Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakiego Wybrac Bukmachera ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 10:58

Witam to znowu ja. Chce sobie wplacic pieniadze na konto internetowe by moc obstawiac mecze na strony ktoregos z bukmacherow i nie wiem ktorego wybrac, bo wiem, ze keidys byly promocje takie, ze jak sie wplaci iles tam kasy to sie iles tam kasy dostaja za darmo moze ma ktos z Was takie pieniadze na stronie bukmachera i obstawia i moglby polecic ?
  • 0

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 stycznia 2010 - 11:02

ja sie kiedys bawilem na betandwin i nie narzekam
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 11:08

http://tawerna-cs.or...ka&fromsearch=1

Może coś z tego wyciągniesz, a jak nie to zapytaj gareza na pw wiem ze on w tym siedzi dosyć długo

Użytkownik Ex^it edytował ten post 25 stycznia 2010 - 11:09

  • 0
Dołączona grafika

#4 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 11:25

No no na tym sie znam co jak i gdzie obstawiac, ale chodzi mi o to ktorego wybrac bukmachera w sensie takim, ktory najwiecej oferuje bonusow promocyjnych bo np. na bwin.com dostajesz 50% swojej wplaty ( maks do 50zl bonusu ), ale musisz to obstawiac iles tam razy i nie czaje tego w ogole tej oferty bonusowej, a na sportingbecie jest tak, ze otrzymujesz w zaleznosci od wplaty na konto sportingbetu kase na Zakladyh bez ryzyka, czyli obstawic musisz 4 zaklady po np. 5zl a potem nie wiem co dalej, bo nie pisza ;o dlatego pytam czy ktos ma gdzies takie konta, zeby mogl sie wypowiedziec jakto jest na prawde z tymi ofertami promocyjnymi, bo niby oferuja, ale wiadomo za darmo nikt pieniedzy nie da :) haczyk musi gdzies byc, ale chyba wybiore bwin-a, bo moj brat tam mial konto kiedys i fajnie sie tam obnstawia, dobry szablon maja swietnie sie przeglada noi mozna ogladac mecze na bwin-ie :D
  • 0

#5 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 11:29

A ja bym tam był za expektem, zastanów się dobrze myślę że tam najlepiej obstawiać :D
zadarmo umarło, tak jak mówisz haczyk musi być.
Ale ja popieram expekta

Użytkownik Ex^it edytował ten post 25 stycznia 2010 - 11:30

  • 0
Dołączona grafika

#6 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 25 stycznia 2010 - 12:30

od początku gram na tobet i nie ma co marudzić - kursy zbliżony do betathome i bwin, ekstra livebet, szeroka oferta meczy (nawet piłkarskie okregowki mozna obstawiac, a także jak oni spiewaja czy wyniki wyborów prezydenckich :D itp). Jest teraz bonus do 2 setek, że jak wpłacisz to podwajają, ale muszą być zagrane te pieniążki po kursie skumulowanym 1.8 (z resztą prawie jak wszędzie) także ryzykowny wariant co by nie mówić. Polecić na pewno mogę tobet, przejrzysty, wiele możliwości, gram od samego początku kariery z bukmacherką i nie zmieniłbym go w życiu.

Użytkownik Fikus edytował ten post 25 stycznia 2010 - 12:30

  • 0
Dołączona grafika

#7 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 stycznia 2010 - 02:35

Ja się bawię na betclick :D. Ostatnio przy wpłacie dostawałeś podwojoną kwotę więc też nie narzekam. Każdy gdzieś indziej się bawi.

Użytkownik Ramzi edytował ten post 25 stycznia 2010 - 02:37

  • 0

#8 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 06:59

Planuje zarejestrowac sie i wplacic pieniadze na betclicu i tam jest bonus powitalny w postaci Zakladu Bez Ryzyka i chcialbym sie dowiedziec na czym on polega wiecie moze ? Jest tam napisane, ze po prostu po wplaceniu pieniazkow moge zawrzec zaklad do 55zl i jak wygram kasa moja a jak przegram to mi oddaja od razu te pieniadze i dalej moge sobie z nich korzystac juz w normalny sposob, ale gdzie tu haczyk ? Nie umiem nigdzie znalezc jakiegos regulaminu dotyczacego tego bonusu,a na pewno jest, bo czytalem bodajze na bet-at-home, ze zakald musi byc o conajmniej kursie 1.5 itd. a jak jest tutaj wiecie moze ?

P.S. Zdecydowaem sie ostatecznie na bwin-a i to jzu na 100%, gdy wybieram forme platnosci przelewem bankowym to tam mam te SWIFTY IBANY i tytul przelewu to co ja musze to wszystko wpisac w wydruczku do pzelewu ? Gdzie ja to zmieszcze wszystko ? FFF lub ktos inny daj mi swoje gg jak sie znasz to bsy mi wytlumaczyl

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 25 stycznia 2010 - 07:27

  • 0

#9 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 26 stycznia 2010 - 08:55

zajrzyj na forum bukmacherskie com i tam masz dział dla początkujących, dużo ciekawych rzeczy piszą.Generalnie fajne forum ;]
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1