Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#61 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 marca 2010 - 01:13

Hmm ... a może zamiast pitolić po prostu zrobić to o czym myślicie i sprawdzić jak to będzie działało - wyjdzie w praniu? Gadaniem ciężko jest coś zdziałać, w szczególności, że wiadomo jak WIELE osób pali się tutaj do roboty ...
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#62 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 18 marca 2010 - 12:35

Dziś pograliśmy TP dobre 2h i fajnie wychodziło, po prostu trzeba to powoli wprowadzać, zmienić nastawienie Adminów do gry TP i wyciągać odpowiednie konsekwencje jak ktoś gra FFA. Więc Admini prowadzić grę ;)
  • 0

#63 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 marca 2010 - 03:37

Co do tego TP. Sprawa jest krótka.
Sam to wczoraj przeżyłem. Gracze zaczynają grać TP, gdy po prostu widzą, że to daje rezultaty np. ciąg tam 3 rundy zdobytych, rasze nie rasze zawsze coś jest. Fakt nic nie da się przekazać w 6 sekund jakiejś zawiłej formy, ale żyć się da.Wystaarczy dobrze rotować raszami i zakupami kolegów z drużyny masowe hejki czy tam sg zawsze coś to jest :).
  • 0

#64 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 22 marca 2010 - 03:43

po to angażujemy nowe twarze do administracji, żeby jakość gry wzrosła zdecydowanie.

Bardzo spodobało mi się zdanie Bloombera z podania o admina:

Ogólnie to nauczyłem się na tawernie grać, właściwie jest to jedyny server na którym grałem i stwierdzam, że może w końcu spróbuje też coś dać od siebie a nie tylko brać.


Może warto żeby większa ilość graczy to przeczytała i wzięła sobie do serca, a już będzie zdecydowana poprawa!
  • 0
Dołączona grafika

#65 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 22 marca 2010 - 04:02

gra TP to nie jest jakaś katorga. mi zawsze ogromną frajdę sprawiało kiedy wspólnie coś zrobiliśmy i się udało. a jak gra się nie kleiła, bo każdy latał tylko za fragami to szybko mi się nudziło.
  • 0

#66 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 22 marca 2010 - 04:50

Dokladnie, prawda jest taka ze nie jest tak zle, jesli tylko ktos sie odwazy odezwac i powie jakas komende to zazwyczaj wiekszosc stara sie dostosowac.
Wiem ze np. z jarem mi sie naprawde dobrze gralo (to zreszta z tego dnia jego ostatni post), czlowiek dobrze prowadzil i naprawde gra trzymala sie kupy. Z wujkiem ta sama sytuacja (wlasciwie to zazwyczaj team wujka wygrywa, to pokazuje jaki wplyw na wynik ma gra tp i prowadzacy), pare osob takich jest, przydaloby sie wiecej, ale to juz glownie zalezy od nas samych, ja sie staram chociaz sam czuje ze nie mam takiego przebicia i pomyslow jak np. wspomniane przeze mnie osoby.
Bo oczywiscie bywaja sytuacje, kiedy np. druzyna Cie raz poslucha, cos sie nie uda i juz przestaje, a wtedy z kolei samemu sie odechciewa prowadzic (z wlasnego doswiadczenia wiem), no ale to jest zycie (wlasciwie to tylko gra:P), rozni ludzie, ciezko wszystkich podporzadkowac ;)
Tym niemniej mysle, ze jesli wiecej osob bedzie mowilo rzeczowe, istotne dla gry rzeczy, staralo sie czasem dac z siebie minimum, chociazby w postaci jednej komendy 'srodkiem', bedzie to wygladalo coraz lepiej.
  • 0

Dołączona grafika

#67 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 22 marca 2010 - 04:58

Ja pamietam poprostu poezje na mapie de_piranesi, jaka taktyke bym nie powiedział to wychodziło i każdy się słuchał ;D wygraliśmy wtedy w tt 12:0.

Czasem nie potrzeba wiele zeby team zagral tp, a jaka frajda nawet jesli sie przegra rundę ale team wykonał jako takie założenia taktyczne :P
Nieraz wystarczy poprostu powiedziec "dawac na A" albo " chodzcie B" i juz gra staje się przyjemniejsza ;]
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#68 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 marca 2010 - 05:13

to grajcie po dwoch adminow w druzynie, i kazdy na zmiane bedzie taktyke wymyslal, mysle sobie, ze jak dwoch sie wezmie za tp to reszta poslucha, a z drugiej strony nie musicie ciagle intensywnie myslec nad kolejnymi nowymi taktykami



tylko błagam nowych o jedno, jak Wam sie nie udaje to nie przylatujcie na forum i nie gadajcie w sb jacy to garcze sa botami, lowami ze sie nie sluchaja i wogole grac nie potrafia i " mam na nich wyj**ane " itd.

Użytkownik wodny edytował ten post 22 marca 2010 - 05:17

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#69 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 01 czerwca 2010 - 05:21

nie zmusisz kogos zeby grał po twojemu dlatego zastanówcie sie może nad serwerem ffa ; p są mapki gdzie ludzie stoją i sie patrza na siebie albo w sciany mnie osobiscie nudzi granie rash brama wychodze sama i gine i czekam 2 minuty bo Ci stoja to juz wole sama poczekac tez ;p
  • 0

#70 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 01 czerwca 2010 - 06:36

server ffa juz byl.

Użytkownik uszczelka edytował ten post 01 czerwca 2010 - 06:37

  • 0

#71 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 01 czerwca 2010 - 08:40

Jezeli mowisz o tym, zeby z naszego TP zrobic FFA to odpada.
Chyba, ze masz na mysli postawienia kolejnego serwera o typie rozgrywki FFA to moze kiedys.
Chwilowo powstal serwer gungame i to na nim sie teraz trzeba skupic, nie zapominajac o TP.
Co do tego, ze nie da sie grac TP na publicu - nieprawda.
Potrzebna jest tylko dobra ekipa i da sie zagrac zespolowo. Nie mowie tu nawet o grupie znajomych tylko o graczach, ktorzy lubia grac zespolowo i sluchaja sie taktyk prowadzacego. Oczywiscie, jezeli ktos podjal sie prowadzenia teamu;]

-------------------------------------------
Sorry, ale nie mam polskich znakow;]

  • 0

#72 Ani4

Ani4

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:wwa

Napisano 01 czerwca 2010 - 09:35

tak ale rzadko sie to zdarza ;) sama pisze takty :P :D ale nie zawsze sie ktos slucha :P
  • 0

#73 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 01 czerwca 2010 - 12:16

Wystarczy że będzie po 2 ogarniętych w przeciwnych drużynach i gra się klei jak prowadzą, tak najczęściej bywa wieczorami. Ludzie się w miarę słuchają, nie wszyscy, ale to wystarczy i gra jest przyjemniejsza. Wiele razy udało mi się cofnąć cała ekipa po nie udanym "raszu" na drugi bs i wygrywalismy rundę, więc da rade, a że czasem się nie uda to tak bywa.
  • 0

#74 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 czerwca 2010 - 12:20

Nie wiem czy zauważyliście, ale to już jest KOLEJNY temat dotyczący poprawy czegokolwiek na tawernie, ma już prawie 100 postów i ZNÓW NIC Z TEGO NIE WYNIKNĘŁO.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#75 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 01 czerwca 2010 - 02:18

Bo prawda jest taka, że trudno coś zrobić co by jakoś znacząco pomogło... Tak jak powiedzieliście raz się da grać TP raz nie to zależy od ludzi od tego czy ktoś pokieruje.
  • 0

#76 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 01 czerwca 2010 - 02:46

Proponuje wprowadzić dłuższy czas na rozegranie rundy, z 1:45 na 2:30. TP bardzo dobrze czasami wychodzi, ale brakuje niekiedy czasu. Aby zrealizować jakąś taktykę oprócz raszu potrzeba więcej czasu.
  • 0

#77 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 01 czerwca 2010 - 03:01

No tak, a ile razy jest, że zostaje 2-3 na 7 i chowają bron na respie ? Trzeba czekać ~30 sekund, a tak bedziemy czekać minute. Na inferno to w ogóle, nie którzy potrafią kampić w terro na pochylni całą runde. Zmiana czasu to totalnie zryty pomysł, zresztą dla większości adminów TP to rasz A/B (chociaż i tak tylko kilku w ogóle mówi jak grać, ale whatever) więc jak już jest te TE PE to drużyna albo szybko ginie, albo szybko plantuje pake. Czasu brakuje tym, którzy grają FFA (sorry, patrzO plecuf !).
  • 0

#78 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 01 czerwca 2010 - 03:33

nie zgadzam się z Tobą,jak ja grałem to bardzo rzadko widziałem aby ktoś się chował, a jak są admini to nie pozwolą na to. Gracze się uczą, więc się nauczą do końca wykonywać zadania na serwerze, a czekanie jest nie odłaczną częścią tej gry, niestety. Moim zdaniem to urozmaici grę, a nie ją wydłuży nie potrzebnie, dla bezpieczeństwa można wydłużyć o 30s.
  • 0

#79 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 01 czerwca 2010 - 03:39

ja bym tylko na cs_office czas przedłużył, a na pozostałych mapach zostawić jak jest.
  • 0

#80 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 01 czerwca 2010 - 03:51

A ja powiem, ze nie moge grac na Tawrnie od jakis 3 miesiecy, bo z niewiadomych mi przyczyn na serwerach GamesNet ( wszystkich ) loss mam 0 a choke U W A G A do 1000 !!! Jeah ! Ide sobie ide, ay tu nagle ynienacka wzskakuje mi tzpo na bananie i co sie dyieje _ Choke 70+ i LeBrOn stryela w niebo. Wie kto aj _ Juy yakladalem temat tu kiedzs musialbzm go odswieyzc na ten temat yebz nie robic tutaj spamu nie na temat.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0