Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Waldemar Kasta "13"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 kwietnia 2010 - 01:13

Waldemar Kasta "13"
Dołączona grafika

Wywtórnia: Szpadyzor Records

Rok wydania: 2009

Wielki sceniczny powrót jednego z najbardziej zasłużonych polskich raperów, który niedawno pokazał się całej Polsce z zupełnie innej strony, prowadząc bokserską galę stulecia. Płyta to lekcja dobrego rapu, która na pewno nie będzie rozczarowaniem dla oddanych fanów, a wszystkim nowym sympatykom pokaże dobry, klasyczny, wręcz niepowtarzalny styl. WALDEMAR KASTA znowu będzie stanowił jedną z największych sił polskiego hip-hopu, co do tego chyba już nikt nie ma najmniejszej wątpliwości.

Tracklista:
01. 13
02. Atom
03. Wizja
04. TMWP
05. Paradoks
06. Musisz
07. Ktoś
08. Popularność
09. Wall-E
10. Nowa Era
11. Cywilizacja
12. Gra
13. Polityka


Promomix:


[url="http://www.youtube.com/watch?v=7fSFis8903Y&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]

MUSISZ przesłuchać, bo gniecie !


by hip-hop.pl

Użytkownik Ramzi edytował ten post 18 kwietnia 2010 - 01:14

  • 0

#2 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 18 kwietnia 2010 - 01:38

A w przypadku "waldemara" podobnie jak wypowiadali się twórcy paktofoniki czyli rah i fokus(magik nie zdążył- choć wiadome, że on tworzył wszystko z przekazem)- jest to muzyka dla muzyki, sztuka dla sztuki. Do czego bije ma dość cieniutki przekaz, wiadomo kto chce ten wyciągnie jakieś tam wnioski, ale wyczuwalna jest jego przerwa z rapem:)

trochę jak mój profesorek od wytrzymałości materiałów- tutaj robimy tak, ale mogło by to wyglądać tak , albo jeszcze inaczej, może tu dodamy , albo nie bo tu nie trzeba. :)


co do czynnika artystycznego to przyjemnie się słucha :)

Użytkownik plaj edytował ten post 18 kwietnia 2010 - 01:39

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#3 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 18 kwietnia 2010 - 01:56

zdecydowanie jak Plaj, ja zachwycać się nim nie zachwycam. Jest jaki jest, szału nie ma niestety chociaż predyspozycje głosowe ma za***iste :)
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0