Skocz do zawartości


Zdjęcie

Transfery.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

#121 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 13 sierpnia 2010 - 03:50

http://skocz.pl/dcefd

:D :D :D :D :D :D :D

[PLOTKA]

http://skocz.pl/dcefe

Jesli to sie okaze prawda to bedzie to najwieksze nieporozumienie XXI wieku i w tej sytuacji powinna wkroczyc UEFA, bo bedzie to upokorzenie normalnych ludzi.

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 13 sierpnia 2010 - 03:55

  • 0

#122 direct

direct

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 17 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 13 sierpnia 2010 - 10:13

[TRANSFER] Zawodnik Interu Mediolan Balotelli może już grać w Manchesterze City
  • 0

#123 direct

direct

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 17 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 13 sierpnia 2010 - 10:19

[TRANSFER] Robben Arjen grający w Realu Madryt został sprzedany do Bayernu Monachium za 25mln. euro
  • 0

#124 direct

direct

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 17 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 13 sierpnia 2010 - 10:24

joke on już tam trochę gra

Użytkownik direct edytował ten post 13 sierpnia 2010 - 10:26

  • 0

#125 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 14 sierpnia 2010 - 07:21

Oficjalnie: Ramires w Chelsea
  • 0

#126 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 23 sierpnia 2010 - 09:20

ibrahimovic rzekomo w milanie.. :dry:
Milan [*] :(
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#127 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 sierpnia 2010 - 11:34

GORSZE INFO:

Pomocnik reprezentacji Francji - Yoann Gourcuff - podpisze kontrakt z Lyonem. Żyrondyści za transfer swego najlepszego gracza ma otrzymać 22 miliony euro.
  • 0

#128 FiRu

FiRu

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów
  • Ską…d:Sandomierz

Napisano 24 sierpnia 2010 - 09:22

Chelsea zainteresowana S Ramosem ?
  • 0

#129 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 30 sierpnia 2010 - 10:25

[OFICJALNIE] Zlatan oficjalnie w Milanie, Mascherano oficjalnie w Barcelonie.

[OFICJALNIE] Ozil w Realu.

[OFICJALNIE] Squillaci w Aresnalu.


Użytkownik Ridlez edytował ten post 30 sierpnia 2010 - 10:28

  • 0

#130 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 września 2010 - 01:06

Teraz takie nawiązanie może podsumowanie z lekka niektórych transferów, które się nasuwają w danej chwili:

Steve McClaren

Zupełnie nie wypaliła gra i jednak może zostanie w Twente byłoby lepszym ruchem. 0 pkt i ostatnie miejsce w tabeli Bundesligi z Wolfsburgiem, obok Schalke i Stuttgartu.

Carvalho

Na razie jedyny wypałowy transfer w Realu Madryt.

Na razie tyle mam ja do powiedzenia i to jest moje zdanie.
  • 0

#131 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 13 września 2010 - 03:03

Teraz takie nawiązanie może podsumowanie z lekka niektórych transferów, które się nasuwają w danej chwili:

Steve McClaren

Zupełnie nie wypaliła gra i jednak może zostanie w Twente byłoby lepszym ruchem. 0 pkt i ostatnie miejsce w tabeli Bundesligi z Wolfsburgiem, obok Schalke i Stuttgartu.

Carvalho

Na razie jedyny wypałowy transfer w Realu Madryt.

Na razie tyle mam ja do powiedzenia i to jest moje zdanie.


Jeszcze Ozil calkiem calkiem w Realu. No i Ibra w Milanie, 86min mogl dac zwyciestwo, ale nie strzelil karnego ;d Moim zdaniem Ibra idealnie pasował by do Premier League, duzy silny, za***isty technicznie.
  • 0

#132 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 13 września 2010 - 03:09

No i Ibra w Milanie, 86min mogl dac zwyciestwo, ale nie strzelil karnego ;d Moim zdaniem Ibra idealnie pasował by do Premier League, duzy silny, za***isty technicznie.

jak dobrze pamietam to milan przegral 0:2 to jak mogl dac zwycięstwo? dla mnie to on jest tak slaby, ze to jest porazka, dobrze gral w lidze holenderskiej i tam mógł być gwiazda ale teraz gdzie nie przejdzie to sie tylko ośmiesza, byłem na meczu jak jeszcze grał w barcelonie to po paru zepsutych akcjach, w ktorych nawet nie potrafił przyjąć dobrze piłki, był ciągle wygwizdywany jak tylko dostał piłkę :wink:
no a za***isty technicznie to on jest chyba tylko na treningach i w reklamach ;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#133 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 13 września 2010 - 03:14

Sprowadzanie ozila i khediry do realu to porazka, wielkie mundialowe gfjastki, ktore "cos tam" znaczyly tworzac cala druzyne na MS, a tak sa slabi.
  • 0

#134 Tsunami

Tsunami

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 13 września 2010 - 03:24

Ozil slaby ? to chyba ogladalem jakis inny real :( Brak napastnika, ktory wykanczalby akcje, wypracowane wlasnie przez Ozila. Zreszta jest za wczesnie aby pisac czy transfer jest udany czy nie.

Użytkownik Tsunami edytował ten post 13 września 2010 - 03:27

  • 0

#135 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 13 września 2010 - 03:33

Tak, słaby. Real popełnił ten sam błąd. Sprowadzili holendrów - sneijdera, robbena, van der vaarta, van nistelrooya i nie radzili sobie w lidze, zostali sprzedani za dużo mniejsze pieniądze i to samo bedzie z niemcami. Na dodatek sneijder czy robben po odejsciu pokazali sie z duzo lepszej strony, a ozil i khedira to gfajstki jednego mundialu i sie nie wybija. Moim zdaniem ofc.
  • 0

#136 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 14 września 2010 - 03:35

przeciez Ozil jak narazie jest jedna z bardziej wyrozniajacych sie postaci w druzynie Realu :O zbiera jak narazie swietne recenzje, wiec nie wiem skad Bodziuuu masz takie przekonanie :] a Sami Khedira jest po kontuzji wiec narazie musi dojsc do formy jaka prezentowal na mistrzostwach :) FORZA JUVE :)
  • 0

Dołączona grafika

#137 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 30 grudnia 2010 - 05:00

[TRANSFER]
Peszko od stycznia nie jest już piłkarzem Lecha, przejdzie najprawdopodobniej do 16 drużyny Bundesligi FC Kolen, chociaż jeszcze nie potwierdził gdzie zagra, ale na 99% to będzie Koeln
No i nareszcie koniec tego cyrku transferowego Peszki :rolleyes:

[SPEKULACJE]
Bracia Brożkowie mają zamienić Wisłę na turecki Trazbonspor, mówi się o kwocie 4 mln ojro


To tak na początek żeby troszku rozruszać temat, okienko transferowe zostanie otwarte 1 stycznia.
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#138 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 30 grudnia 2010 - 05:18

Ale pajac z tego Peszki. nawet nie patrzy kątem oka na osiągnięcia sportowe, tylko jest gotów w Styczniu przenieść się z Mistrza Polski, która gra w pucharach do outsidera z niemiec. Żenada.
  • 0

#139 GarezZ~?

GarezZ~?

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 30 grudnia 2010 - 05:27

Ale pajac z tego Peszki. nawet nie patrzy kątem oka na osiągnięcia sportowe, tylko jest gotów w Styczniu przenieść się z Mistrza Polski, która gra w pucharach do outsidera z niemiec. Żenada.


I co ma zostać w Polsce tylko żeby zagrać 2 mecze z Bragą i mierzyć się w lidze z Arką, Cracovia albo Polonią Bytom? On idzie do Bundesligi, tam będzie grał z Bayernem, Werderem, HSV, Schalke, BVB itd. Pod względem sportowtym to świetny wybór, a do tego ma kontrakcie klauzule że może odejść w przypadku spadku.. czego chcieć więcej?

http://www.weszlo.com/news/6047


[SPEKULACJE]
Bracia Brożkowie mają zamienić Wisłę na turecki Trazbonspor, mówi się o kwocie 4 mln ojro


Podobno Turcy dają 2mln ojro.. Tylko..
  • 0

#140 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 30 grudnia 2010 - 10:59

I co ma zostać w Polsce tylko żeby zagrać 2 mecze z Bragą i mierzyć się w lidze z Arką, Cracovia albo Polonią Bytom? On idzie do Bundesligi, tam będzie grał z Bayernem, Werderem, HSV, Schalke, BVB itd. Pod względem sportowtym to świetny wybór, a do tego ma kontrakcie klauzule że może odejść w przypadku spadku.. czego chcieć więcej?

A może lepiej było by zostać jeszcze te pół roku, spróbować jeszcze tych sił w LE i odejść w lecie? Zero ambicji sportowych tj wg mnie. I co z tego, że w Bundes są silne zespoły jak nawet nie wiadomo czy Peszko by z nimi zagrał. Smolarek przecież nie odszedł do Racingu żeby pograć sobie z Realem i barcą. Peszko mógł więcej zyskać niż stracić, miał by pół roku na pokazanie się z jeszcze lepszej strony, trafienie być może do silniejszego klubu no i był by zawodnikiem nowego klubu na cały sezon, a nie tylko na pół.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0