Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

[Serial] One Tree Hill | Pogoda Na Miłość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 18 marca 2010 - 04:29

ONE TREE HILL

POGODA NA MIŁOŚĆ

Dołączona grafika

Info:

Gatunek: Serial obyczajowy/młodzieżowy

Produkcja: Mark Schwahn, Michael Tollin, Brian Robbins, Joe Davola

Rok produkcji: 2003-2010 (póki co Dołączona grafika)

Twórcy: Mark Schwahn

Muzyka: Mark Snow, Mark Morgan, John E. Nordstorm (oni chyba tylko ją wybierają Dołączona grafika), każdy utwór muzyczny wykorzystany w serialu można znaleźć na stronie www.oth-music.com

Zdjęcia: Peter B. Kowalski, Stephen Thompson, Billy Dickson, Michael Grady

Scenografia: James Edward Ferrell Jr, John Kretschmer, Linwood Taylor

Montaż: Warren Bowman, Les Butler, Stan Salfas, Michael Stern

Stacja telewizyjna: The WB (2003-2006), The CW (od 2006) | w Polsce: TVN7, TVN (2007)

Liczba sezonów: 7

Liczba odcinków: 130 Sezon 1: 22 Sezon 2: 23 Sezon 3: 22 Sezon 4: 21 Sezon 5: 18 Sezon 6: 24 Sezon 7: 22 (do tej pory wyemitowano 19)

Czas trwania odcinka: ok. 42 minuty

Data premiery: 23 wrzesień 2003

Obsada:

Chad Michael Murray jako Lucas Eugene Scott

James Lafferty jako Nathan Royal Scott

Moira Kelly jako Karen Roe

Barbara Alyn Woods jako Deborah 'Deb' Helen Scott

Paul Johansson jako Dan (Daniel) Scott

Hilarie Burton jako Peyton Elizabeth Sawyer

Bethany Joy Galeotti jako Haley James Scott

Sophia Bush jako Brooke Penelope Davis

Lee Noris jako Marvin 'Mouth' McFadden

Antwon Tunner jako Antwon 'Skills' Taylor

To tylko główni bohaterowie ;)

Fabuła:

Jest to serial opowiadający o losach dwóch nie darzących się sympatią przyrodnich braciach mających tego samego ojca Dana. Są to: porzucony przez ojca i wychowany przez matkę Lucas oraz Nathan żyjący w pełnej rodzinę, która właśnie zaczyna się rozpadać. W ich życiu pojawiają się dziewczyny. Pełny energii Nathan zakoc***e się z wzajemnością w kujonce Haley, a z początku cichy i spokojny, Lucas ma ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ nie wie, która dziewczyna będzie dla niego lepsza: Brooke czy Peyton. Ważnym elementem serialu jest koszykówka, która wprowadza w życie Nathana i jego rodziny wiele kłamstw. W kosza oprócz Nathana gra również Lucas (bracia rywalizują między sobą na boisku) oraz Jake - najlepszy kolega Lucasa, który mimo młodego wieku jest już ojcem - ma kilku miesięczną córeczkę - Jenny. W serialu jest też sporo wątków dotyczących rodziców Nathana: Dana i Deb oraz matki Lucasa: Karen. Ale to tylko pobieżny opis z początku serialu. Taki lekki zarys tego o czym serial opowiada...

To teraz ja napiszę coś od siebie. Serial jest ciekawy i wciągający, mnie wciągnął na maxa Dołączona grafika Obejrzałem wszystko co do tej pory wyemitowali :D Jest to mój ulubiony serial jaki kiedykolwiek oglądałem, Prison Break, Lost czy Herosi też są bardzo dobrymi serialami i je również lubię, ale OTH jest u mnie na pierwszym miejscu. Cóż mogę więcej pisać? Zachęcam do oglądania! Dołączona grafika


  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#2 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 18 marca 2010 - 09:58

ogladalam, im dalej tym gorzej.

Pierwsze kilka sezonow bylo super...nie cierpie jak potem wymyslaja 10nowych watkow na sile tylko po to zeby serial istnial.
  • 0

:heart:


#3 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 18 marca 2010 - 10:59

Fakt, zaczęli to rozciągać jak gumę z majtek :P Tylko pytanie ile jeszcze im to się będzie udawało, ta guma kiedyś pęknie... Według mnie max 4 sezony i mogli by to skończyć z dobrym smakiem... Ale też powodem powstawania kolejnych sezonów jest to, że fani serialu z całego świata podpisywali się pod jakimiś petycjami, że oni chcą by serial był kręcony dalej. A co producentom miałoby to przeszkadzać, że zarobią na tym jeszcze więcej kasy? Serial swoją esencję miał do czasu, gdy bohaterowie grający w serialu byli Ci sami. A teraz? Teraz została grupka osób ze 'starego składu' a większość to nowe postacie Dołączona grafika Eh... Może na siódmym sezonie się zakończy...
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#4 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 18 marca 2010 - 02:11

oglądałem chyba do końca 4 sezonu czy 5.. jak ten blondas już trenerem był czy coś takiego, potem robiła się maślanka i olałem :/ a fajne były początki..
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#5 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 18 marca 2010 - 02:16

Może na siódmym sezonie się zakończy...

ten odcinek co teraz wyjdzie bedzie pewnie ostatnim;] a co do 8 sezonu to ludzie już robią petycje żeby dali nowy sezon :sleep: ^^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#6 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 18 marca 2010 - 02:30

ten odcinek co teraz wyjdzie bedzie pewnie ostatnim;] a co do 8 sezonu to ludzie już robią petycje żeby dali nowy sezon :sleep: ^^





Eeee... Nie, nie będzie ostatni :P Będzie jeszcze kilka, teraz jest przerwa w emisji do okoły połowy kwietnia...
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0