Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczba życia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 maja 2010 - 02:13

Mi wyszła 8 i ok. 58% tego wszystkiego się zgadza. Najprostszą metodą, żeby sprawdzić w ilu procentach się sprawdziła, to przeczytajcie ten tekst słowo po słowie i wypisujcie + lub - w zależności czy cecha była taka sama jak wasza czy też całkowicie różni się od waszych cech. W ten sposób będziemy mogli stwierdzić na ile wiarygodne to jest źródło. Jeżeli chcecie mogę podsumować wszystkie wyniki, jeżeli po przeliczeniu + i - zapiszecie w % ilość trafionych i nietrafionych cech.

Użytkownik piXel edytował ten post 24 maja 2010 - 02:13

  • 0

#22 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 maja 2010 - 02:32


Numerologiczna 33
Nie wszystko, ale negatywy się zgadzają :D. A co do tych plusów to tak fifty/fifty.
  • 0

#23 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 maja 2010 - 03:54

http://www.enneagram.pl/

Na tej stronce co bloom podał wyszło mi juz lepiej bo 95% true... nie powiem wam jednak jaka to liczba :P


Edit:

5w4 :( prawie cała praffda o mnie

Użytkownik KoRniK edytował ten post 24 maja 2010 - 05:20

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#24 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 24 maja 2010 - 03:57

Nom, moja osobowosc z ta z enneagramu w ogromnej wiekszosci sie zgadza. Ale mowie, co kto woli, psychologie czy jakies wrozenie na podstawie daty urodzenia ; ]

no kornik, nie badz taki tajemniczy, w koncu bedzie wiadomo jak z Toba postepowac :D

a ja znowu sobie zrobilem ten test i wyszlo mi dokladnie to samo co chyba ze 2 lata temu ;]

Użytkownik BloombeR edytował ten post 24 maja 2010 - 03:57

  • 0

Dołączona grafika

#25 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 24 maja 2010 - 04:36

Owi mówisz, że to g-prawda... To charakteryzuje osoby urodzone w danej dacie. Teraz należy wziąć jeszcze pod uwagę osobowość i charakter każdego człowieka :) Poza tym, ludzie mogą się zmieniać pod wpływem różnych czynników, np. choroby... Tak więc, praktycznie niemożliwe jest by coś zgadzało się w 100%

Teraz pytanie do Kornika :D Jaki numerek wyszedł Ci w enneagramie?
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#26 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 maja 2010 - 04:47

No ale to co napisales tylko potwierdza moje slowa - ze przy odpowiedniej argumentacji mozna dopasowac to do kazdego lub wyjasnic powody. dlaczego akurat tu sie nie zgadza.

I nie piszę tego dlatego, że się u mnie nie pokrywa - bo chciałbym wierzyć, że to prawda - że pokrywa sie to co przeczytalem z moją osobowoscią w znacznym stopniu - ale nie mi to oceniać.

Piszę to ponieważ z jednej strony jest to lekka obłuda i duzo lepszym wykazaniem osobowości są testy takie jakie pokazał bloomber, a z drugiej tak jak napisałes data urodzin badz znak zodiaku ( w sumie blisko jedno drugiego ) nie determinują konkretnego typu charakteru. Zwracam bardziej uwagę na jarmarczny charakter tego wszystkiego - vide horospokpy z jakiegos "zycie na gorąco" czy innej "pani domu"
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#27 PaTo

PaTo

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 65 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 maja 2010 - 08:41

W 1 wyszła 5 :) Plusy się zgadzają minusy tak 50/50. A w 2 to tak słabo wyszło z prawdą.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0