Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Peja vs. Reszta Świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 07 maja 2010 - 10:28

Pany ja wam powiem tak:

Na HH się nie znam, ale jak dla mnie to lepsze jest to co robia chlopaki z Wawy a peja cieniutko i wulgarnie i te gangsta kominiarki xD. Jak dla mnie to tyle w temacie. Całe to mega "elo" dissowanie to jakaś porażka :D się napinają chlopaky jak by im matki pozabijali.

Użytkownik GloSu edytował ten post 07 maja 2010 - 10:30

  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#22 boski sławek

boski sławek

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 maja 2010 - 08:53

Szanuje Peje, szanuje Tedego i szanuje Eldo itd. a że się dissują, to gówno mnie to obchodzi i będę sobie słuchał tego, tego i tego... Liczy się Hip-Hop, a nie jakieś muzyczne porachunki, które cała Polska obserwuję i do tego pier**li nie od rzeczy.

Muzyka > Beef
  • 0

#23 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 08 maja 2010 - 09:22

Gratulacje Sławek, skopiowałeś komentarz spod kawałka http://www.youtube.c...h?v=Pyz2H1dLEzA, daj coś od siebie zamiast kopiować cudze słowa...
  • 0

#24 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 08 maja 2010 - 09:37

może skopiowane , może się sam wypowiedział, ale te słowa powinny rządzić większością słuchaczy, bo to prawda muzyka>diss. Tyle, że bez wojenek ta muzyka nie miałaby takiego uroku, tu należy wysłuchać i przymyśleć te dissy. zobaczymy co to będzie:)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#25 boski sławek

boski sławek

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 maja 2010 - 11:11

Gratulacje Sławek, skopiowałeś komentarz spod kawałka http://www.youtube.c...h?v=Pyz2H1dLEzA, daj coś od siebie zamiast kopiować cudze słowa...


Mylisz się i wbijam w to, co o mnie myślisz ;**
  • 0

#26 BaSior

BaSior

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 302 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 08 maja 2010 - 05:16

Moje zdanie jest takie że mimio że nie przepadam za peją to zngiótł ich... Szkoda mi tylko eldoki:(
  • 0
Wraca monster, zrobię Ci ponownie roller coaster,
nie możesz zapomnieć o mnie, proste, znowu zwiastuje postęp




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0