore ? Jesli az tak na sile chcecie osiagnac swoj cel ( zapelnienie go i frekwencja taka jaka jest na TP ) to reklamujcie go wszedzie gdzie sie da i przerobcie go na 47/48 wtedy bedziecie miec tyle ludzi, ze hoho, bo tylko tacy tam graja lub 80% calosci ludzi grajacych na takich serwerach. I skoro sa wylaczone odznaki to usuncie BF2, bo jak zauwazyl *will to faktycznie odstrasza. I nie odpisujcie mi tu, ze sa takie serwery i ludzie na nich graja, bo ja to wiem i rozumiem. Sedno sprawy tkwi w tym, ze ta spolecznosc CSOWA Tawerny jest nauczona od samego poczatku do TP i wszyscy tu zarejestrowani, udzielajacy sie uzytkownicy to gracze Tawerny TP, a jak myslisz/cie gdzie ludzie grajacy na serwerach TP i przyzwyczajeni do gry TP graja najczesciej ? Na serwerach TP. A jak myslisz/cie czego najbardziej nie lubia gracze, ktorzy sa "wychowani" na serwerach TP i graja na nich ? Wjezdzania im w dupe po 10 sekundach od rozpoczecia rundy, bezkarnie dracych sie i puszczajacych muzyke dzieci FFA przez mikrofon i ciaglego kampienia gdzie popadnie w celu bycia "najlepszym" w statach na koniec mapy.

P.S. Wyczulem takze pewne zdenerwowanie ze strony administracji, ze nikt na nim nie gra i pretensje do wszystkich. Jesli macie miec do kogos pretensje to przeszukajcie temat/y, w ktorych byla rozmowa o FFA+BF2 - czy ma byc czy nie - i porozmawiajcie z tymi ludzmi, ktorzy sie pisali na to, a takze do siebie za podjecie takiej decyzji.

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 24 lutego 2010 - 05:03

  • 0

#117 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 24 lutego 2010 - 05:37

może nie tyle co zdenerwowanie, tylko właśnie pretensje - dla siebie tego serwera nie stworzyliśmy :)

wiesz co? proponuje, żebyś założył ankietę, jak dobijemy do 10 marca. Nawet jeśli się uda. :)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#118 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 lutego 2010 - 05:54

Jest ten problem ze obojetnie na co ludzie by w tej ankiecie nie zaglosowali, obojetnei na co by się deklarowali - jest problem z egzekwowaniem tego poznij
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#119 Pr0fesor

Pr0fesor

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 lutego 2010 - 05:59

Ten redirect z TP to był moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Gra już dużo osób dosyć :) Proponuję jeszcze z tydzień potrzymać tego redirecta, potem można wyłączyć. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Uważam, że Abras odwala kawał dobrej roboty :) Ja też w miarę możliwości i czasu staram się bywać na serwie.

P.S. Nie wiem czemu, ale coraz więcej osób jak wchodzi na serwer to się pyta ile kosztuje admin... :P

Użytkownik Pr0fesor edytował ten post 24 lutego 2010 - 06:02

  • 0

#120 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 lutego 2010 - 06:13

redirect niech będzie oll time... inaczej od razu przestaną grać... nie ma co nawet go próbować wyłączać.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0