Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głośniki 5.1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 27 lutego 2010 - 02:36

A więc przymierzam się do wymiany moich 6letnich staruszków ;] już nawet nie pamiętam modelu tych zabytków jakieś tam creativy, które służyły mi bardzo dobrze ale lata użytkowania zaczynają się odbijać i głośniki przy mocniejszym podkręceniu głośności zaczynają pyrkać,trzeszczeć itd ;]

Zwracam się do was z pytaniem co byście polecili do 500zł i ani grosza więcej... najbardziej zależy mi na bardzo dobrym odtwarzaniu wszystkich rodzajów muzyki ale żeby też dawały radę przy grach i filmach.


Myślałem o takich Geniusach:

http://www.allegro.p..._6000_200w.html

Bądź o jakichś creativach ale przepaść w mocy jest ogromna. W tej cenie to są najmocniejsze ... ale czy najlepsze?
Czy może oszczędzić sobie mocy i dorwać coś także dobrze grającego ale z mniejszą mocą?

Moja karta dźwiękowa to Realtek ALC1200 (8 kanałów) [zintegrowana z moją Płytą główną Asus P5Q]


Tak więc czekam na propozycje bo na chwilę obecną jestem nastawiony na te Geniusy i jeżeli nic mnie nie zaciekawi to w piątek jadę i kupuję ;]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#2 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 27 lutego 2010 - 02:51

http://www.allegro.p...we_fv_wawa.html

można tańsze znaleźć sam mam i jetem zadowolony baaaaardzo :)
  • 0

#3 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 27 lutego 2010 - 06:16

Takie głośniki potrzebują dobrego źródła - karty dźwiękowej.
Ja proponuje  Genius SW-HF 5050 i do tego Audigy 2 ZS. Jeśli jak mówiłeś ani grosza więcej, to upoluj jakąś używaną.
  • 1
Dołączona grafika

#4 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 27 lutego 2010 - 10:11

aaaaaaaaa już mam taki mętlik w głowie, że nie wiem co chce już kupić :D Dźwiękówkę zapewne wezmę tą co Djablik zaproponował ale dalej mętlik co do głośników...

W sumie geniusy 5050 fajne... chociaż naczytałem się, że brak pamięci ustawień i brak pokrętła do regulacji głośności... co może trochę irytować.

Użytkownik KoRniK edytował ten post 27 lutego 2010 - 10:13

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#5 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 08 marca 2010 - 09:53

Niestety złapałem mega ofertę co do terrarium i w najbliższym czasie głośniki muszę sobie odpuścić ;]

Zamykam + w przyszłości zapewne zakupie to co mi Djabliq doradził na xf czyli xonar dx + Geniusy 5050 ;]

zamykam
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0