Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Grey's anatomy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 24 marca 2010 - 02:01

Nie widziałem tematu z takim serialem. Z reguły nie bardzo kiedy mam oglądać tasiemce, jednak prawie każdemu dawałem szansę - tylko ten tak mnie wciągnął. Nie oglądam w zawrotnym tempie może - średnio 2 odcinki tygodniowo, ale zawsze jak tylko skończy się epizod, wiem, że otrzymałem to czego się spodziewałem i oczekiwałem. Od 1 sezonu zdecydowanie klimat się nie zmienia, mimo, że teraz 6 sezon 19 odcinek bodajże wyszedł (ja jestem na 9 odcinku 6 sezonu dopiero).

Dołączona grafika

Może się wydawać, że film analogiczny do ostrego dyżuru czy na dobre i na złe - tematyka lekarska. Hm nie powiedziałbym, zdecydowanie NIE. Bardzo wiele wątków obyczajowych sprawiają ten serial o wiele ciekawszym od tych tytułów, które wcześniej wymieniłem. Perfekcyjny dobór soundtracku dzięki któremu film mocniej aż chwyta za serducho. O jakiekolwiek oznaki uczuć u nas nietrudno, przynajmniej ja jestem troche skołowany jak zakończy się odcinek, ale to jeden z decydujących czynników dlaczego odpalam kolejny episode.

Ktoś ogląda?
  • 0
Dołączona grafika

#2 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 marca 2010 - 02:14

Ja oglądałem do tego momentu, to był bodajże 3 sezon, jego koniec. Jak Meredith wpadła do oceanu podczas akcji ratunkowej w porcie, gdyż tam się statek rozbił. Potem jeszcze jeden by się dowiedzieć co z nią się stało i na tym skończyłem ;x.

Użytkownik KoRniK edytował ten post 24 marca 2010 - 02:15
nie mogłem się powstrzymać...

  • 0

#3 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 marca 2010 - 02:22

hajhah no fikus mnie rozwala hahahaha

Jego wala motywy lekarskie czy jakieś terminologie medyczne, ciekawe przypadki czy coś...

najwazniejszy prosze panstwa jest wątek obyczajowy. To znaczy jak jasio poznal kasie, czy w nastepnym odcinku kasia zdradzi wojtka, co sie stanie, jak zenio dowie sie ze jest nieslubnym synem ojca matki brata jerzego? I co na to wszystko madzia?

hahahahahahah - przepadles - wszystko przez to ze wklejasz obrazki z "pierwsza milossc" :D haaaaaaaaaa



BTW Serial dobry ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#4 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 sierpnia 2010 - 11:54

niesamowity sezon 6, a szczególnie 2 ostatnie odcinki (e23 i e24)...
  • 0
Dołączona grafika

#5 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 07 sierpnia 2010 - 05:52

Jako iż gdyż ponieważ fajfus juz nie jest S@ ma teraz dużo czasu dlatego chciałbym polecic mu serial obyczajowy z przeogromną ilością wątków (przynajmniej tak przypuszczam) Guiding_Light
  • 0
bzzzzzzzzyyyy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0