Skocz do zawartości


Zdjęcie

[kick][to co ostatnio -.^]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 White Sh4rk

White Sh4rk

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 29 maja 2010 - 09:42

Mój nick: Rekin` !
Mój Steam ID:STEAM_0:0:21278642
Data oraz godzina zdarzenia:22:20, 29.05.10
Mapa:dd2
Opis wydarzenia:2 runda ct ma eko, zostalem sam z typem z usp stojac przy bramie na srodku mowie zeby nie halasowal(lecz juz bylo za pozno) i uciekl zeby ich zwabic bo powiedzialem ze czekam na bron i zachowuje(bo nie bylo szans tego odbic), on uciekl zabilem 2ch powiedzialem bierz ak i lecimy. Tak zakonczyla sie runda po czym dostalismy kicka.
Najprawdopodobniej zbanowal mnie fikus. Czemu siebie nie kickles na poprzedniej mapie jak przez pol rundy trudno ci bylo wyjsc z respa(bedac w tt rzecz jasna)?
Teraz juz nie dalem zachowac 6 broni tt(co bylo zalosnym argumentem w poprzednim temacie), ale nawet udalo sie pozbyc 2 sztuk ak przeciwnika oraz byla mowa ze jest satysfakcja z odbijania, ze boty nie wiedza ze tak sie robi(oczywiscie w takich beznadziejnych sytuacjach), a nie biegnie do paki, ale za przeproszeniem c*** MNIE TO BOLI ze on jest botem i tego nie rozumie tutaj sie powtorze NIECH SIE NAUCZY.
No i narazie tyle.
Dowod/y: demo, screen demko mozna sciagnac

Tak w ogole admini-tu znowu wspomne o graczach z wyzszej polki-demko, pov, mala lekturka by sie przydala, a nie polowa adminow zaplaci 10zl i zadowoloni nie majac pojecia o grze TP.

PS; tutaj chodzi o ta sytuacje nie o te ktore byly 2godziny temu, wczoraj czy tydzien temu.

Użytkownik White Sh4rk edytował ten post 29 maja 2010 - 09:44

  • 0

#2 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 29 maja 2010 - 09:50

super za***iście! skarga napisana wg wzoru! a teraz wy***rdalaj z takimi tekstami do adminów bo jesteś tu krótko i gówno wiesz o adminowaniu, zanim użyjesz słów "bot" i "gówno wie o adminowaniu" polecam lekturę http://gamingcrew.pl...?showtopic=4153. Demo do obejrzenia dla moderatorów a ode mnie kilka słów na wejściu.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#3 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 29 maja 2010 - 09:52

warn 10% i temat zamknięty, napiszesz inaczej, porozmawiamy inaczej.
  • 1
Dołączona grafika

#4 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 29 maja 2010 - 09:53

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: napisz inaczej

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,

Załoga GamingCrew.pl
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0