Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Top Gear


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 12 lutego 2010 - 09:10

Top Gear - Brytyjski program motoryzacyjny.

Prezenterzy:
Jeremy Clarkson
Richard Hammond
James May
no i oczywiście The Stig :happy:

Najlepszy program motoryzacyjny , który przyciąga do telewizorów miliony widzów na całym świecie. Możemy obejrzeć jak Ci Panowie wyżej testują ( a raczej kacą :wacko: ) samochody, których ceny sięgają 100-200-300 albo i więcej tysięcy funtów. Oprócz tego w każdym odcinku jest miejsce na newsy, gdzie prowadzący rozmawiają na temat przyszłości samochodów, nowych modeli czy o tym co władza w Wielkiej Brytanii znowu głupiego wymyśliła względem zakazów czy nakazów dotyczących samochodów. Jest również czas na to, aby zaprosić jakąś znaną, popularną osobę, zrobić z nią śmieszny wywiad i wsadzić ją do "samochodu za rozsądną cenę". Czyli jak już wspomniałem, prowadzący testują samochody z największymi dostępnymi silnikami ( nie nawidzą hybryd i innych ekologicznych samochodów :8 ), a potem fura wpada w ręce Stiga, który tymże samochodem jedzie po torze i stara się wykręcić nim jak najlepszy czas, który jest potem wstawiony do statystyk programu. Podczas tych wszystkich etapów show prezenterzy fundują nam również ogromną dawkę humoru ( Clarkson>oll).
Więc jeśli interesujesz się choć trochę samochodami i oglądasz Polskie programy motoryzacyjne, które Ci się podobają...to zapomnij o nich ! Zacznij oglądać Top Gear - tu nie ma miejsca na nudę, tylko na konie mechaniczne, wysokie obroty, piękne, szybkie samochody i szalonych prowadzących, którzy nie przestraszą się nawet wojskowych czołgów czy wozów opancerzonych.
Gorąco polecam !

Dołączona grafika
Od lewej, szalony Clarkson, flegmatyczny May i neutralny Hammond.

Dołączona grafika
Oraz debeśiak The Stig

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 12 lutego 2010 - 09:12

  • 1

#2 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 lutego 2010 - 09:31

Polecammmm program jest debest ! :D
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#3 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 lutego 2010 - 11:12

co tu duzo mowic, ogladam od lat... mam wszystkie bodajze wszystkie wydane w PL ksiazki Clarksona... coz - uwielbiam ich
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#4 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 13 lutego 2010 - 12:19

Świetny program - ciekawy był jak rozwali polonezy. :D
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#5 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 22 lutego 2010 - 08:01

z Owim ogladamy w zasadzie na biezaco,

bardzo polecam.


a ja wiem kim jest Stiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig :girl_crazy:
  • 0

:heart:


#6 Solen

Solen

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Ską…d:Żmigród

Napisano 22 lutego 2010 - 02:01

z Owim ogladamy w zasadzie na biezaco,

bardzo polecam.


a ja wiem kim jest Stiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig :girl_crazy:


Też wiem kom jest Stig ;] ujawniono go juz w TVNTurbo ostatnio i TopGear wlasnie na tym programie lecial ale juz go nie widzę... :( tylko nie wiem w którym teraz leci a tak polecam ten program jeden z najlepszych o samochodach  :) TopGear Rox! xD



  • 0

Dołączona grafika


#7 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 22 lutego 2010 - 02:08

Michael Schumacher ? To na bank nie on, wtedy zaproszono go tylko ot tak do programu, aby zrobić wywiad. Zresztą na końcu Clarkson powiedział, że nie sądzi że Schumacher to Stig :8
  • 0

#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 lutego 2010 - 02:09

na bank to nie on. Sa nawet teorie ze stigow jest paru i zaleznie od programu bialy kask wklada kto inny
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 22 lutego 2010 - 02:11

jak wyjdzie ze ktos jezdzi lepiej od schumahera to kiepsko ;)
  • 0

:heart:


#10 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 22 lutego 2010 - 03:38

Czemu ? Przeciez Schumacher jezdzi w F1, to zupelnie cos innego ;]
  • 0
Dołączona grafika

#11 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 marca 2010 - 11:27

http://www.topgear.c...s-are?imageNo=0

Tom Ford (jeden z piszących do papierowego Top Gear) - odbył podróż do Polski nowym X6 i przmeczyl go w lasach nad Biebrza -miejscu gdzie sie wychowalem(nie, nie w lasach :D ale nad Biebrza)- bardzo ładne zdjęcia oraz opisy. Celne uwagi dotyczące polskich dróg.

Polecam
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#12 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 12 marca 2010 - 11:44

ogladalem wszystkie sezony top gear lacznie z tymi przed odejsciem i w trakcie nieobecnosci clarksona i ze smutkiem stwierdzam ze od jakis 4-5 sezonow to juz nie jest to teraz to jest rezyserowany show rozrywkowy a nie luzny program motoryzacyjny;/
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#13 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 marca 2010 - 11:59

Tak to jest tracja - kiedys to wszystko bylo naturalne... teraz coraz czesciej widac ze wszystko jest na chama rozpisane w scenariuszu. Aczkolwiek nie jest tez to do konca wina Prowadzących. Clarkson w swoich ksiazkach wielokrotnie stwierdza ze jest to wina rozpasanych ludzi od BHP, ktorzy musze wiedziec co do centymetra ktoredy pojedzie auto, gdzie cos spadnie, co gdzies uderzy. Wszystko co do joty rozpisane, aby nikomu nie stala sie zadna krzywda i zeby nie daj Boze nie rozjecahali zadnego robaczka przy drodze.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#14 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 12 marca 2010 - 01:45

na bank to nie on. Sa nawet teorie ze stigow jest paru i zaleznie od programu bialy kask wklada kto inny

To akurat byloby slabe, bo wiadomo ze kierowca kierowcy nie rowny i czasy robione na torze nie byly by miarodajne. Mam nadzieje ze stig to jedna i ta sama osoba:p
  • 0

Dołączona grafika

#15 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 marca 2010 - 02:27

tak ale stig niekoniecznie jezdzi tylko na otrze ale np skakal tez na skuterze snieznym ze skonczni narciarskiej oraz wykonywal wiele innych tircków.

Dlatego nie powiedzialbym ze stigiem koniecznie musi byc ten sam czlowiek, aczkolwiek fajnie by bylo
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#16 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 26 kwietnia 2010 - 08:20

Tak mi się przypomniało :P jeśli chodzi o to, że jest to już reżyserowane show. Kto ogląda Top Gear ten zapewne pamięta, że był odcinek, gdzie Hammond testował w abu dhabi lambo (ciął się nim z slr'em między światłami) a na koniec odcinka wsiadł do Veyron'a, a Stig do Mclarena F1 i mieli się ścigać. W programie Veyron wygrał, ale dla mnie ten wyścig to była lipa, bo był na bardzo długiej prostej. No i niedawno (w tym miesiącu) czytałem jakieś moto newsy na onecie i jakiś gość krytykował bardzo Bugatti. Napisał, że właśnie w Top Gear wyścig Veyron vs Mclaren był "ustawiony" i dopiero za 10 razem Bugatti wygrało. Zapewne ciągle przestawiali coraz dalej linie mety, bo dopiero przy bardzo dużej prędkości Veyron miał przewagę nad mclarenem. Ekipa programu była podobno bardzo tym zdziwiona, ale był napisany scenariusz i to Veyron miał wygrać. Troche przykre.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 26 kwietnia 2010 - 08:20

  • 0

#17 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 kwietnia 2010 - 08:22

wniosek z tego ze hammond nie umie jezdzic ;]


a ja wlasnie iedawno zakonczylem ostatnia ksiazke Clarksona i wszystkim gorąco polecam
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0